Grožio triukai, kurie realybėje visai neveiksmingi

 (4)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Internete gausu įvairiausių patarimų, kaip išsisukti kritinėmis situacijomis - kai baigėsi blakstienų tušas, išaugo spuogelis ar ryte paakiai taip užtinę, kad baisu žiūrėti į veidrodį. Tik ne visi tie patarimai iš tiesų veiksmingi...

PATARIMAS: naudok blakstienų tušą vietoj akių apvado
Realybė: ar kuri nors iš jūsų yra bandžiusi nusipiešti kontūrą blakstienų tušu? „Pamerk plunksnelę į blakstienų tušą ir piešk kontūrą kaip įprastai“ - mhm... Tarsi efektas būtų toks pats. Nieko nesigaus, nes tušo konsistencija yra visai kitokia - jis tirštas! Jei ir nusipieši kažką panašaus į kontūrą, tai atrodys tikrai ne itin subtiliai.

PATARIMAS: baigėsi tušas? Atskiesk jį vandeniu
Realybė: jei tušas uždžiuvo, skiesk jį neskiedus, naujo tušo nepasigaminsi. Taip, tą akimirką gal dar ir pavyks šiek tiek paryškinti blakstienas, bet nesitikėk tos pačios kokybės, kokia buvo anksčiau: greičiausiai jau po kelių valandų pastebėsi pajuodusius paakius. Vienintelė gudrybė, kuri tave išgelbės - tai įsigyti naują blakstienų tušą.

PATARIMAS: gydyk spuogelius dantų pasta
Realybė: šis triukas senas kaip pasaulis, bet realiai visai neveiksmingas - galbūt spuogelis šiek tiek susitrauks, tačiau tikrai nepranyks per naktį. Užtai sudirgusi oda ir išsausėjimas toje vietoje, kur tepei dantų pastą - netgi labai realus variantas.

PATARIMAS: naudok skystus arba kreminius šešėlius vietoj lūpdažio
Realybė: yra tokių šešėlių, kurie iš tiesų skirti ir akims, ir lūpoms. Tačiau jeigu įprastus kreminius šešėlius tepsi ant lūpų, visų pirma jie ilgai tikrai nesilaikys, antra - greičiausiai sausins ir taip gana jautrią lūpų odą. Apie tai, kad šešėliai dar gali būti ir ne itin malonaus skonio, jau net nekalbame.

PATARIMAS: paburkusius paakius išgelbės arbatos maišeliai
Realybė: patarimas tikrai nekenksmingas, nes žalioje arbatoje yra antioksidantų, kurie tavo odai tikrai nepakenks, tačiau ar padės - abejojame. Užtai šalti ledo kubeliai tikrai gali padaryti stebuklus!

PATARIMAS: sausa pudra padės ilgiau išsilaikyti makiažui
Realybė: sluoksnis sausos pudros suteiks veido odai matinį atspalvį ir paslėps blizgesį, tačiau nepadės makiažui išsilaikyti ilgiau. Dažnai tenka matyti, kaip merginos dienos bėgyje eina pasipudruoti nosyčių ir daro didelę klaidą - jeigu veidas pradėjo blizgėti, geriau naudok specialiai tam skirtas, riebalus sugeriančias servetėles, o ne tepk dar vieną sluoksnį pudros. O tam, kad makiažas ilgiau laikytųsi, naudok primerius (makiažo bazę).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.