Kaip sukurti tobulas garbanas be jokių žnyplių

© Stop kadras

Susigarbanoti plaukus naudojant karštas žnyples ar šiais laikais populiarius automatinius garbanų formavimo prietaisus tikrai nesudėtinga, bet... Visų pirma kokybiškas prietaisas nemažai kainuoja, antra - net ir naudojant nuo karščio apsaugančias priemones, neigiamo poveikio plaukams išvengti vis tiek nepavyks. Miegoti visą naktį su „bigudukais“ taip pat ne išeitis, todėl siūlome tau naują variantą - kol pasidažysi ir apsirengsi, garbanos jau bus suformuotos!

1 žingsnis - išsiplauk galvą ir jeigu neturi laiko, išdžiovink plaukų džiovintuvu. Net ir gerai išdžiovinus plaukus, šiek tiek drėgmės juose vis tiek bus likę, todėl nieko papildomai daryti nereikės. Jeigu plaukų neplovei, tuomet juos negausiai apipurkšk vandeniu, kad jie būtų vos drėgni. Padalink plaukus į atskiras sruogas, kurių plotis priklauso nuo to, kokių garbanų pageidauji.


Youtube.com

2 žingsnis - apsuk sruogą aplink pirštą ir atsargiai tokiu pačiu būdu suk ją iki pat pagrindo. Susukus sruogą ji turėtų priminti žiedo formą. Sruogą pritvirtink paprastu segtuku. Lygiai tą patį padaryk su likusiais plaukais. Jeigu skubi, čiupk plaukų džiovintuvą ir nustačiusi mažiausią oro srovės galingumą kelias minutes padžiovink susuktus plaukus.


Youtube.com

3 žingsnis - turi 30 minučių saviems reikalams! Pasidažyk, apsirenk, nulakuok nagus ar tiesiog ramiai išgerk kavos. Kiekvieną sruogą atsargiai išleisk, šiek tiek pasklaidyk plaukus pirštų galiukais, kad sruogos neatrodytų pavienės ir užfiksuok plaukų laku. Purkšk laką maždaug 20-30 cm atstumu, kad plaukus padengtų lengva dulksna.


Youtube.com

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Sunku patikėti: Šiaurės Korėjoje galioja tik šios 15 šukuosenų (35)

Šiaurės Korėjos vyrai ir moterys salonuose turi galimybę rinktis tik iš 15 šukuosenų, kurias yra patvirtinęs dabartinis šalies lyderis Kim Jong Unas.

Kaip realybėje atrodo pigioji Victorios Beckham drabužių linija (4)

Vos kartu su garsia kompanija "Estee Lauder" išleidusi savo pirmąją dekoratyvinės kosmetikos liniją, Victoria Beckham kaipmat pranešė apie dar vieną bendradarbiavimą. Kartu su JAV mažmeninės prekybos tinklu "Target" ji gerbėjoms pasiūlė savo kurtų drabužių prieinamomis kainomis.

Garsenybės, kurios per 10 metų taip ir neišmoko rengtis (8)

Stiliaus klaidų pasitaiko visoms, tačiau daugelis žvaigždžių kartą suklydusios vis dėlto sugeba atsitiesti. Ne viena patyrusi įvaizdžio katastrofų vėliau patenka į stilingiausiųjų gretas. Deja, pigių arba tiesiog neskoningų apdarų kai kurios per metų metus taip ir neatsikrato.

Išskirtiniai papuošalai, skirti tiems, kas nemėgsta šarkiško stiliaus (1)

"CELSIUS 273 – tai temperatūra, įprasminanti atšiauriausią klimatą visatoje. -273 C. Riba, kurią pasiekus, išnyksta bet kokia gyvybės forma. Tyla ir amžinybė", – taip už savo kuriamų papuošalų vardo slypinčią reikšmę pristato Gerda Liudvinavičiūtė.