Reklama

Juodą spalvą pamilusi Milita Daikerytė išimtį daro tik sportinei aprangai

© Instagram nuotr. @militaofficial

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai saulė danguje pasirodo kur kas dažniau nei pilki debesys, norisi keistis – pertvarkyti drabužių spintą, įšokti į lengvesnius sportinius batelius ir į šoną mesti sunkų žieminį paltą. Pavasarį ir laisvalaikį norisi leisti kitaip – sofą ir televizoriaus pultelį keičia saulėti pasivaikščiojimai, o bėgimo takelį sporto salėje – upės pakrantė ar miško takeliai.

Spontaniškas laisvalaikis

Kaip pavasaris keičia atlikėjos ir grožio salono savininkės Militos Daikerytės dieną? Ką ji mėgsta veikti, kai dienotvarkėje atsiranda laisva valandėlė? Pasak Militos, savo laisvalaikį ji planuoja spontaniškai. „Mano veikla labai priklauso nuo darbų kiekio. Grožio industrijoje jų visada tai daugiau, tai mažiau – planai keičiasi žaibiškai, tad atradus laisvą minutę tenka improvizuoti (šypsosi). Praėjusį pavasarį vienu metu ruošiausi brandos egzaminams ir rūpinausi savo grožio salono „Studio M“ atidarymu – laisvo laiko paprasčiausiai nebuvo. Koks bus šis pavasaris, nežinia. Tokiu metu grožio srityje prasideda pats darbų įkarštis. Tačiau labai norėčiau į lauką perkelti kavos pertraukėles ir dalį sporto, ypač bėgimą – pavasarį taip norisi erdvės ir gaivaus oro!“ – pasakoja mergina.

Laisvalaikiu – ramybės paieškos

Militos dienotvarkė itin užimta. Todėl laisvu nuo darbų metu mergina ieško ramybės – juk svarbu palaikyti harmoniją. Ir, nors laisvų minučių neatsiranda daug, jų pakanka ir pailsėti, ir „pasikrauti“ energijos naujiems projektams. „Darbams dažnai pabaigos nematyti, o dirbdama visą laiką bendrauju su žmonėmis. Tad laisvas valandas mėgstu praleisti ramioje aplinkoje, skirti laiko sau ir šeimai. Šiuo metu poilsiui laiko lieka labai mažai, todėl ta reta galimybė pabėgti iš miesto ar paskaityti knygą man labai saldi“, – šypsosi M. Daikerytė.

Visuomet stilinga Milita mados nepamiršta ir laisvalaikiu. Merginai svarbiausia gera savijauta – nesvarbu, ar ji vilkėtų vakarinę suknelę, ar bėgtų nuo šurmulio į užmiestį: „Kartais geriau jaučiuosi pasipuošusi, o kartais man kur kas smagiau atrodyti sportiškai – aprangą visuomet pasirenku pagal nuotaiką. Svarbiausia, kad jausčiausi graži pati sau. O sportinės aprangos tikrai nevengiu – juk ji gali būti ir labai stilinga, ir labai patogi. Visuomet stengiuosi apsirengti taip, kad jausčiausi patraukli ir moteriška – patikėkit, tai įmanoma ir su sportine apranga!“

Sportinė laisvalaikio apranga – ryški ir spalvinga!

Jei tik aplinka ir laisvalaikio praleidimo būdas neįpareigoja, Milita sportinio stiliaus derinius renkasi dažnai. „Juk laisvalaikis skirtas sau, o ne kažkam kitam – turi jaustis patogiai ir laisvai“, – tikina M. Daikerytė.

Svarbus įvaizdžio elementas žinomai merginai – makiažas ir šukuosena. Šie du elementai nemažai prisideda prie geros Militos nuotaikos. „Neretai makiažas ir šukuosena man svarbiau nei aksesuarai. Jei nepatingiu šiek tiek paryškinti veido bruožų ar gražiai susišukuoti, jaučiuosi daug žvalesnė, patrauklesnė ir labiau pasitikiu savimi.“

Nors pavasarį viskas aplink pražysta spalvomis, Milita lieka ištikima pamėgtai juodai spalvai. Pavasarį ją paįvairina pilki atspalviai ir... ryški sportinė apranga: „Niekaip „neišlipu“ iš juodos spalvos periodo – nekeisčiau jos į nieką. Tačiau pastebėjau, kad pavasarėjant mano garderobe atsiranda vis daugiau pilkšvų atspalvių drabužių. Vienintelė išimtis – sportinė apranga. Ją renkuosi kuo spalvingesnę – ryškios spalvos suteikia energijos, motyvacijos ir ryžto, tad po treniruotės jaučiuosi pakylėta! Šį pavasarį sportui ir laisvalaikiui renkuosi naująją adidas Stella Sport kolekciją. Kontrastingos spalvos, ryškūs modeliai ir įspūdingi raštai – tikra energijos bomba!“

Visą ADIDAS Stella sport SS17 kolekciją gali pamatyti žemiau esančioje nuotraukų galerijoje.

Užsakymo nr.: PT_74186238

Įvaizdis

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.

Pavasariniam įvaizdžiui gyvybės įkvėps stilinga ir praktiška kuprinė

Ilgą, šaltą žiemą iškentusios trokštame gaivumo bei lengvumo, ypač kalbant apie stilių. Storus megztinius aukštu kaklu keičia švelnios medžiagos palaidinės, ilgaaulius batus - sportiniai bateliai, o tamsias rankines - šviesūs krepšiai ar kuprinės.