Reklama

Juodą spalvą pamilusi Milita Daikerytė išimtį daro tik sportinei aprangai

© Instagram nuotr. @militaofficial

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai saulė danguje pasirodo kur kas dažniau nei pilki debesys, norisi keistis – pertvarkyti drabužių spintą, įšokti į lengvesnius sportinius batelius ir į šoną mesti sunkų žieminį paltą. Pavasarį ir laisvalaikį norisi leisti kitaip – sofą ir televizoriaus pultelį keičia saulėti pasivaikščiojimai, o bėgimo takelį sporto salėje – upės pakrantė ar miško takeliai.

Spontaniškas laisvalaikis

Kaip pavasaris keičia atlikėjos ir grožio salono savininkės Militos Daikerytės dieną? Ką ji mėgsta veikti, kai dienotvarkėje atsiranda laisva valandėlė? Pasak Militos, savo laisvalaikį ji planuoja spontaniškai. „Mano veikla labai priklauso nuo darbų kiekio. Grožio industrijoje jų visada tai daugiau, tai mažiau – planai keičiasi žaibiškai, tad atradus laisvą minutę tenka improvizuoti (šypsosi). Praėjusį pavasarį vienu metu ruošiausi brandos egzaminams ir rūpinausi savo grožio salono „Studio M“ atidarymu – laisvo laiko paprasčiausiai nebuvo. Koks bus šis pavasaris, nežinia. Tokiu metu grožio srityje prasideda pats darbų įkarštis. Tačiau labai norėčiau į lauką perkelti kavos pertraukėles ir dalį sporto, ypač bėgimą – pavasarį taip norisi erdvės ir gaivaus oro!“ – pasakoja mergina.

Laisvalaikiu – ramybės paieškos

Militos dienotvarkė itin užimta. Todėl laisvu nuo darbų metu mergina ieško ramybės – juk svarbu palaikyti harmoniją. Ir, nors laisvų minučių neatsiranda daug, jų pakanka ir pailsėti, ir „pasikrauti“ energijos naujiems projektams. „Darbams dažnai pabaigos nematyti, o dirbdama visą laiką bendrauju su žmonėmis. Tad laisvas valandas mėgstu praleisti ramioje aplinkoje, skirti laiko sau ir šeimai. Šiuo metu poilsiui laiko lieka labai mažai, todėl ta reta galimybė pabėgti iš miesto ar paskaityti knygą man labai saldi“, – šypsosi M. Daikerytė.

Visuomet stilinga Milita mados nepamiršta ir laisvalaikiu. Merginai svarbiausia gera savijauta – nesvarbu, ar ji vilkėtų vakarinę suknelę, ar bėgtų nuo šurmulio į užmiestį: „Kartais geriau jaučiuosi pasipuošusi, o kartais man kur kas smagiau atrodyti sportiškai – aprangą visuomet pasirenku pagal nuotaiką. Svarbiausia, kad jausčiausi graži pati sau. O sportinės aprangos tikrai nevengiu – juk ji gali būti ir labai stilinga, ir labai patogi. Visuomet stengiuosi apsirengti taip, kad jausčiausi patraukli ir moteriška – patikėkit, tai įmanoma ir su sportine apranga!“

Sportinė laisvalaikio apranga – ryški ir spalvinga!

Jei tik aplinka ir laisvalaikio praleidimo būdas neįpareigoja, Milita sportinio stiliaus derinius renkasi dažnai. „Juk laisvalaikis skirtas sau, o ne kažkam kitam – turi jaustis patogiai ir laisvai“, – tikina M. Daikerytė.

Svarbus įvaizdžio elementas žinomai merginai – makiažas ir šukuosena. Šie du elementai nemažai prisideda prie geros Militos nuotaikos. „Neretai makiažas ir šukuosena man svarbiau nei aksesuarai. Jei nepatingiu šiek tiek paryškinti veido bruožų ar gražiai susišukuoti, jaučiuosi daug žvalesnė, patrauklesnė ir labiau pasitikiu savimi.“

Nors pavasarį viskas aplink pražysta spalvomis, Milita lieka ištikima pamėgtai juodai spalvai. Pavasarį ją paįvairina pilki atspalviai ir... ryški sportinė apranga: „Niekaip „neišlipu“ iš juodos spalvos periodo – nekeisčiau jos į nieką. Tačiau pastebėjau, kad pavasarėjant mano garderobe atsiranda vis daugiau pilkšvų atspalvių drabužių. Vienintelė išimtis – sportinė apranga. Ją renkuosi kuo spalvingesnę – ryškios spalvos suteikia energijos, motyvacijos ir ryžto, tad po treniruotės jaučiuosi pakylėta! Šį pavasarį sportui ir laisvalaikiui renkuosi naująją adidas Stella Sport kolekciją. Kontrastingos spalvos, ryškūs modeliai ir įspūdingi raštai – tikra energijos bomba!“

Visą ADIDAS Stella sport SS17 kolekciją gali pamatyti žemiau esančioje nuotraukų galerijoje.

Užsakymo nr.: PT_74186238

Įvaizdis

Klaipėdoje prasidėjo grožio, mados ir stiliaus paroda (video)

Klaipėdoje jau prasidėjo tris dienas vyksianti grožio, mados ir stiliaus parodos "Grožis 2017" ir "Stiliuz 2017". Šiemet pačių įvairiausių sričių specialistai ras dar daugiau įvairių mokymų ir seminarų.

Rankinių tendencijos: tinkamą stilių sau išsirinks kiekviena (1)

Be kokio aksesuaro neišsiverstų nei viena moteris? Be abejo, kad stilingos ir talpios rankinės. Kasmet dizaineriai pluša ties naujais rankinių dizainais tam, kad kiekviena moteris galėtų atrasti ne tik sau tinkamą, bet ir gražų aksesuarą. Gal jau pats laikas atrasti sau naują numylėtinę? NS KING parduotuvėse galite išsirinkti stilingą bei kokybišką rankinę, o mes jums siūlome kelis variantus, kaip juos priderinti prie savo mėgstamo stiliaus.

Mada, skatinanti galvoti ir apie save, ir apie pasaulį (1)

"Babe Universe" - naujas atsakingos mados prekių ženklas, kviečiantis moteris susivienyti kovai už ekologiją, meilę sau, planetai ir bekompromisį žaismingą moteriškumo šlovinimą.