Nauja suknelių kolekcija norinčioms jaustis moteriškai ir būti savimi

Laikui ir vietai nepavaldi elegancija. Tokį teiginį šį sezoną akcentuoja naujausią 2017 metų rudens-žiemos kolekciją pristatęs lietuviškas prekių ženklas UNDRESS.
© Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Naujausią rudens ir žiemos kolekciją UNDRESS įkūrėja Ana Savicka apibūdina kaip veiklios moters palydovę. Veikli ji gali būti visur – didmiesčio šurmulyje, tarp namų sienų ar sodyboje miško glūdumoje. „Moteris yra veikli savo pačios sukurtoje tikroje aplinkoje“, - pažymi kūrėja.

G. Varnaitės nuotr.

Ir šį kartą suknelės lieka ištikimos vienspalviams sprendimams, minimalistinėms formoms, moteriškiems, bet kiek griežtiems kirpimams ir linijoms. Kolekcijoje dominuoja tik kelios spalvos: amžinoji juoda, švelnioji kreminė, sodrioji raudona bei keletas jos atspalvių.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Šalia gausos naujų suknelių savo pozicijas oriai laiko ir prekių ženklo identitetą jau seniai formuojančios suknelės – marškiniai. Naujų spalvų, savo unikalumą aaudiniu atskleidžiančios suknelės – marškiniai šiemet pasakoja dar niekur negirdėtas istorijas.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Dizainerė A. Savicka pažymi, kad jau antrą rudenį prie kuriamų suknelių šeimos prisijungia charakteringas mados sprendimas – suknelė – švarkas. Pasak Anos, šis modelis yra klasikinis, moteriškas, bet tuo pačiu ir vyriškos stiprybės nestokojantis rūbas.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Kuriant šią kolekciją didelis dėmesys buvo skirtas moters charakteriui. „Kurdama įsivaizdavau moterį - autoritetą man pačiai: veiklią, judrią, smalsią, jautrią žmonėms, sveiko humoro jausmo, pasitikinčią savimi, šiek tiek išdidžią, bet ne be reikalo, o pelnytai. Moteris, kuria gali tikėti ir pasitikėti...Moteris, kuria žaviesi... Galvojau ne tik apie situacijas, kuomet aplinka diktuoja, kokios aprangos reikia, bet ir apie paprastus gyvenimiškus etapus, kai moteris, tiesiog nori būti moteriška. Kai ji nori būti savimi“, – pasakoja A. Savicka.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Nuotraukos: Gertrūdos Varnaitės
Modelis: Goda Paulvičiūtė
Stilius: Lukas Juodis ir Mantas Bartkus
Makiažas ir šukuosena: Grėtė Kesylytė
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.

Pavasario - vasaros TOP avalynės gidas pagal stilistę Viktoriją Šaulytę

2018 m. pavasario/vasaros avalynės tendencijos kontrastingos kaip niekada: nuo puošnių, bet subtilių espadrilių, iki grubių sportinių batelių ar 1980-ųjų įkvėptos avalynės smailiu kulniuku. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki ryškių ir akį rėžiančių atspalvių ar tekstūrų – šį pavasarį derinsime nesuderinama.

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.