Ar gali patikėti, kad šiems drabužiams Rugilė išleido mažiau nei 30 eur.?

 (3)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dėvėtų drabužių parduotuvėse dažnai galima atrasti tikrų lobių, o tai lengviau padaryti žinant ko, kur ir kada reikia ieškoti, teigia viena iš tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorių Rugilė Kančaitė.

Mediciną Kaune studijuojanti mergina sako, kad dievina devėtų drabužių parduotuves, nes tai geras būdas atsipalaiduoti. „Tarp daugybės drabužių ieškant laimikio išgaruoja visi pašaliniai rūpesčiai, man tai yra savotiškas azartas. Dabar pilna grįžtančių į madą vintažinio stiliaus rūbų ir tai yra puikus šansas būti stilingai ir įsigyti vardinių bei kokybiškų drabužių. Lengva kurti stilių ir eksperimentuoti, kadangi nereikia investuoti didelių sumų į apdarus. Nusipirkus netikusį rūbą negaila jį atiduoti, o ir planetai nekenkiu pirkdama dar vieną naują drabužį“, - pasakojo R. Kančaitė.

Pasak jos, sėkmės garantas rasti gerą rūbą – kantrybė, atkaklumas, kruopštumas, atidus kiekvieno drabužio apžiūrėjimas. Kitu atveju netgi pilnoje lobių parduotuvėje galima išeiti nieko nepašus. Taip pat svarbu neapsiriboti vien miesto centre įsikūrusiomis devėtų rūbų parduotuvėmis, nes ten daugiausia besitikinčių surasti ką nors išskirtinio. Bet perliukų galima rasti ir kitur.

„Aš sėdu į automobilį ir apvažiuoju visas miesto parduotuves, neaplenkiu ir pavienių komisų. Bet daugiausiai lobių randu prekybos miestelyje „Urmas“. Kaune daugiau nėra vietos, kur būtų toks gausus dėvėtų drabužių parduotuvių pasirinkimas ypač daug jų susitelkusių Žaliojoje galerijoje, pavienių smagių kuistukių aptikau ir Rytinėje galerijoje“, - vardijo tinklaraštininkė.

Didžioji dalis dabartinių jos drabužių dabar yra pirkti dėvėti, o jų kaina neviršija 10 eurų.

„Labiausiai mėgstu pirkti daiktus už 1–3 € per išpardavimus. Kartais pati sau susijuokiu suskaičiavus, už kiek apsirengiau šiandien – derinys dažniausiai neviršija 20 € įskaitant ir batus bei rankinę. Beje, mėgstu maišyti dėvėtus su naujais, brangesniais rūbais. Pavyzdžiui, mėgstu apsivilkti naują odinę „Mango“ striukę, o prie jos priderinau vintažinę skarelę už 50 centų. Nevengiu drabužių keisti pati – plėšyti džinsus ar pasisiaurinti sijoną“, - pasakojo Rugilė.

„Ko reiktų paieškoti šiam sezonui? Ryškių drabužių, ypač fuksijos spalvos, tvido drabužių, kuriu gausu, nes seniau buvo jie buvo itin madingi ir dabar grįžo vėl. Laisvų kostiumėlių, mokasinų, platforminių basučių, mažų rankinių ant dirželio“, - vardijo mados žinovė.

Rugilė pasidalijo ir keletu savo kurtų derinių nuotraukomis bei jų kainomis.


Derinys iš batų (8 €), kojinių (2 €), džinsų (1 €), palaidinės (1,5 €) ir švarkelio (4 €) – 16,5 €

Derinys iš aukštakulnių (5 €), marškinėlių (1 €) ir džinsų (1 €) – 7 €

Kostiumėlis iš rožinio švarko (1 €) ir margų kelnių (1 €) – 2 €

Spalvingos mažytės rankinės – 3 € ir 1 €
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

Klaipėdoje prasidėjo grožio, mados ir stiliaus paroda (video)

Klaipėdoje jau prasidėjo tris dienas vyksianti grožio, mados ir stiliaus parodos "Grožis 2017" ir "Stiliuz 2017". Šiemet pačių įvairiausių sričių specialistai ras dar daugiau įvairių mokymų ir seminarų.

Šio sezono TOP: stilingų ir šiltų parkų tendencija (2)

Artėjant šalčiausiam metų laikui drabužių parduotuvės siūlo įvairiausių modelių striukes, tad labai sunku apsispręsti, kokio stiliaus kasdienį drabužį pasirinkti. Šį sezoną žinomi dizaineriai siūlo ne tik puošnius klasikinius paltus, bet ir laisvalaikio stiliaus pūkines striukes. Ryškiaspalvės, dygsniuotos, trumpos pūkinės arba ilgos sportinės – šią žiemą patinkančią striukę sau ras kiekviena.