Kokio amžiaus esi „per sena“ dėvėti džinsus

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar įmanoma būti per sena džinsams? Klausimas gal ir kvailas, nes iš džinsų, rodos, neįmanoma „išaugti“, tačiau apklausų rezultatai byloja ką kita...

Džinsinės kelnės yra universalus ir pagrindinis skirtingų amžiaus grupių bei kūno sudėjimo žmonių garderobo elementas visame pasaulyje. Džinsų stilių, dydžių ir spalvų pasirinkimas toks didelis, kad kiekvienas tikrai ras bent vieną sau tinkamą porą. Tačiau kompanijos „CollectPlus“ atliktos apklausos duomenimis paaiškėjo, kad tam tikrame amžiuje moterys ir vyrai atsisako džinsinių kelnių ir tam yra loginis paaiškinimas - tiesiog tampa pernelyg sunku rasti idealiai tinkantį variantą.

Apklausę 2000 dalyvių, britai išsiaiškino, kad nuo 53-erių metų džinsines kelnes derėtų keisti kitomis alternatyvomis. Pasirodo, dauguma apklausoje dalyvavusių žmonių prisipažino susidūrę su sunkumais, ieškodami sau tinkamos džinsų poros (fasonas, medžiaga, stilius). Vidutiniškai vyrai užtrukdavo iki keturių dienų, moterys iki aštuonių, kol atrasdavo sau idealiai tinkančius džinsus. 6 proc. apklaustųjų pripažino pajutę visišką neviltį ir netgi apsiverkę, kuomet teko matuotis ne vieną variantą, o niekas netiko.

Nepaisant visų pastangų, maždaug ketvirtis dalyvių taip ir nerado sau tinkamų džinsinių kelnių, o 29 proc. šias paieškas galutinai nutraukė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.

Pavasario - vasaros TOP avalynės gidas pagal stilistę Viktoriją Šaulytę

2018 m. pavasario/vasaros avalynės tendencijos kontrastingos kaip niekada: nuo puošnių, bet subtilių espadrilių, iki grubių sportinių batelių ar 1980-ųjų įkvėptos avalynės smailiu kulniuku. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki ryškių ir akį rėžiančių atspalvių ar tekstūrų – šį pavasarį derinsime nesuderinama.

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.