Klaipėdoje prasidėjo grožio, mados ir stiliaus paroda (video)

Klaipėdoje jau prasidėjo tris dienas vyksianti grožio, mados ir stiliaus parodos "Grožis 2017" ir "Stiliuz 2017". Šiemet pačių įvairiausių sričių specialistai ras dar daugiau įvairių mokymų ir seminarų.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Anot organizatorių, spalio 13-15 d. "Švyturio" arenoje vykstantis renginys naudingas ne tik profesionalams, bet visiems, neabejingiems savo išvaizdai ir grožio naujovėms. Pasidairykite po parodą mūsų trumpame Live reportaže:

Dar daugiau dėmesio stiliui

Tryliktą kartą šurmuliuojančioje grožio fiestoje vyksta ir stiliaus paroda.

"Plečiame pernai pradėtą stiliaus parodą, kurioje, kaip planuojama, bus net 80 dalyvių. Apskritai mūsų organizuojamų grožio renginių dalyvių ir lankytojų skaičiai nuolat auga, todėl didėja ir ekspozicijos plotas", – sako parodos organizatoriai.

Lankytojus ir dalyvius iš visos Lietuvos vilios spalvinga parodos programa. Vyksta specializuoti mokymai manikiūro, vizažo meistrams, kirpėjams, kosmetologams. Taip pat laukia specializuoti seminarai stiliaus ir mados tematikomis.

Pirmajame "Švyturio" arenos aukšte įsikūrusi grožiui skirta ekspozicija, o antrąjį užpildė stilius.

Rinks geriausią nagų meistrą

Šiemet parodoje gausu dalyvių, kurie pristato nagų tematiką – dominuoja tiek iš anksčiau žinomi, tiek nauji prekių ženklai. Todėl, anot organizatorių, kiekvienam save gerbiančiam nagų meistrui ar prijaučiantiems šiai sričiai žmonėms naudinga apsilankyti parodoje.

Dvi dienas iš eilės – spalio 13, 14 d. vyks konkursas – tarptautinis nagų festivalis "Auksinės pasaulio rankos". Jau dešimtmetį organizuojamas ir gilias tradicijas turintis festivalis – Jelenos Šanskajos Maskvos manikiūro namų nuopelnas.

J. Šanskaja – pasaulyje pripažinta tarptautinės klasės teisėja, ilgametė nagų modeliavimo bei dailės trenerė, unikali savo amato meistrė, kurios darbai kalba patys už save. Festivaliu, kurio pradininkė yra J. Šanskaja, siekiama kiekvienam meistrui suteikti progą pasidalyti savo profesionalumu, atskleisti naujas kūrybiškumo galimybes ir skatinti tobulėti.

Konkurse teisėjaus žinomi užsienio teisėjai, kurie taip pat dalysis patirtimi bei ves mokymus. Dalyvauti gali kiekvienas meistras, dirbantis su profesionaliomis medžiagomis, atliekantis nagų dizainą ir, žinoma, pateikęs paraišką.

Nagų konkurso organizatorių teigimu, bus rengiamos keturių kategorijų varžybos: "Debiutas", "Meistras", "VIP meistras" ir " Premium".

"Debiuto" kategorijos varžybose susirungs studentai ir meistrai, kurie iki šiol konkursuose nedalyvavo. "Meistro" kategorijoje pasirodys įvairiuose konkursuose dalyvavę, bet pirmųjų vietų nelaimėję studentai ir meistrai, arba laimėję ne daugiau, kaip tris kartus (išskyrus "Debiuto" kategoriją).

Teisę prisijungti prie "VIP meistro" kategorijos varžybų turi įvairių konkursų nugalėtojai, tris kartus laimėję kategorijoje "Meistras", instruktoriai. "Premium" kategorijoje dalyvauja teisėjai.
Nugalėtojai bus apdovanojami diplomais, medaliais ir taurėmis. Kiekvienas meistras turi galimybę dalyvauti vienoje ar keliose nominacijose – darbų skaičius neribojamas.

Parodoje – makiažo meistrų gausa

Paroda "Grožis 2017" klaipėdiečiams ir miesto svečiams siūlo gausybę išties aukšto lygio profesionalų seminarų.

Makiažo specialistams taip pat netrūks renginių. Į Klaipėda atvyksta prestižinės makiažo studijos Carolina.lt meistrė iš Vilniaus Jekaterina Požilova.

Spalio 15 d. vyksiantis dviejų dalių J. Požilovos seminaras skiriamas jaunoms, 16–25 m. merginoms ir vyresnėms – 30–50 m. moterims. Mokymų metu J. Požilova papasakos apie naujausias rudens-žiemos sezono tendencijas, pademonstruos jaunatvišką bei madingą makiažą, atskleis brandžios moters makiažo subtilybes, išmokys teisingai pasirinkti priemones ir techniką.

Sekmadienį 10.30–13 val. bus pristatomas kasdienis makiažas šiuolaikiškai moteriai, o nuo 14 iki 16.30 val. meistrė demonstruos brandžios moters makiažą ir atskleis jauninančią techniką užkritusiems akių vokams.

Seminaras tinkamas tiek makiažo meistrams, tiek moterims be patirties makiažo srityje. Visi mokymų dalyviai gaus diplomus.

