Ar pastebėsi, kur šioje nuotraukoje slypi suktybė?

 (9)
Mada ne pirmus metus švaistosi beprotiškomis idėjomis. Šią vasarą išpopuliarėjo nuogasis maudymosi kostiumėlis, kurio raštas atkartoja plaukuotą nuogo vyro krūtinę. Dabar atėjo metas naujam iššaukiančiam aksesuarui.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kas galėjo pagalvoti, kad į madą grįš ant liemens segamos piniginės. Tokios populiariausius savo laikus išgyveno daugiau nei prieš 30 metų! Visgi šiandien vadinamąsias fanny bag - ant liemens segamas pinigines kuria net garsiausi mados namai: "Louis Vuitton", "Chanel", "Moschino", "Prada" ar "Gucci".

Galbūt prabangiai atrodančią "Prada" pinigine pasipuošti išdrįstų daugelis, juk vien jau prekių ženklo vardas ką sako! Tačiau tikri naujovių entuziastai vaikosi ne tik garsių vardų, bet ir originalių idėjų. Vieną tokių pristatė kūrėjai "The Dad Bag". Jų pagaminta ant liemens segima piniginė ne šiaip sau praminta dad bag. Piniginę užsegus ant liemens, sukuriamas išsikišusio plaukuoto pilvuko įspūdis, tiksliau, atrodo, kad iš po megztinio pūpso tėtušio pilvas.

A post shared by The Dadbag (@thedadbag) on Sep 15, 2017 at 7:26am PDT


A post shared by The Dadbag (@thedadbag) on Sep 15, 2017 at 7:23am PDT


A post shared by The Dadbag (@thedadbag) on Sep 15, 2017 at 7:22am PDT

Originalu? Taip. Patrauklu? Kažin... tokią plaukuoto pilvuko piniginę veikiausiai drįstų pasikabinti mažai kas. Bet niekada negali žinoti, galbūt tokia piniginė netrukus šoks į tendencijų aukštumas? Juk stileivų pasaulis išskėstomis rankomis jau priėmė ne vieną stiliaus keistenybę: pvc drabužius, džinsus, apnuoginančius užpakaliuką, nuoguosius maudymosi kostiumėlius ar batus iki liemens.

A post shared by The Dadbag (@thedadbag) on Sep 15, 2017 at 7:25am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.