Nauja suknelių kolekcija norinčioms jaustis moteriškai ir būti savimi

Laikui ir vietai nepavaldi elegancija. Tokį teiginį šį sezoną akcentuoja naujausią 2017 metų rudens-žiemos kolekciją pristatęs lietuviškas prekių ženklas UNDRESS.
© Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Naujausią rudens ir žiemos kolekciją UNDRESS įkūrėja Ana Savicka apibūdina kaip veiklios moters palydovę. Veikli ji gali būti visur – didmiesčio šurmulyje, tarp namų sienų ar sodyboje miško glūdumoje. „Moteris yra veikli savo pačios sukurtoje tikroje aplinkoje“, - pažymi kūrėja.

G. Varnaitės nuotr.

Ir šį kartą suknelės lieka ištikimos vienspalviams sprendimams, minimalistinėms formoms, moteriškiems, bet kiek griežtiems kirpimams ir linijoms. Kolekcijoje dominuoja tik kelios spalvos: amžinoji juoda, švelnioji kreminė, sodrioji raudona bei keletas jos atspalvių.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Šalia gausos naujų suknelių savo pozicijas oriai laiko ir prekių ženklo identitetą jau seniai formuojančios suknelės – marškiniai. Naujų spalvų, savo unikalumą aaudiniu atskleidžiančios suknelės – marškiniai šiemet pasakoja dar niekur negirdėtas istorijas.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Dizainerė A. Savicka pažymi, kad jau antrą rudenį prie kuriamų suknelių šeimos prisijungia charakteringas mados sprendimas – suknelė – švarkas. Pasak Anos, šis modelis yra klasikinis, moteriškas, bet tuo pačiu ir vyriškos stiprybės nestokojantis rūbas.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Kuriant šią kolekciją didelis dėmesys buvo skirtas moters charakteriui. „Kurdama įsivaizdavau moterį - autoritetą man pačiai: veiklią, judrią, smalsią, jautrią žmonėms, sveiko humoro jausmo, pasitikinčią savimi, šiek tiek išdidžią, bet ne be reikalo, o pelnytai. Moteris, kuria gali tikėti ir pasitikėti...Moteris, kuria žaviesi... Galvojau ne tik apie situacijas, kuomet aplinka diktuoja, kokios aprangos reikia, bet ir apie paprastus gyvenimiškus etapus, kai moteris, tiesiog nori būti moteriška. Kai ji nori būti savimi“, – pasakoja A. Savicka.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Nuotraukos: Gertrūdos Varnaitės
Modelis: Goda Paulvičiūtė
Stilius: Lukas Juodis ir Mantas Bartkus
Makiažas ir šukuosena: Grėtė Kesylytė
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Klaipėdoje prasidėjo grožio, mados ir stiliaus paroda (video)

Klaipėdoje jau prasidėjo tris dienas vyksianti grožio, mados ir stiliaus parodos "Grožis 2017" ir "Stiliuz 2017". Šiemet pačių įvairiausių sričių specialistai ras dar daugiau įvairių mokymų ir seminarų.

Šio sezono TOP: stilingų ir šiltų parkų tendencija (2)

Artėjant šalčiausiam metų laikui drabužių parduotuvės siūlo įvairiausių modelių striukes, tad labai sunku apsispręsti, kokio stiliaus kasdienį drabužį pasirinkti. Šį sezoną žinomi dizaineriai siūlo ne tik puošnius klasikinius paltus, bet ir laisvalaikio stiliaus pūkines striukes. Ryškiaspalvės, dygsniuotos, trumpos pūkinės arba ilgos sportinės – šią žiemą patinkančią striukę sau ras kiekviena.