Reklama

Kasdieninės aprangos įvaizdžio prabanga – auksiniai žiedai

© Reklamos užsakovų nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekviena iš mūsų žino tą jausmą kuomet gatvėje pro mus praeina tikra moteris – diva, apsirengusi visiškai paprastais ar taip vadinamais “Basic” stiliaus drabužiais, tačiau kažkas jos aprangos detalėse sukuria prabangos ir užtikrintumo dvelksmą, kuris kaip mat atkreipia mūsų dėmesį. Kiekvienos tokios moters paslaptis – geros kokybės papuošalai. Jahonts - internetinė papuošalų parduotuvė. Pas mus papuošalai, juvelyriniai dirbiniai ir brangakmeniai parduodami ypatingai patraukliomis kainomis!

Dauguma moterų privengia nešioti keik didesnius ar labiau išsiskiriančius papuošalus, kadangi dažniausiai tokius papuošalus sau leidžiame nešioti tik esant ypatingai progai, stengiamės juos išsaugoti. Tačiau kiekviena iš mūsų esame išgyvenusios tokį potyrį, kuomet atsikėlusi ryte pagalvoji “Šiandieną aš esu nusiteikusi savo stiliumi pritrenkti visą pasaulį!” O kiekviena iš mūsų taip jaustis nusipelnėme kasdieną.


Minimalizmas mados pasaulyje visuomet yra geras pasirinkimas. Daugiau negu vieno žiedo ant rankos mada su trenksmu pasirodė prieš keletą metų ir mados pasaulyje vis dar laikosi taip puikiai, kaip ir pirmąjį sezoną. Nešiojant kelis žiedus ant vienos rankos galite rinktis ir skirtingų žiedų nešiojimo būdų; visi smulkūs arba ploni, keletas stambių ir likusieji smulkūs, arba visi masyvesni žiedai, su didelėmis brangakmenių akimis.

Atkreipkime dėmesį, kokį didelį vaidmenį mūsų kasdieniam stiliui gali turėti žiedai. Nesvarbu ar jūs keliaujate į mokyklą ar universitetą ir jūsų aprangos pasirinkimas yra paprasti mėlyni džinsai ir tamsus megztinis; užtenka užsidėti keletą žiedų ir jūsų apranga iškarto įgaus gyvybės. Jeigu jūsų kasdieninis stilius visuomet turi vieną ar kitą išskirtinę detalę, pritaikius žiedų spalvą prie išskirtinių aprangos detalių pabrėšite visos aprangos grožį.Kuomet renkamės papuošalus, moterys dažnai mėgsta nusipirkti didesnį kiekį bižuterijos už mažesnę kainą, pavyzdžiui žiedus, kurie yra pagaminti iš metalo ar netgi plastmasės. Tačiau visuomet verta pagalvoti, jog tokie papuošalai greitai nusibraižo, negrįžtamai paraudonuoja arba pamėlynuoja, o su laiku – visiškai atsibosta. Taip niekuomet nenutinka su papuošalais pagamintais iš brangiųjų metalų ir brangakmenių – tokie papuošalai visuomet atrodo puikiai, bet svarbiausia tai, jog jų vertė visuomet išlieka.Žinoma, būtų naivu sakyti jog kiekvienai moteriai be išimties tinka visi žiedų tipai ir variantai. Jums labiausiai tinkančius žiedus yra geriausia pasirinkti pagal pirštų ilgį ir storį bei kūno spalvą. Moterims su trumpesniais ar stambesniais pirštais labiausiai tinka minimalistinio stiliaus žiedai, o jeigu vis dėlto norite rinktis kiek masyvesnius žiedus, patariame vienu metu nešioti tik vieną žiedą, kadangi didesnis kiekis masyvių žiedų vizualiai trumpina pirštus:Moterims kurių rankų pirštai yra ilgi ir grakštūs it profesionalios pianino muzikantės tinka dideli ir masyvūs žiedai, žiedai su didesniais akmenimis, storesnio pagrindo žiedai. Šioms moterims ypač pasisekė, kadangi joms tiek pat puikiai tinka ir maži žiedai; stulbinantį efektą palieka kelių smulkių žiedų komplektas ant tos pačios rankos, ar netgi keletas žiedų ant vieno piršto.Atminkite, jog kartais kai kurie žiedai jums gali pasirodyti tobuli ir jūs kaip mat norėsite juos įsigyti net neatkreipdamos dėmesio į labai svarbią dalį – ne visi papuošalai, kurie mums yra gražūs, išties mums tinka. Kartais viskas ko reikia tai pasimatuoti žiedą, pažiūrėti į jį iš arčiau, iš toliau, o labiausiai padeda užsidėjus žiedą pasižiūrėti į save veidrodyje ir atkreipti dėmesį į tai, kaip tas žiedas atrodo visumoje. Tai visuomet darome su tokiais aksesuarais kaip kepurės ar akiniai nuo saulės, tačiau ne visuomet prisimename taip dėmesį atkreipti ir į papuošalus.

Užsakymo nr.: PT_77025537

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.