Kaip ta pati suknelė atrodo ant XS ir L dydžio modelių

 (40)
© Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Ypatinga diena – ypatinga suknelė“, - sutiktų kiekviena būsima nuotaka. Todėl būtent vestuvinei suknelei skiriamas išskirtinis dėmesys. Ilgos paieškos internete, valandos praleistos ieškant įkvėpimo marguose žurnalų ir katalogų puslapiuose, galiausiai duoda rezultatą. Rasta „ta vienintelė“. Tik kaip ji atrodys gyvai? O jei esi moteriškų formų? Ką pasirinkti tada?

Anot mados namų „Vamp“ vadovo, dizainerio Arvydo Videikos, svarbu nepanikuoti. Kokybiška ir tik jums pasiūta suknelė atrodys nepriekaištingai ir visai nesvarbu, kokį drabužių dydį nešiojate.
„Per dvylika praktikos metų, esu ne kartą išgirdęs klausimą: kokią suknelę turi rinktis plius dydžio nuotaka? Atsakymas visuomet toks pats: kokią tik norite! Nepatikėsite, kokius stebuklus gali padaryti tinkamas kirpimas ir tobulai pritaikytas modelis. Esu įsitikinęs, jei žinosite kur kreiptis ir įvaizdį kurs profesionalai, L dydžio suknelė bus romantiška, patraukli, graži ir seksuali.

Dėl šios priežasties su puikia salono „T.A.D.A.“ ir fotografų Morozovų komanda ir suorganizavome fotosesiją. Suradome modelį, kuris nėra standartinis, kurio, galbūt, neišvysite vestuvinių suknelių kataloguose, tačiau šis atrodo nuostabiai. Tai mūsų savotiškas įrodymas, jog gražiai nuotakai suknelės dydis neturi reikšmės“, - dėstė A. Videika.


Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Kaip pasakojo dizaineris, net ir kataloguose rastos suknelės, patobulintos gali tikti plius dydžio moteriai. Paslaptis slypi korsete. „Mūsų mados namų vizitinė kortelė yra korsetas. Puikiai paslėptas, patogus dėvėti korsetas. Jis ne tik išpildo suknelę, bet ir paslepia trūkumus. Jiems įkvėpimo pats sėmiausi iš XVIII amžiaus. Tuo metu šis buvo tikras mados „topas“. Be abejonės, viskas pasikeitė: pritaikytos naujoviškos technologijos, banginio ūsai pakeisti humaniškesnėmis priemonėmis, o metalo sijos supaprastintos. Tačiau būtent jo dėka, manau, pavyksta pasiekti pribloškiantį rezultatą.


Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Štai, pažvelkite į nuotraukas: nuotraukų stilistika ir suknelių modeliai, kaip iš katalogo. Esminis skirtumas tas, jog merginos, vilkinčios suknelę išmatavimai – didesni šešiolika centimetrų. O ką pastebite? Pakeltą krūtinę, išilgintą kaklą, liauną, net septyniais centimetrais sumažintą liemenį ir dailius klubus“, - šypsojosi dizaineris.


Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Anot A. Videikos suknelės siluetas – jaunosios asmeninis pasirinkimas. O visas norimas sukneles galima pritaikyti pagal figūros tipą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Monique: esu visiška batų maniakė

„Batai yra mano visiškas guilty pleasure – negaliu praeiti pro gražius batus ir nepriglausti jų pas save spintoje“, – pisipažįsta Monika Pundziūtė - Monique.

Pavasario - vasaros TOP avalynės gidas pagal stilistę Viktoriją Šaulytę

2018 m. pavasario/vasaros avalynės tendencijos kontrastingos kaip niekada: nuo puošnių, bet subtilių espadrilių, iki grubių sportinių batelių ar 1980-ųjų įkvėptos avalynės smailiu kulniuku. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki ryškių ir akį rėžiančių atspalvių ar tekstūrų – šį pavasarį derinsime nesuderinama.

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.