Reklama

11 stiliaus priesaikų, kurių laikosi prancūzės

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Viename derinyje prancūzaitės nemaišo juodos ir rudos. Nesvarbu ar tokių spalvų būtų aksesuarai, ar drabužiai - jos tiesiog nedera.

Vida Press nuotr.

2. Aprangoje derinamos tik 2 spalvos, vienu metu raudonai, mėlynai ir geltonai prancūzaitės nevilki. Mėlyni džinsai yra išimtis - denimas spalvoms nepriskiriamas.

SIPA/Scanpix nuotr.

3. Jeigu derinyje vienas daiktas yra raštuotas, kiti turėtų būti vienspalviai.

Vida Press nuotr.

4. Apie sportinius treningus viešumoje negali būti net kalbos.

SIPA/Scanpix nuotr.

5. Aksesuarus prancūzaitės renkasi sumaniai, niekuomet jų neperkrauna. Jei segi didesnius auskarus, atsisako kaklo papuošalo, ypač nemėgsta auskarų ir kaklo papuošalo komplektų (pasak jų, tai senamadiška).

SIPA/Scanpix nuotr.

6. Prancūzės nesusiperka visų tą sezoną madingų daiktų, daugelį net ignoruoja. Tendencijos joms yra tik kryptys, pagal kurias įsigyja vieną kitą daiktą. Drabužį ar aksesuarą prancūzaitė nusipirks tik tada, jei šis atspindės jos asmeninį stilių ir tiks figūrai.

Vida Press/Scanpix nuotr.

7. Vakaro aprangoje batelius derink ne prie rankinės, o prie suknelės.

Vida Press nuotr.

8. Dauguma vertinam juodą ne kaip spalvą, o kaip neutralų foną. Visgi prancūzėms juoda yra spalva - mėgstamiausia paryžiečių spalva.

Vida Press nuotr.

9. Prancūzės pirmenybę teikia neutralių spalvų garderobui. Tačiau spintoje turi ir ryškių drabužių arba aksesuarų, kuriais kaip akcentais papildo neutralių tonų aprangą.

Vida Press nuotr.

10. Prancūzaičių favoritai - raudoni lūpų dažai ir nagų lakai. Žinoma, atspalviai vyrauja įvairūs, nuo sodrios raudonos, avietinės iki tamsesnės vyšnių. Visgi klasikinį prancūzišką stilių vertinančios damos niekada nepamatysi mėlynais ar žaliais nagais (lūpomis irgi).

Vida Press nuotr.

11. Prie juodų arba tamsių batelių - tik juodos kojinės, prie baltų arba šviesių - tik baltos.

Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_76632801

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

DIDYSIS PALTŲ GIDAS: kokie paltai ir striukės madingi šį rudenį / žiemą

Laikas suptis į šiltesnius paltus, o lietpalčius supakuoti kitam - pavasario sezonui. Štai 8 pagrindinės rudens paltų tendencijos, kurios mus lydės šį sezoną.

Tendencija, kuriai pasiryš ne kiekviena, bet efektas garantuotas!

Kartais dėl mados tikrai verta rizikuoti. Išbandyk bene madingiausią sezono derinį, kuris privers tave labiau pasitikėti savimi ir nesivaržyti.