Kaip realybėje atrodo pigioji Victorios Beckham drabužių linija

 (4)
Vos kartu su garsia kompanija "Estee Lauder" išleidusi savo pirmąją dekoratyvinės kosmetikos liniją, Victoria Beckham kaipmat pranešė apie dar vieną bendradarbiavimą. Kartu su JAV mažmeninės prekybos tinklu "Target" ji gerbėjoms pasiūlė savo kurtų drabužių prieinamomis kainomis.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dizainerė Victoria Beckham turi 2 drabužių linijas - "Victoria Beckham" ir "Victoria, Victoria Beckham". Pirmoji yra brangesnė, čia prekių kainos svyruoja apie 310 - 3200 eurų, antrojoje kiek mažesnės kainos, nuo 220 iki 1000 eurų.

Vis dėlto tokios kainos įkandamos mažai kam. Prieš kurį laiką pasklido informacija, jog Victorios ženklo pardavimai gerokai smuktelėjo, nes išpūstos kainos atbaido daugelį pirkėjų. Norėdama sustiprinti savo prekių ženklo pardavimus, V. Beckham sutiko bendradarbiauti su tinklu "Target". Specialiai jam sukūrė žemiškomis kainomis įvertintą pavasario kolekciją. Linijos "Victoria Beckham for Target" moteriškų drabužių kainos svyruoja tarp 20 ir 70 dolerių.

A post shared by Jessica (@jbabyphat) on Apr 12, 2017 at 6:22am PDT

A post shared by Jessica (@jbabyphat) on Apr 12, 2017 at 6:16am PDT

A post shared by Jessica (@jbabyphat) on Apr 12, 2017 at 6:17am PDT

A post shared by Stephanie (@dotsandhoney) on Apr 10, 2017 at 9:22pm PDT

Balandžio pradžioje Victoria surengė naujos savo linijos "Victoria Beckham for Target" vakarėlį. Į pristatymą susirinko stilingiausios pramogų pasaulio garsenybės: Jessica Alba , Zoe Saldana, Naomie Harris, Kate Mara, Camilla Belle ir kitos. Žinoma, visos kviestinės viešnios pasipuošė būtent šios drabužių linijos apdarais.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Greičiausiai niekas nesitikėjo, kad pigesnė V. Beckham drabužių linija sulauks tokio pirkėjų susidomėjimo. Pasitarusi su "Target", Victoria moterims pasiūlė ne tik įprastus, bet ir didesnius drabužių modelius. Atrodo, sprendimas buvo sėkmingas - naujoji kolekcija išgraibstyta vos per kelias dienas. Šiandien internete jau nepavyks įsigyti nei dailaus rožinio "VBxTarget" ansamblio, nei bitutėmis margintų marškinių, teks laukti prekių papildymo.

A post shared by Denise Genova (@coloristta) on Apr 12, 2017 at 6:10pm PDT

A post shared by KELLY SAKS (@kellysaks) on Apr 14, 2017 at 5:43am PDT

Vis dėlto po tokios sėkmės vandenys susidrumstė. Pasirodė ne vienas neigiamas internetu prekes įsigijusių klientų atsiliepimas. Labiausiai kritikuojami nekokybiški V. Beckham drabužių audiniai ir pasiuvimas. Komentatorė teigė, kad jei ne vardinė etiketė, nė neatskirtum, ar tai garsios dizainerės, ar eilinės pigios parduotuvės daiktas. Beje, ant "VBxTarget" drabužių etikečių visu grožiu šviečia užrašas made in China.

KAIP DRABUŽIAI ATRODO REALYBĖJE?

A post shared by Shannon H (@shan_hernan) on Apr 13, 2017 at 9:19am PDT

A post shared by SL Dezign (@sl_dezign) on Apr 11, 2017 at 11:00am PDT

A post shared by deet (@arditaj) on Apr 9, 2017 at 4:07pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Sportiniai stiliaus akcentai: ką privalu turėti savo spintoje

Sportinis stilius nuolat žengė koja kojon su mada, o paskutiniais metais laisvalaikio stiliui ištikimi prekių ženklai sportą priartino prie kasdienio, bet madingo įvaizdžio. Ši tendencija prasidėjo dar devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje, kuomet atletiškas kūnas ir aerobika tiesiog užvaldė minias viso pasaulio moterų.

4 svarbiausios priemonės, kad plaukai atrodytų puikiai ir vasarą, ir rudenį

Ar žinojai, kad kitaip nei oda, kuri gali atsinaujinti po pažeidimo, plaukai yra negyvybinga dalis ir visus pažeidimus kaupia? Todėl plaukams apsauga nuo saulės būtina net ir debesuotą dieną. Plaukus gali pažeisti karštis, saulė, vanduo bei netinkama priežiūra.

TESTAS AKYLIEMS: ar atskirsi, kuri iš 2 suknelių verta šimtų tūkstančių, o kuri ne?

Po kiekvienos svarbios apdovanojimų ceremonijos renkame stilingiausias garsenybes. Ar bent įsivaizduoji, kiek gali kainuoti jų apdarai? Prieš tave šūsnis aktorių, vilkinčių nuostabias suknias, bet ar sugebėsi atskirti, kurios vertos tūkstantinių sumų?

Vyrai ir moterys už šią procedūrą moka krūvas pinigų, o Gwyneth Paltrow gailisi ją išbandžiusi

Šių metų gražiausia moterimi žurnalas "People" paskelbė aktorę Julią Roberts, tačiau iki jos ne kartą gražiausios titulas atitekdavo kolegei Gwyneth Paltrow. Šviesiaplaukė gražuolė rugsėjį švęs 45-ąjį gimtadienį, tačiau atrodo it sustabdžiusi laiką.

3 vasariškos tendencijos: ir poilsiautojoms, ir miesto merginoms

Šias 3 tendencijas atspindinčiais daiktais gali puoštis nuo galvos iki kojų, įvaizdis neatrodys perkrautas, be to, jos puikiai dera tarpusavyje.

Savaitės stiliaus nesėkmės (3)

Ko tik šią savaitę nebuvo: ir itin saldžių drabužėlių, ir iškritusių apvalumų ar tikrų tikriausių maišų. Pastaruoju metu žvaigždutės įsismarkavo ne juokais, drąsiai pažėrė viena už kitą neskoningesnių apdarų.

Šalia pirmosios Prancūzijos damos Rihanna atrodė it tikra kaliausė (30)

Abi stiliaus dievaitės, abi prancūziškos mados gerbėjos, tačiau šį kartą viena lyg dama, o kita lyg kaliausė.