7 mažos gudrybės, kurios išgelbės tavo batelius

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jie tobuli, tokie, kokių visada norėjai. Bet parsinešusi išsvajotąją batų porą namo jau po dienos supranti, kad jie spaudžia ar trina pėdas. O apie galimybę žieminius batukus avėti su šiltesnėmis kojinėmis nekyla nė kalbos. Ką daryti?

Keli praktiški patarimai išgelbės nuo spaudžiančių batų, padės juos pritaikyti tavo pėdos formai ir truputį pratempti batų odą. Atkreipk dėmesį - aprašytos gudrybės tinka avalynei tik iš natūralios odos.

1. Smarkiai sudrėkink kilpinį rankšluostį, apvyniok juo kartoninę dėžutę, kurioje guli batai ir palik per naktį. Batai sudrėks, bet nesušlaps, oda taps minkštesnė, paslankesnė, todėl apsiavus šiek tiek prasitemps. Jeigu reikia, procedūrą gali kartoti keletą kartų.

2. Batų vidų suvilgyk valgomuoju actu, praskiestu vandeniu. Apsimauk kojines, batus ir pavaikščiok po namus. Acto skiedinys suminkštins odą ir ši prasitampys.

3. Batų vidų ištepk veido kremu (rinkis paprastesnį). Batus apsimauk ir porą valandų pavaikščiok.

4. Į batus prikimšk drėgnų laikraščių ir per naktį palik džiūti kambario temperatūroje.

5. Į spaudžiančių batų vidų įdėk susuktą, verdančiu vandeniu suvilgytą ir labai gerai nuspaustą šluostę. Palaikyk 10 minučių, o tada batus apsiauk ir pavaikščiok. Nusiavusi leisk batams parą išdžiūti namuose natūraliai.

6. Jei batai trina kulnus, probleminę batų vietą iš vidaus patrink drėgnu muilu arba spiritu suvilgytu vatos diskeliu.

7. Apsimauk šlapias storesnes kojines, apsiauk spaudžiančius batus ir pasivaikščiok po namus.

Ir galiausiai, jei namuose pratampyti batų neturi laiko ar bijai juos sugadinti, avalynės salonuose gali įsigyti specialaus purškalo, skirto pratampyti odai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.