Nori nuostabių garbanų? Tau prireiks tik 1 kojinės ir 1 gumelės

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Daugelis mūsų svajojame apie gražius banguotus plaukus. Tačiau anaiptol ne kiekviena galime tokiais pasigirti, tad lieka garbanas formuoti specialiomis priemonėmis. Greičiausias būdas - plaukų garbanojimo žnyplės.

Deja, aukšta temperatūra veikiantys prietaisai plaukams labai kenkia. Jau po kelių garbanojimų gali pastebėti, kad plaukai išsausėja, pradeda lūžinėti, tampa šiurkštūs ir praranda blizgesį. Išbandyk netikėtą natūralių garbanų formavimo būdą ne žnyplėmis, suktukais ar segtukais, o tiesiog paprasčiausia kojine.

Kadangi šiuo būdu susukusi plaukus turėsi miegoti per naktį, geriausia tai daryti iš vakaro.

Pirma pasiruošk kojinę. Tau reikės storesnės, žinoma, švarios kojinės. Nukirpk jos galiuką ties pirštais ir sukdama tarp pirštų suformuok storą plaukų gumelę. Susukta kojinė turėtų atrodyti kaip kadaise populiarios kuodų formavimo kempinėlės.

Iššukuok švarius sausus plaukus ir suėmusi juos į ponio uodegėlę surišk ant viršugalvio. Užmauk storąją kojinės gumelę ant kasos, pristumk ją prie pat viršugalvio. Tuomet atskirk sruogą plaukų ir apvyniok ją aplink gumelės šoną. Tokį procesą kartok skirdama sruogą po sruogos, kol suvyniosi visus plaukus. Nors skamba sudėtingai, šis veiksmas labai paprastas. Kaip apsukti gumelę sruogomis, pamatysi vaizdo įraše.

Ką gi, lieka per naktį miegoti su tokiu kuodu ir ryte jau galėsi džiaugtis natūraliomis dailiomis garbanomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.