Reklama

Liepos 7 Palangos arenoje - didžiausia mados ir grožio mugė „Design for life“

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Liepos 7 dieną į lankomiausia Pajūrio kurortą, Palangą, atostogautojus sutrauks ne tik ilgasis šventinis savaitgalis, bet ir didžiausias mados bei grožio susibūrimas – Design for life. Naujai pastatytoje Palangos arenoje apsilankyti kvies virš 100 prekės ženklų ir gamintojų, kurie padės poilsį pajūryje paversti stilingu ir skoningu. Lankytojus čia patiks ir gausa staigmenų, vieną iš jų – visą dieną nemokamai dalijama cukraus vata.

Mugė sukvies į modernias patalpas

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose pripažinimo sulaukęs nemokamas mados ir grožio renginys liepos 7 dieną kelsis į naujai pastatytą Palangos sporto areną, adresu Sporto gatvė 3. Vos 2014 įrengtos patalpos – erdvės ir modernumo suderinamumas, kuriame patogiai bet kokiomis oro sąlygomis apsipirkti galės ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai.

Renginys truks visą dieną

Liepos 7 dieną, šeštadienį, vyksiantis Design for life lankytojai turės galimybę mugėje lankytis itin patogiu laiku: net nuo 12 iki 20 valandos vakaro. Įprastai ribotu apsipirkimo laiku įpareigojančias muges spėja aplankyti ne visi norintieji. „Nesvarbu būsite laisvi iki pietų, per pačią kaitriausią saulę ar atrasite laiko vakarop – mugė veiks visą dieną“ - su tokia idėja į Palangos areną atkeliaus Design for life.

Vilios ne tik apsipirkimas

Didžiausio mados ir grožio mugių ciklo Design for life organizatoriai išlips iš įprasto renginio rėmų ir savo lankytojus vilios ne tik apsipirkimu. Čia sutiksite ne tik virš 100 mados, grožio ir stiliaus specialistų, bet ir įvairias pramogas bei seminarus, o visą dieną į atvykusius į Palangos areną organizatoriai nemokamai vaišins ir cukraus vata: „Dirbsime kol suges įranga“ - juokaudami pasakoja Design for life organizatoriai „Festivus.lt“.

Įvairiausių gaminių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių atvešiantys prekės ženklai sutrauks nuo mažo iki didelio. Todėl visi Palangos arenoje laukiame liepos 7 dieną. Platesnė informacija norintiems dalyvauti prekės ženklams festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +370 670 42441.

Užsakymo nr.: PT_77934809

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.