Beyonce stilistai susimovė - norėjo sugudrauti, o prašovė

 (2)
Pastaruoju metu scenos karalienė Beyonce ir jos mylimasis Jay Z viešumoje pasirodo retai. Birželio mėnesį jie susilaukė dvynukų, tad natūralu, kad porai renginiai kol kas nelabai aktualūs.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visgi Beyonce ir Jay Z padarė išimtį artimai bičiulei Rihannai. Garsioji pora apsilankė kasmet Rihannos organizuojamame labdaros pokylyje "Diamond Ball". Prašmatnioje vakarienėje neseniai dar kartą mama tapusi atlikėja pasirodė vilkėdama miško žalumos suknelę. Šilkinis apdaras dailiai apgaubė Beyonce figūrą, pabrėždamas moteriškus apvalumus.

Prie smaragdinės suknelės ilgu skeltuku Beyonce priderino kristalais žėrinčias apyrankes, kabančius deimantų auskarus, kuklią delninukę ir juodas aukštakulnes basutes. Dainininkė atrodė puikiai, veidas švytėjo, nuo jo visą vakarą nedingo ir plati šypsena.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Visgi viena įvaizdžio detalė internautams užkliuvo. Ji išryškėjo tik tuomet, kai Beyonce išeidinėjo iš pokylio. Pasirodo, atlikėjos stilistai, norėdami padailinti Beyonce linkius, pabandė figūrą formuojanačias kelnaites pritaikyti prie suknelės. Gražuolei jie pasiūlė apsimauti kelnaites tik su viena klešne, beveik siekusia dešiniosios kojos kelį. Kitoje pusėje kelnaitės buvo nukirptos tarsi šortukai, kad pro skeltuką jų nesimatytų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Toks figūros dailinimo sprendimas gana originalus ir, matyt, veiksmingas. Vis dėlto jis ne tik sugadino įvaizdį, bet ir papiktino gerbėjus - ar tikrai primadonai Beyonce reikia tokių puskelnių? Juk pilnesnė figūra neatėmė nė gramo dainininkės grožio, priešingai, ji atrodo kur kas laimingesnė nei anksčiau. Galbūt vietoje formuojančių kelnaičių vertėjo parinkti tiesiog kitokio silueto suknelę?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.