Kaip sukurti tobulas garbanas be jokių žnyplių

© Stop kadras

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Susigarbanoti plaukus naudojant karštas žnyples ar šiais laikais populiarius automatinius garbanų formavimo prietaisus tikrai nesudėtinga, bet... Visų pirma kokybiškas prietaisas nemažai kainuoja, antra - net ir naudojant nuo karščio apsaugančias priemones, neigiamo poveikio plaukams išvengti vis tiek nepavyks. Miegoti visą naktį su „bigudukais“ taip pat ne išeitis, todėl siūlome tau naują variantą - kol pasidažysi ir apsirengsi, garbanos jau bus suformuotos!

1 žingsnis - išsiplauk galvą ir jeigu neturi laiko, išdžiovink plaukų džiovintuvu. Net ir gerai išdžiovinus plaukus, šiek tiek drėgmės juose vis tiek bus likę, todėl nieko papildomai daryti nereikės. Jeigu plaukų neplovei, tuomet juos negausiai apipurkšk vandeniu, kad jie būtų vos drėgni. Padalink plaukus į atskiras sruogas, kurių plotis priklauso nuo to, kokių garbanų pageidauji.


Youtube.com

2 žingsnis - apsuk sruogą aplink pirštą ir atsargiai tokiu pačiu būdu suk ją iki pat pagrindo. Susukus sruogą ji turėtų priminti žiedo formą. Sruogą pritvirtink paprastu segtuku. Lygiai tą patį padaryk su likusiais plaukais. Jeigu skubi, čiupk plaukų džiovintuvą ir nustačiusi mažiausią oro srovės galingumą kelias minutes padžiovink susuktus plaukus.


Youtube.com

3 žingsnis - turi 30 minučių saviems reikalams! Pasidažyk, apsirenk, nulakuok nagus ar tiesiog ramiai išgerk kavos. Kiekvieną sruogą atsargiai išleisk, šiek tiek pasklaidyk plaukus pirštų galiukais, kad sruogos neatrodytų pavienės ir užfiksuok plaukų laku. Purkšk laką maždaug 20-30 cm atstumu, kad plaukus padengtų lengva dulksna.


Youtube.com

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

3 vasariškos tendencijos: ir poilsiautojoms, ir miesto merginoms

Šias 3 tendencijas atspindinčiais daiktais gali puoštis nuo galvos iki kojų, įvaizdis neatrodys perkrautas, be to, jos puikiai dera tarpusavyje.

Savaitės stiliaus nesėkmės (3)

Ko tik šią savaitę nebuvo: ir itin saldžių drabužėlių, ir iškritusių apvalumų ar tikrų tikriausių maišų. Pastaruoju metu žvaigždutės įsismarkavo ne juokais, drąsiai pažėrė viena už kitą neskoningesnių apdarų.

Šalia pirmosios Prancūzijos damos Rihanna atrodė it tikra kaliausė (30)

Abi stiliaus dievaitės, abi prancūziškos mados gerbėjos, tačiau šį kartą viena lyg dama, o kita lyg kaliausė.

Kas ši stiliaus deivė pastaruoju metu drebinanti mados pasaulį

Kasdien Paryžiuje fotografai persekioja itin stilingą damą, kuri nuo galvos iki kojų puošiasi garsiausių mados namų apdarais. Ryte "Dolce & Gabbana", vakare "Gucci", kitą dieną "Louis Vuitton", "Dior", "Saint Laurent" - atrodo šios moters geidžia visi prabangos ženklai.

Po klaikiausios suknelės titulo ir ašarų pakalnės moteris susiėmė (51)

Britų realybės šou TOWIE žvaigždė Gemma Collins jau ne vienerius metus kovoja su antsvoriu. Ji pripažįsta, kad išsirinkti tinkamus apdarus renginiams yra nuolatinis galvos skausmas. Deja, dažniausiai prašaunama pro šalį. Vienas pastaruoju metu sužibusių jos įvaizdžių sulaukė tiek kritikos, kad Gemma nebeatlaikė.