Kaip sukurti tobulas garbanas be jokių žnyplių

© Stop kadras

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Susigarbanoti plaukus naudojant karštas žnyples ar šiais laikais populiarius automatinius garbanų formavimo prietaisus tikrai nesudėtinga, bet... Visų pirma kokybiškas prietaisas nemažai kainuoja, antra - net ir naudojant nuo karščio apsaugančias priemones, neigiamo poveikio plaukams išvengti vis tiek nepavyks. Miegoti visą naktį su „bigudukais“ taip pat ne išeitis, todėl siūlome tau naują variantą - kol pasidažysi ir apsirengsi, garbanos jau bus suformuotos!

1 žingsnis - išsiplauk galvą ir jeigu neturi laiko, išdžiovink plaukų džiovintuvu. Net ir gerai išdžiovinus plaukus, šiek tiek drėgmės juose vis tiek bus likę, todėl nieko papildomai daryti nereikės. Jeigu plaukų neplovei, tuomet juos negausiai apipurkšk vandeniu, kad jie būtų vos drėgni. Padalink plaukus į atskiras sruogas, kurių plotis priklauso nuo to, kokių garbanų pageidauji.


Youtube.com

2 žingsnis - apsuk sruogą aplink pirštą ir atsargiai tokiu pačiu būdu suk ją iki pat pagrindo. Susukus sruogą ji turėtų priminti žiedo formą. Sruogą pritvirtink paprastu segtuku. Lygiai tą patį padaryk su likusiais plaukais. Jeigu skubi, čiupk plaukų džiovintuvą ir nustačiusi mažiausią oro srovės galingumą kelias minutes padžiovink susuktus plaukus.


Youtube.com

3 žingsnis - turi 30 minučių saviems reikalams! Pasidažyk, apsirenk, nulakuok nagus ar tiesiog ramiai išgerk kavos. Kiekvieną sruogą atsargiai išleisk, šiek tiek pasklaidyk plaukus pirštų galiukais, kad sruogos neatrodytų pavienės ir užfiksuok plaukų laku. Purkšk laką maždaug 20-30 cm atstumu, kad plaukus padengtų lengva dulksna.


Youtube.com

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Madingiausi maudymosi kostiumėliai, kuriuos vyrai vadina košmaru (28)

Akivaizdu, kad maudymosi kostiumėlių tendencijose šią vasarą vyrauja praėjusių dešimtmečių mada. Vienas įkvėpimo šaltinis - 9-asis dešimtmetis, kitas - retro laikotarpis. Mums tendencijos yra tarsi garantija, kad įsigijusios madingą drabužį neprašausime, ypač jei tokį renkasi ir žvaigždės. Deja, kai kurios tendencijos prasilenkia su vyrų grožio suvokimu.

Ši suknelė kainuoja 2,5 tūkst. eurų, bet po vieno prisėdimo ją teks išmesti (14)

Prancūzų dizainerio Simono Porte Jacquemuso kurti drabužiai turi unikalų braižą - skulptūriški, dažnai dekonstruoti ir itin drąsūs. Kartais galbūt net per daug... bent jau pastaruoju metu išgarsėjusi skrybėlėtoji suknelė.

Žiedas, dėl kurio internetas kraustosi iš proto (8)

Šis žiedas ypatingo susidomėjimo sulaukė dar pavasarį, kai jo nuotraukos pamažu ėmė sklisti socialiniuose tinkluose. Vos per keletą dienų nuo patalpinimo "Pinterest" paveikslėlių erdvėje, jo populiarumas šoktelėjo milžiniškai. Tai ne šiaip papuošalas, šiandien tai gražiausias sužadėtuvių žiedas.

Savaitės stiliaus nesėkmės: kodėl jos tai daro?? (5)

Praūžus svarbesniam renginiui, kaipmat pasipila stilingiausių ir prasčiausiai atrodančių viešnių topai. O kai kurios žvaigždės, regis, pasmerktos mados dievų - joms beveik niekada nepavyksta pataikyti į stiliaus dešimtuką.