Niekada neatspėsi šios merginos profesijos

 (13)
20-metė Scarlett Lee bandė sužibėti Didžiosios Britanijos "X Factor" atrankoje, deja, teisėjų komandai užkliuvo jos pernelyg manieringas dainavimas. O pramoginės laidos žiūrovai kur kas labiau susidomėjo visai ne vokaliniais merginos sugebėjimais, juos pašiurpino Scarlett įvaizdis.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrankoje Scarlett Lee pasirodė nuo-iki oranžinė tikrąja to žodžio prasme. Mergina ne tik vilkėjo trumputę oranžinę suknelę, bet ir pasirinko pernelyg oranžinį dirbtinio įdegio makiažą. Komentatoriai suplakė panelę piktais liežuviais: žvaigžde panorusios tapti Scarlett makiažas vieningai buvo įvardytas tragišku. Na, oranžinis veidas, išbalinti paakiai, tarsi anglimi nubrėžti antakiai ir tamsiai apvestos, bet šviesios lūpos nepapuošė dar nei vienos. Nepraslydo internautams ir S. Lee šukuosena - įspūdingas plaukų kalnas.

Vida Press nuotr.

Sužinojus, kad panelė S. Lee yra makiažo meistrė (iš to užsidirba duonai), žandikauliai atvipo ne vienam. Mažų mažiausiai merginos makiažus gali pavadinti ryškiais, o jei jau atviriau - neskoningais ir vulgariais. Nors po "X Factor" filmavimo dėl savo dažymo sugebėjimų Scarlett sulaukė daugiau kritikos nei pagyrų, jos Instagramo gerbėjų tik padaugėjo. Šiuo metu merginą seka beveik 6 tūkst. smalsautojų.

A post shared by Scarlett Lee Official (@iamscarlettlee_) on Jul 3, 2017 at 7:41am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.