Reklama

EVA MENDES: man kvepalai – ir saviraiška, ir emocinis ryšys

© AVON nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Visada jutau poreikį žengti iš komforto zonos. Regis, ne veltui rizikavau“, – šypsosi Eva, metusi rinkodaros studijas Kalifornijos universitete dėl aktorės karjeros.

Dabar, pelniusi kino grandų, kritikų ir žiūrovų pripažinimą, ji vis dažniau ir ryškiau matoma už ekrano ribų. Prisideda prie menininkų labdaringos organizacijos „Eliziejaus menas“ (The Art of Elysium) veiklos, kuria savo vardo makiažo ir drabužių liniją, o neseniai ėmė bendradarbiauti su viena didžiausių pasaulyje kosmetikos kompanijų AVON. Tačiau kad ir kaip būtų pasinėrusi į veiklą, mintimis ji visada yra su savo šeima, kuri ją labai palaiko. „Mes labai artimi, ir tai nepaprasta. Tikrai mėgaujuosi būdama kartu su jais“, – sako Eva, leisdamasi į pokalbį visoms mums aktualia tikrojo moters grožio tema ir pristatydama savo, kaip AVON ambasadorės, misiją.

Apie įvairialypį moteriškumą

„Manau, tai ir yra mūsų prigimties grožis – galimybė į savo asmenybę sutalpinti daugybę asmenų. Tiesa, moterys šiandien gali ir daro viską! Taip, ir anksčiau taip buvo, tačiau šiais laikais vaidmenų, kuriuos atliekame, ženkliai padaugėjo ir jie yra labai skirtingi. Tą pačią dieną mes sugebame pabūti mamomis, verslininkėmis, dukromis, draugėmis, žmonomis... Šis sąrašas neturi pabaigos.“

AVON nuotr.

Apie moteris grožio pasaulyje

„Daugybę grožio paslapčių man atskleidė mama. Ne visada seku jos duotais patarimais, bet labai vertinu tai, kad ji nuo mažens man tai įdiegė, nereikėjo pačiai išsigalvoti mažų gudrybių. Mano mama buvo vieniša motina, jai teko imtis ir purvinų darbų, tačiau dėl to ji nenustojo rūpintis savo išvaizda ir grožiu. Man patinka tas jos įvairialypiškumas. Grožio pasaulyje žmonės dažnai pamiršta, kad jei kas nors neteikia džiaugsmo, nėra prasmės tai daryti iš viso. Kai darai, kas tave džiugina, aplinkiniai tai pastebi. Juk taip paprasta ir akivaizdu – jei nedžiugina naujausios tendencijos, vadovaukis tomis, kurios teikia malonumą. Svarbiausia – gerai jaustis ir išreikšti save.“

Apie asmeninį grožį

„Manau, gražiausia jaučiuosi, kai išmokstu ką nors nauja, kai baigiu skaityti ilgai trokštą knygą ar kai iš naujo perskaitau tą, kuri kadaise labai patiko, kai pažiūriu dokumentinį filmą... Kitaip tariant, gražiausia jaučiuosi, kai sužinau tai, ko anksčiau nežinojau apie pasaulį. Kai patiriu dalykų, kurie maitina mano mintis. Ir, žinoma, nepamirškime gerai išdžiovintų plaukų! Juokauju. Be abejo, gražesnei pasijusti padeda ir išoriniai dalykai, tačiau man grožis – labiau vidinė sąvoka.“

Apie bendradarbiavimą su AVON

„Labai tuo džiaugiuosi! Mano teta buvo AVON konsultantė, taigi, ši bendrovė man pažįstama ir artima savo vertybėmis. AVON suteikia moterims galimybę būti finansiškai nepriklausomoms. Mano šeima niekada neturėjo daug, tačiau mamos kosmetinėje visada buvo AVON gaminių, nes jie teikė ne tik grožį, bet ir duoną.“

AVON nuotr.

