Natalija ir Kristina pristatė savo pačių kurtas apyrankes

© Darius Gražys

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos prieš kelias dienas Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pristatė ilgai lauktą ir brandintą naujieną - „NK sesės 2“ projektą ir jų pačių kurtas apyrankes. „Idėja buvo sesers. Ji labiau idėjinė, o aš - realizatorė, - Cosmopolitan.lt portalui pasakojo Natalija. - Ryte paskambinusi sesuo pasakė susapnavusi sapną, kad mums reikia užsiimti bendra veikla, papasakojo visą idėją, o aš suvažinėjau ir supirkau viską, ko reikia“. Taip gimė NK sesės 2 kuriamos apyrankės - draugystės, meilės, šeimos ir svajonių.

Natalija ir Kristina pristatė savo pačių kurtas apyrankes
© Darius Gražys

Kristina prisipažįsta jau kurį laiką galvojusi apie tokių apyrankių kūrimą, tačiau tiksliai nežinojusi, kokią žinutę nori siųsti aplinkiniams. „Manau viskam gyvenime ateina savas laikas. Man 2016 metai buvo labai įdomūs - išsiskyriau su sužadėtiniu, teko viską iš esmės keisti, pradėti nuo nulio. Tas naujas etapas taip ir prasidėjo - papasakojau sesei savo idėją ir pradėjome dirbti kartu. Tokios apyrankės dabar labai populiarios, tačiau man visuomet trūko išsamios informacijos apie simbolių prasmę. Kiekviena mūsų sukurta apyrankė turi pavadinimą ir simbolį, kuris turi savitą reikšmę“ - pasakoja Kristina.

Keturias apyrankes pristačiusios sesės atkreipia dėmesį būtent į skaičių keturi, kuris slepiasi net ir pavadinime NK sesės 2: „Kai esame kartu, viską padauginame iš dviejų, mes pakeliame materiją kvadratu - 2x2=4. Viena niekaip nesugebėjau įgyvendinti apyrankių idėjos, o kartu su sese, su jos pagalba ir energija viskas pavyko. Ir apyrankės yra būtent 4, ir startavome 4 dieną“.

Kristina pasakoja, kad simbolika jos gyvenime vaidina svarbų vaidmenį: „Esu iš tų žmonių, kurie tiki simboliais. Lankau seminarus ir domiuosi, kaip apskritai pažinti mus supantį pasaulį ir ženklus, kurie yra aplink mums, tačiau kurių nesugebame perskaityti. Visa informacija apie apyrankių simboliką yra sukaupta iš seminarų, knygų bei įvairiausių autorių ir šaltinių“.

Šeimos apyrankės simbolis - medis. Šeima – kažkas daugiau nei kraujo ryšys. Šeima paskatina jus aukštesniems sėkmės lygiams. Ji – didžiausia vertybė. Medis – tai pasaulio ašis. Simbolizuoja neišsenkančią gyvybinę energiją, ilgaamžiškumą, vaisingumą, pasaulio sukūrimą ir jėgą.

Draugystės apyrankės simbolis - begalybė. Draugystė – gražiausias laikas, kurį žmogus gali skirti kitam. Begalybė – beribio laiko simbolis. Simbolizuoja gyvenimo tėkmę, nuolatinį kitimą be pradžios ir pabaigos. Be to, tai yra vidinės ramybės, atsipalaidavimo, dvasinės pusiausvyros simbolis.

Meilės apyrankės simbolis - laiko ratas. Meilė – jėga, kuri verčia pasaulį suktis greičiau. Tai nuostabiausias jausmas pasaulyje, kelionė viena kryptimi. Laiko ratas – amžinybės, vienybės, tobulumo simbolis. Vienija vyrišką ir moterišką energijas.

Svajonių apyrankės simbolis - lotosas. Svajonė – visų žmogaus vilčių, paslapčių, norų rinkinys. Lotosas – dvasingumo, tobulumo, dvasinio potencialo, palankaus likimo simbolis. Tai ilgų gyvenimo metų ženklas, žadinantis dvasinę sąmonę.

Šiuo metu galima pasirinkti dviejų spalvų apyrankes - juodas ir raudonas. Renkantis apyrankės spalvą, Kristina pataria atkreipti dėmesį į žmogaus charakterį arba dovanoti tokios spalvos apyrankę, kuri suteiktų trūkstamų charakterio bruožų. Raudona – tai veiksmo, sveikatos ir judėjimo spalva. Juoda – išminties ir sukaupto laiko spalva.

„Apyrankes su sese gaminame tuomet, kai turime laiko viena kitai. Mums šis projektas - tai galimybė daugiau laiko praleisti kartu. Tiek mes, tiek dauguma aplinkinių nuolatos skubam, lekiam ir pamirštame tiesiog svajoti, pasakyti myliu artimam žmogui ar paskambinti seniai matytam draugui ir pakviesti jį puodeliui kavos. Galbūt ši apyrankė taps geros energijos šaltiniu. Noriu palinkėti visiems šiek tiek sustoti ir apsidairyti, kas vyksta aplink jus“.

Įvaizdis

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.