Izraelio dizainerių kolekcijose - kitoks seksualumas ir originali mada

 (2)
Izraelio valstybės ambasada Lietuvoje vykdanti bendradarbiavimo projektus įvairiose srityse šią savaitę skyrė Izraelio madai. Penki progresyvūs jaunosios kartos Izraelio mados kūrėjai ir jų kūryba pristatoma renginiuose, kuriuos ambasada organizuoja kartu „L’Officiel Mada“.
© DELFI / Modesta Meškė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Į Vilnių atvyko vieni garsiausių Izraelio mados kūrėjų – drabužių dizaineriai Maozas Dahanas („Nouveau Riche Dog“), Eva al Keneresh („Clothé“), Doras Chenas („Holyland Civilians“), dueto „Hili Ari“ kūrėjai ir juvelyrinių dirbinių dizainerė Moran Porat.

„Tai dar viena galimybė pristatyti Izraelį mūsų draugams Lietuvoje. Mada daro didelę įtaką žmonių gyvenimui, o tuo pačiu atspindi mūsų tradicijas, aplinką ir pomėgius. Man didelė garbė bendradarbiauti su penkiais talentingais ir labai perspektyviais mados kūrėjais bei pristatyti juos Lietuvos visuomenei“, - sakė ambasadorius Amiras Maimonas.

„Clothé“ modelis, M. Meškės nuotr.

„Clothé“ modelis, M. Meškės nuotr.

Savaitės pradžioje buvo surengta diskusija tema “The identity of Israeli Fashion” (Izraelio mados identitetas). Visuomenei atviroje diskusijoje mados inovacijų centro „GeekChicTLV“ įkūrėja ir mados renginių organizatorė iš Izraelio Viktoria Kanar pristatė Izraelio mados ištakas ir identitetą, taip pat kalbėjo apie šiuo metu šalyje vyraujančias mados tendencijas.

„Hili Ari“ modelis, M. Meškės nuotr.

„Nouveau Riche Dog“ modelis, M. Meškės nuotr.

Renginio svečiams prisistatyti žymūs šiuolaikinės Izraelio mados kūrėjai, kurie ne tik pasakojo apie savo mados namus, bet ir dalinosi mintimis apie tai, kas juos įkvepia kurti.

„Clothé“ modelis, M. Meškės nuotr.

Antroje renginio dalyje prie dizainerių prisijungė socialinių mokslų daktaras, docentas, lektorius, mados žinovas ir knygų apie madą autorius Eugenijus Skerstonas, lietuvių dizainerė ir festivalio „Mados infekcija“ idėjos autorė ir viena organizatorių Sandra Straukaitė, Vilniaus dizaino kolegijos Mados dizaino katedros vedėja Edita Sabockytė-Skudienė. Jie kartu su svečiais iš Izraelio bandė ieškoti panašumų ir skirtumų tarp Lietuvos ir Izraelio mados.

„Holyland Civilians“ modelis, M. Meškės nuotr.

„Hili Ari“ modelis, M. Meškės nuotr.

Izraelio dizainerių vizitą Lietuvoje vainikavo efektingas madų šou, įvykęs Vilniuje. Renginio metu šiuolaikiniai Izraelio mados kūrėjai pristatė savo naujausias mados kolekcijas. Modelių nuotraukos – fotogalerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.