Be išimties visiems: vakarėlio aprangos kodas - perregimi audiniai

Ošiant Milano mados savaitei, garsenybės vos spėja suktis šokinėdamos nuo vieno vakarėlio prie kito. Po kiekvienos kolekcijos pristatymo jos ūžia uždarymo šventėse, o kur dar prabangios garsių žurnalų ir papuošalų gamintojų vakarienės...
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vienas ištaigingiausių vakarėlių, vykusių Milano mados savaitės metu, - itališkojo "Vogue" pobūvis. Čia susirinko kone visos garsiausios manekenės, nuo Shaninos Shaik, Ashley Graham, Cindy Crawford, Karolinos Kurkovos iki gražuolių Izabel Goulart ir Claudios Schiffer. Be abejo, prabangiame vakare pasirodė ir galybė kitų garbių svečių. Visi jie paisė vakaro organizatorių nurodyto aprangos kodo, vilkėjo elegantiškus kostiumus ir vakarines sukneles.

Tačiau didžioji dalis viešnių į vakarienę susirinko pasipuošusios perregimų audinių rūbais, tarsi susikūrusios savo aprangos kodą. Šį gundantį įvaizdį rinkosi ne tik jaunutės manekenės, bet ir brandesnio amžiaus viešnios.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Taip pasipuošė ir vadinamojo plius dydžio manekenė Ashley Graham. Ji vakarui pasirinko leopardų dėmėmis margintą glaustinukę ir ilgą perregimą apsiaustą, o taliją suveržė plačiu korsetiniu diržu. Dėmesį kaustė tiek efektingas modelio įvaizdis, tiek drąsus akių makiažas.


Vida Press nuotr.

Kitos vakaro dalyvės irgi pasistengė sužibėti, tiesa, šį tą ryškesnio rinkosi vienetai. Daugumą sudarė tamsios perregimos suknelės (pasitaikė vienas permatomas kelnių kostiumas!). Daugiau gundančiųjų "Vogue" vakarėlio viešnių - fotogalerijoje:

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.