Dar vieną seminarą spalio 14 d. 14–17 val. surengs "Graži su Aušra" makiažo namų įkūrėja ir makiažo mokytoja Aušra Prišmontaitė. Specialistė renginio dalyves pamokys makiažo gudrybių, padėsiančių sukurti ypatingą makiažą.

Seminaro tema – transformacija makiažu, atsižvelgiant į individualius modelio bruožus. Dailiosios lyties atstovės susipažins su antakių ir lūpų kontūravimu, akių šešėliavimu, tobulu veido odos padengimu-maskavimu. Kiekvienas žingsnis bus detaliai komentuojamas.

Taip pat seminarą spalio 14 d. 11.40–13.40 val. ves ir "Bjutiko" makiažo meistrės: Ieva Jakūbauskė, Neringa Burbienė, Daiva Mazrimienė. Jos pademonstruos tris skirtingus, šiuolaikines tendencijas atspindinčius makiažo įvaizdžius, kuriuos išsirinks pačios seminaro dalyvės.

Meistrės atvirai dalysis grožio paslaptimis, kurias moterys galės pritaikyti ir sau, ir savo klientėms. Demonstracijų metu bus galima laisvai užduoti rūpimus klausimus ir pageidavimus.

Nuo kirpėjų iki dermatologų

Tris dienas "Švyturio" arenoje šurmuliuosiančioje parodoje kirpėjai irgi turės galimybę pasisemti žinių, pavyzdžiui, šeštadienį nuo 10.30 val. vyks gydytojos-dermatologės seminaras apie galvos odos problemas ir sprendimo būdus.

Gydytoja dermatologė-trichologė Gitana Šabūnienė pristatys galvos ypatumus ir plauko sandarą, anatominius bei fiziologinius ypatumus, plauko augimo fazes ir jų įvertinimą, dažniausiai sutinkamas galvos odos ir plaukų slinkimo problemas, priežastis ir sprendimo būdus.
Seminaro metu gydytoja parodys praktines demonstracijas.

"Saphira" plaukų kosmetikos technologė ir meistrė Rūta Zenkovienė atliks šviesiaplaukės dažymą ir mineralinį plaukų tiesinimą.

Grožio oazėje laukiami ir stipriosios lyties atstovai. Tik įėjusius į parodą lankytojus pasitiks dvi mini scenos: viena, skirta vyrams, kita – moterims.

Pirmojoje scenoje penktadienį nuo 15 val. vyks "Barber shop" demonstracinis vyrų kirpimas su "Wahl PRO" mašinėlėmis. Šeštadienį planuojami du demonstraciniai kirpimai: 12 ir 15 val.

Visas parodos dienas specialistai su malonumu gražins lankytojus, kirpdami barzdas ir plaukus vyrų zonoje. Kirpimus atliks klaipėdietis Paulius Venckus ir Laura Zaleckienė iš Tauragės.

Antrojoje scenoje įsikurs veido priežiūros specialistai. Provanso stiliaus zonoje vyks veido odos būklės konsultacijos, bus atliekamos veido kaukių demonstracijos. Visas parodos dienas moteris lepins "Casmara" veido priežiūros procedūromis bei konsultuos visais odos priežiūros klausimais.

Siekis – stiprinti verslą

Šiųmetė paroda "Grožis 2017" stebina ne tik seminarų industrijos profesionalams gausa. Nepamirštas ir verslas.

Penktadienį nuo 16.30 val. Snieguolė Kerpienė skaitys seminarą apie mados ir verslo marketingą, o jame pateikta informacija parvers ne tik verslą vystantiems, bet ir viskuo besidomintiems žmonėms.

S. Kerpienė atskleis dešimt sėkmingų rinkodaros strategijų – kodėl svarbu išmanyti rinkodarą, kuo ji gali būti naudinga smulkiajam verslui, kiek naudos suteikia grožio industrijai. Taip pat pateiks dažniausiai pasitaikančių klaidų analizę: kai verslo tikslai – "žiūrėsim, kaip seksis...", kai vardas yra "nei šioks, nei toks", kai bandoma įtikti visiems, kai nėra konceptualios idėjos ir niekas nežino, kas esi.

"Kaip rinkodaros specialistė aš nesilaikau vadovėlinių tiesų. Esu verslo realistė, nes mano pačios daugiau nei 20-ies metų verslo praktika mane grūdino, bandydama ir sėkmėmis, ir nusivylimais, todėl savo konsultacinėje praktikoje nekalbu vien tik apie optimizmą ir pozityvą.

Nevynioju į vatą tiesų – verslas išties reikalauja daug pastangų. Mano mėgstamiausia frazė. "Peržengęs savo komforto zoną žmogus arba "paskęsta" arba sužino, kad "puikiai moka plaukti", – teigė S. Kerpienė.

Visos parodos metu jos dalyviai pristatys karščiausias grožio ir stiliaus naujienas, teiks konsultacijas, taikys išskirtines nuolaidas tik parodos lankytojams.

Dar daugiau praktiškų patarimų ir seminarų įvairiomis tematikomis atrasite tryliktoje grožio ir stiliaus fiestoje, kuri vyks iki sekmadienio, spalio 15 d. vakaro.

Naujausią informaciją apie renginį galima sekti nuolat pildomoje "Facebook" parodos paskyroje www.facebook.com/PARODOS-KLAIPĖDOJE. Internetinė svetainė: www.expo-vakarai.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.