Madingiausios vasaros šukuosenos, tiksiančios praktiškai kiekvienai

© Salonas „Greenas“

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vasara – įvairiausių švenčių metas, kuomet norisi ne tik pasipuošti, bet ir žengti koja kojon su mada. Nuolat stebintys ir besidomintys pasaulinėmis mados tendencijomis, salono „Greenas“ meistrai dalinasi labiausiai mūsų šalies moterims rekomenduotinomis šukuosenų bei makiažo kryptimis, kurios galėtų paryškinti mūsų vasarą.

Mados vėjai šukuosenose

Šią vasarą kaip niekad gausu įvairiausių šukuosenų stilių bei krypčių. Nors trumpam galime pamiršti holivudinius, blow-dry šukavimus ir išmėginti kiek kitokius, ne mažiau žavingus ir patrauklius šukuosenų variantus.

Bohema. Tai gan laisvas, natūralus šukuosenos stilius. Plaukai formuojami pabrėžtinai be apimties viršugalvyje. Garbanos minkštos, natūralios, specialiai sukamos nuo vidurio plaukų. Plaukai skiriami per vidurį, madingi kirpčiukai ant akių.

Bohemiškoms šukuosenoms labai tinka apibūdinimas „antros dienos šukuosena“, kuomet plaukai tvarkingai sugarbanojami, tada pašiaušiami, kad matytųsi prigimtinė plauko savybė, taip pabrėžiant jo tekstūrą. Šukuosenoms naudojamos kuo retesnės šukos.

Gėlės plaukuose. Madingos tiek tikros, tiek dirbtinės, įvairių rūšių gėlės. Segamos kuo įdomesnėse vietose, asimetriškai. Segama taip, kad gėlė neatrodytų kaip šukuosenos dalis, labiau primintų skolinį. Proginėms šukuosenoms gėlės sukarpomos, pritrupinamos į plaukus siekiant apsnigto efekto.

Šlapias efektas. Plaukai sušlapinami, kad neliktų formavimo pėdsakų. Naudojamos šlapią efektą užfiksuojančios plaukų priežiūros priemonės. Idealiai tinka tos, kurios turtingos aliejų, suteikia blizgaus plauko efektą. Plaukai šukuojami atgal, primena paplūdinio arba ,,ką tik iš vandens’’ šukuoseną.

Rytietiški motyvai. Šie motyvai itin madingi, tačiau interpretuojami labiau pabrėžiant plauko tekstūrą. Samurajiški kuodukai, uodegėlės atsainiai surenkamos ir formuojamos ant viršugalvio išlaikant švarų pakaušį. Plaukai išlaiko apimtį, nepriglunda prie galvos kaip autentiškose rytietiškose šukuosenose.

Vintage stiliaus interpretacija. Tai paveltų palaidų bangų šukuosenos, turinčios užuominą į retro, tačiau garbanos labiau pataršytos, asimetriškos, neturinčios apimties nuo šaknų. Labai madingos vadinamos „undone“ šukuosenos, sukuriančios nebaigtos šukuosenos efektą.

Vienadieniai pasikeitimai. Mėgstančioms ryškius, bet trumpalaikius pasikeitimus į pagalbą skuba plaukų kreidelės, spalvoti purškiami lakai, naudojami plaukų spalvai užmurzinti.

Įvairūs kasų pynimai. Madingiausi afro stiliaus pynimai, t.y. prie galvos prilipusios kasos, įvairaus ilgio sintetinių plaukų pripynimai. Spalvos pasirenkamos pagal skonį.

Kaukolės formos akcentavimas. Kiekvienas mūsų turime skirtingą kaukolės formą ir dabar ypač palankus metas tai pabrėžti, nes dabar vienos populiariausių - šlapių, prie galvos prilipusių, tarsi neplautų plaukų šukuosenos. Nebeslepiami aplink veidą augantys įvairaus ilgio gyvaplaukiai, atidengiamos ausys.

Viena svarbiausių makiažo tendencijų – švytinti oda. Makiažo tendencijose vyrauja skaisti, glotni sveikai švytinti oda. Veido kontūravimas kuo švelnesnis, jam galima naudoti natūralaus atspalvio skaistalus. Beje, pastarieji šiemet labai madingi ir naudojami ne tik skruostams parausvinti, bet ir draping’ui, kuomet skaistalais ryškinamas skruostikaulio viršus bei smilkinių zona. Šią vasarą labai madingi natūralūs, netobuli, susivėlę antakiai, grafiškas akių pravedimas, blizgantys akių vokai, rausvos bei persikinės spalvos. Lūpos dažomos arba natūraliais tonais, arba ryškia, raudonai oranžine spalva.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.

Pavasario - vasaros TOP avalynės gidas pagal stilistę Viktoriją Šaulytę

2018 m. pavasario/vasaros avalynės tendencijos kontrastingos kaip niekada: nuo puošnių, bet subtilių espadrilių, iki grubių sportinių batelių ar 1980-ųjų įkvėptos avalynės smailiu kulniuku. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki ryškių ir akį rėžiančių atspalvių ar tekstūrų – šį pavasarį derinsime nesuderinama.

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.