z

Garsios lietuvaitės dalijosi makiažo patarimais - nereikia aklai tikėti, jog brangi kosmetikos priemonė bus tinkama

 (3)
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žymios Lietuvos moterys nuolatos rūpinasi savo išvaizda, stengiasi neatsilikti nuo naujausių grožio ir mados tendencijų. Atlikėjos Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Vaida Genytė ir Kristina Ivanova, stilistė Viktorija Šaulytė, grožio ir mados blogerė Ieva Pauliukonytė susitiko dekoratyvinės kosmetikos naujienų pristatyme.

Organizatorių nuotr.

Renginio dalyvės neslėpė, jog makiažas yra svarbi jų gyvenimo dalis. Pasak grožio studijos savininkės Kristinos Ivanovos, makiažas yra neatsiejama jos darbo ir gyvenimo dalis. „Dirbant gožio sferoje labai svarbu atrodyti tvarkingai, tačiau svarbiausia, kad su makiažu jausčiausi komfortabiliai”, – pasakojo K. Ivanova.

Organizatorių nuotr.

Visažistė Oksana Pikul-Jasaitienė teigė, kad jos makiažo kiekį ir ryškumą lemia dienotvarkė: „Makiažas skiriasi nuo to, ką tą dieną veiksiu: ar laukia darbiniai susitikimai, ar važiuosiu filmuotis, ar dirbsiu visažiste“. Jai pritarė dainininkė ir laidų vedėja Vaida Genytė, garsi moteris kasdien makiažu nepiktnaudžiauja, tačiau renginiai ir fotosesijos – kitas reikalas, šiais atvejais reikalingas intensyvesnis makiažas. V. Genytė užsiminė, kad darydamasi makiažą mieliau ryškina akis nei lūpas, pastarosioms renkasi natūralesnes spalvas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Grožio studijos savininkės K. Ivanovos teigimu, nereikia aklai tikėti, jog brangi kosmetikos priemonė bus tinkama. „Galiu pasakyti, kad negalioja taisyklė, jog brangi priemonė – būtinai gera priemonė. Mano kosmetikos krepšelyje galima atrasti įvairiausių priemonių, kurių, pavyzdžiui, pieštuko kaina gali siekti ir pusę euro ar eurą ir jis bus nuostabus, niekuo nesiskirs nuo to, kuris kainuoja apie 30 ar daugiau. Aš mėgstu eksperimentuoti, ieškoti naujų kosmetikos priemonių“, – sakė K. Ivanova.

Renginio dalyvės pripažino, kad kosmetikos priemones perka ir vaistinėse. „Kadangi „Camelia“ vaistinė yra greta mano grožio studijos, dažnai joje apsilankau, neseniai nusipirkau kelis lūpoms skirtus pieštukus iš naujo dekoratyvinės kosmetikos asortimento“, – sako atlikėja.

Organizatorių nuotr.

Spalio mėnesį įvedus į rinką dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios pasižymi geromis kainomis, kosmetikos asortimentas pasipildė net 700 naujų priemonių, kurias galima įsigyti daugiau nei 330 „Camelia“ vaistinių visoje Lietuvoje.

Daugiau renginio akimirkų - fotogalerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Stiliaus gidas artėjančioms šventėms: būk pasiruošusi kiekvienai progai

Pradedant organizuoti kalėdinius vakarėlius, griebiamės už galvų: „Kuo reikės apsirengti?!“ Moterims tai viena sudėtingiausių šventinio laikotarpio užduočių. Besirūpindamos dovanų paieškomis ir skanėstų gaminimu, dažnai pamirštame suplanuoti, kuriuo metu išsirinksime aprangą vakarėliui. Tam, kad išskirtinės aprangos pasirinkimas būtų sklandesnis, kviečiame pasižvalgyti po „TALLY WEIJL“ siūlomus derinius!

Jaukūs miego drabužiai stilingam poilsiui: išsirink savo favoritus

Patogūs ir stilingi miego drabužiai – vienas svarbiausių kokybiško miego elementų, užtikrinančių, kad ryte pabustume pailsėję bei kupini jėgų. Šiais laikais naktiniams drabužiams skiriamas nemažas dėmesys – kuriami nauji modeliai, spalvų deriniai, naudojamos inovatyvios medžiagos, kurios padeda mums atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos.