11 neįtikėtinų faktų apie Anną Wintour

Šiandien visi žino, kad Anna Wintour - tikrų tikriausia mados diktatorė, jos balsas neretai nulemia dizainerių sėkmę, tiek jau žinomų, tiek vos pradedančių. Nors dabar ši moteris turi tarsi svajonių pareigas, pradžioje tokia sėkmė nelydėjo. Štai keli faktai apie įtalingąją A. Wintour, kurių greičiausiai nežinojai.
© Vida Press, AFP/Scanpix nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Anna Wintour garsiąją bob stiliaus šukuoseną renkasi jau daugiau nei 50 metų. Bobas prilipo dar paauglystėje, kai Annai tebuvo 15 metų.

Vida Press nuotr.

2. A. Wintour dažnai avi vienodus (arba itin panašius) nude atspalvio batelius. Tai garsaus dizainerio Manolo Blahniko kūrinys, skirtas tik Annai. Batelių spalva specialiai priderinta prie A. Wintour odos atspalvio. Šie modeliai vienetiniai, praminti AW ir, žinoma, niekas kitas įsigyti jų negali. Kas sezoną Anna užsisako 4-6 tokias poras.

Vida Press nuotr.

3. Anna negali pakęsti padlaižių. Nori jei įtikti? Tuomet niekada aklai nepritark.

4. Ji buvo išmesta iš aukštosios mokyklos. Po išmetimo Anna į mokyklos suolą negrįžo, pradėjo dirbti parduotuvėje "Harrod's".

5. Anna nevartoja alkoholio. Nė lašo.

6. Mados, kino ir kituose pramogų pasaulio vakarėliuose A. Wintour dažniausiai užsilieka tik 20 minučių.

A. Wintour su dukra, Vida Press nuotr.

7. Pirmasis Annos Wintour žurnalui "Vogue" parinktas viršelis buvo toks neįprastas, kad spaustuvė sutrikusi perklausė - ar kartais tai ne klaida.

8. Pasak draugų, Anna puikiai juda šokių aikštelėje ir moka tai daryti net labai seksualiai.

9. Stiliaus ikona vadinama A. Wintour kadaise buvo atleista iš žurnalo "Harper's Bazar" po to, kai aukštosios mados fotosesijoje nusprendė, jog modelio galvą turėtų puošti dredai. Tuomet vadovybė pareiškė, kad Anna nesupranta tikslinės amerikiečių auditorijos.

10. Kasdien Anna eina miegoti 10 vakare, o keliasi... 5 ryto.

11. Per metus A. Wintour uždirba per 2 mln. dolerių, tačiau šiandien jos atlyginimas dar didesnis. Taip pat kasmet papildomai jai atseikėjami 200 tūks. dolerių naujiems drabužiams bei aksesuarams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įvaizdis

4 džinsų modeliai, kurie privalo atsirasti kiekvienos stilingos moters spintoje

Sakoma, kad džinsų spintoje niekada nebus per daug, tačiau jei pasirinksi stilingus, bet jau laiko patikrintus modelius, tau užteks vos kelių porų. Nuo figūrą formuojančių džinsų iki džinsų aukštu liemeniu – šios keturios poros turėtų būti kiekvienos moters spintoje.