Apie kvepalų galią

„Kvepalai, kaip ir drabužiai, šukuosena, makiažas, – vienas iš galybės būdų išreikšti save. Tik jiems būdinga išskirtinė ypatybė: tu išeini iš kambario, o jų nuostabus aromatas dar kurį laiką pasilieka. Todėl žmonės jaučiasi, lyg būtų su tavimi, nors tu greičiausiai – jau toli. Manau, tai romantiška.“

Apie kvepalus ir save

„Aš – kubietė, tikra kubietė, o kubiečiai savo kūdikius kvepina stipraus gėlių aromato kvepalais. Mano mama tokiuose kvepaluose tiesiog maudė mane, mano seserį ir brolius, tad man kvepalai – ir emocinis ryšys. Jie padeda ne tik išreikšti save, bet ir kurti prisiminimus. Man labai patinka kvepalus maišyti ir taip atskleisti tuos skirtingus vaidmenis, kuriuos mes gyvenime atliekame.
Kaip tik todėl man labai patinka ir naujieji AVON kvepalai EVE DUET: jie – tai ne vienas kvapas, o du. Juos galima maišyti ir išgauti skirtingų derinių. Tai – lyg nenutrūkstamas kūrybinis procesas, galimybė atspindėti savo nuotaiką. Ne visada tokie mano eksperimentai būdavo sėkmingi, tačiau su šiais dviem kvapais, kurie tarpusavyje dera bet kokiomis proporcijomis, nesėkmių nė negali būti. Tai – tikra kūrybos laisvė ir galimybė atrasti save iš naujo kasdien. Labai tikiuosi, kad EVE DUET visoms patiks taip pat kaip man ir džiugins jas kūryba, kaip džiugina mane. Juk saviraiška turi būti smagi!“

AVON nuotr.

Užsakymo nr.: PT_75957117

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Vientisi maudymosi kostiumėliai, kurie padės išryškinanti figūros privalumus

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vientisus maudymosi kostiumėlius, ką pabrėžti, o ko vengti, kad jie geriausiai atitiktų Jūsų figūros tipą, ir kas dabar populiaru, pasakoja „Audimo“ dizainerė Gertrūda Ramūnaitė.

Stilingai ir praktiškai - kokius batelius rinktis 2018 vasaros sezonui

Vasara – tai madingų vakarėlių ir įvairių švenčių metas, kai dažnai tenka sukti galvą, kokius batus išsirinkti, kad šie netrintų kojų, būtų patogūs, tačiau neatsiliktų nuo mados tendencijų.

Šių metų nuotakos įvaizdis pagal dizainerę Raimondą Silę

„Mūzų būna daug, ir ne visad – moteris. Tai gali būti detalė, audinys, nauja diena, spalva, faktūra... Kartais kuriant vieną suknelę gimsta naujos idėja ir t. t. Šiandien, kai laikas kainuoja brangiai, kai gyvenimo tempas vis spartėja, net ir tarp dizainerių išskirtinis tampa rankų darbas, įmantrių ornamentų siuvinėjimas rankomis, nes vieno drabužio kūrimas trunka mėnesį ir ilgiau“, – mados namų „Silė“ (FB/ sileraimonda) dizainerė Raimonda Silė.

Vilniaus gatvės mada: ką pavyko pagauti šią savaitę

Kartais labai smagu per pietus prisėsti lauko kavinėje, užsisakyti puodelį kavos ir tiesiog žiūrėti į praeinančius žmones. Skubantys, besišypsantis, atsipalaidavę - įdomu iš šalies stebėti tą kunkuliuojantį gyvenimą su daugybe tokių skirtingų žmonių.

Mados namų INŽI dizainerė pataria, kaip tapti svajonių nuotaka

Panika, džiaugsmas, dvejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. O jeigu dar suknelė nevisiškai atitinka lūkesčius, jau išties katastrofa... Tad šį kartą - būtent apie tave ir tavo įvaizdį tą svarbiąją dieną.

Vilniaus gatvės mada: laisvė spalvoms ir stilių įvairovei (3)

Šis pavasaris tikrai ypatingas - gegužės mėnuo dar tik įpusėjo, o jau turėjome progą pasidžiaugti maloniai nuteikiančiais saulės spinduliais ir tikrai vasariškai karštais orais.

Naujas džinsų trendas - kainuoja nepigiai, bet dėmesio tikrai sulauksi

Jeigu esi iš tų merginų, kurios visais įmanomais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį - šis naujas džinsų modeliukas tau tikrai tiks!

Madingiausios basutės šiai vasarai

Radai puikią suknelę. Nusilakavai nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar tau reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi.