Naujos kolekcijos pristatyme - moderni klasika ir ekstravagantiški svečiai

 (1)
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prekių ženklas „Pietro Filipi“ pristatė naujausią 2017 m. rudens žiemos kolekciją, skirtą charizmatiškiems ir modernią klasiką vertinantiems vyrams bei moterims. Šiuolaikinės mados pasaulis susivienijo su meno erdve – kolekcija pristatyta meno galerijoje „Vartai“.

Pristatymo metu galerijoje buvo eksponuojama šiuolaikinio Gruzijos menininko Vajiko Chachkhiani paroda „Pabaigos be pabaigos“, kurioje – naujausi menininko paveikslai, videomeno darbai, objektai ir instaliacijos.

Kolekcijos podiumu žengė ir žinomi meno, verslo bei šou industrijos atstovai: Laura Imbrasienė, Mantas Wizard, Katerina Voropaj, Karolis Sankauskas, Ingrida Kazlauskaitė bei Vytautas Mackonis.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ nuotr.

Naujoji 2017 m. rudens ir žeimos „Pietro Filipi“ kolekcija įkvėpta minimalistinio dizaino ir šiuolaikinių mados tendencijų. Dizaineriai, norėdami pateisinti gerbėjų lūkesčius bei poreikius, šį kartą džiugino ryškia ir šiuolaikiška drabužių kolekcija, patiksiančia ne tik amžinos klasikos mylėtojams, bet ir tiems, kurie nebijo ekstravagancijos.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ šį sezoną atsižvelgė ne tik į naujausias mados tendencijas, bet ir į intensyvų moterų ir vyrų gyvenimo būdą, kai darbas vis dažniau derinamas su laisvalaikiu ir laiko keisti aprangos derinius dienos metu tiesiog nebeužtenka.

Kolekcijų kūrimui naudojami kokybiški audiniai, itin didelis dėmesys skiriamas preciziškam gaminių pasiuvimui. Prekių ženklas ypatingas tuo, kad drabužių kolekcijos kuriamos dizainerių, kiekvieno gaminio kiekis yra labai ribotas, taip suteikiant ne tik drabužiui, bet ir jo savininkui išskirtinumo.

Daugiau akimirkų iš kolekcijos pristatymo - fotogalerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Jaukūs miego drabužiai stilingam poilsiui: išsirink savo favoritus

Patogūs ir stilingi miego drabužiai – vienas svarbiausių kokybiško miego elementų, užtikrinančių, kad ryte pabustume pailsėję bei kupini jėgų. Šiais laikais naktiniams drabužiams skiriamas nemažas dėmesys – kuriami nauji modeliai, spalvų deriniai, naudojamos inovatyvios medžiagos, kurios padeda mums atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos.