5 madingiausi plaukų dažymai 2017 metams

 (2)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Plaukų dažymo mados gana greitai keičiasi - dar visai neseniai visus žavėjęs platinos žvilgesys pasitraukė į šoną ir užleido vietą ryškesnėms spalvoms. Tačiau kai kurios tendencijos vis dar nepraranda savo aktualumo ir, regis, tik dar stipriau įsitvirtina įnoringame grožio pasaulyje.

Iš karto galime nuraminti tas, kurios iki šiol dievino ombre ar balayage stiliaus plaukų dažymus. Šis jau kone klasikiniu tapęs variantas vis dar madoje ir greičiausiai populiarumo artimiausiu metu nepraras. Daugiau ar mažiau kontrastingi atspalviai, ryškios ar labiau prislopintos spalvos - variantų yra daugybė ir jokios griežtos taisyklės ką su kuo derinti neegzistuoja.

A photo posted by CAN ERKUL (@can__erkul) on Feb 10, 2017 at 4:36am PST

A photo posted by Tori (@toriburr.hair) on Feb 10, 2017 at 4:30am PST

Dar viena 2017 metų tendencija - švarus, ryškus ir maksimaliai šviesus blond atspalvis. Tik nesupainiok su platina, kuri turi pilkšvo atspalvio - šiuo atveju pagrindiniai tonai turi išlikti gelsvi. Kitą kartą paėmusi į rankas plaukų dažų pakuotę, atkreipk dėmesį į joje nurodytą numerį, kuris įprastai būna sudarytas iš vieno, dviejų arba trijų skaitmenų. Pirmas skaičius - tai pagrindinė spalva, antras - atspalvis, o trečias - atspindys. Šiuo atveju tau reikėtų rinktis tuos plaukų dažus, kurie pažymėti vienu skaičiumi (pavyzdžiui 9), nes jie bus švarūs, be jokių papildomų atspalvių. Tuo tarpu jei ant plaukų dažų pakuotės pamatysi numeriuką 9.3 - tai reikš, kad dažai turi auksinį atspalvį.

A photo posted by Ashley Brown (@a.b.evolver) on Nov 11, 2016 at 6:28pm PST

Ieškančioms kažko ekstremalesnio, vertėtų atkreipti dėmesį į ryškias, pastelines spalvas. Rausvais, žalsvais, netgi „mint“ atspalviais dažyti plaukai nuo šaknų iki galiukų arba ryškumas derinamas prie nelabai ryškių natūralių atspalvių – pasirinkti tikrai yra iš ko. Siekiamas išgauti efektas, tarsi plaukai būtų pamirkyti jūroje – vyrauja švelnus spalvų perėjimas. Spalvos neturi ryškumo, tarsi praskalautos, virsta pastelinėmis.

Norinčios dar daugiau efektingumo gali rinktis ne pastelinius, o ryškius atspalvius, tačiau dažyti reikėtų tik plaukų galiukus. Spalvos labai intensyvios - purpurinė, violetinė, žalia - sukuriant kuo išraiškingesnį kontrastą su likusiais plaukais.

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on Jul 8, 2014 at 5:31pm PDT

A photo posted by JoAnne Yang (@joennnz) on Feb 10, 2017 at 4:30am PST

Viena įspūdingiausiai atrodančių tendencijų - šaltų ir šiltų atspalvių derinimas tarpusavyje: pilkšvai melsvos šaknys, pereinančios į persikinius likusius plaukus ir rausvus galiukus ar kiti deriniai. Tamsiaplaukės gali išbandyti intensyvesnius atspalvius, šviesiaplaukėms geriau rinktis kiek švelnesnius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.