Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite (II dalis)

 (45)
Antroje video filmo „Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite“ dalyje sužinosi, kaip pati gali susisukti tobulas garbanas ir kokių priemonių stilistė imasi dailioms figūros linijoms išlaikyti.
Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite (II dalis)
© DELFI

„IWOSTIN HYDRATIA“ veido kremą ir prausiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Astą Valentaitę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Daiva Burlėgaitė, Rita Mazurkevičienė, Karolina Kepenytė.

Teisingas atsakymas buvo: Asta niekada nerūkė. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk antrą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Astą Valentaitę ir laimėk „IWOSTIN HYDRATIA“ veido kremą ir prausiklį.

KLAUSIMAS: Kokių patiekalų Asta vengia?
a) Mėsos patiekalų;
b) Patiekalų iš bulvių;
c) Žuvies patiekalų.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 20 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su šeštu video fimu „Žvaigždžių grožio pamokos“.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN HYDRATIA“ yra skirtos išsausėjusiai odai fiziologiškai drėkinti. Riboja vandens netekimą per epidermį, papildo odoje esančių fiziologinių medžiagų atsargas ir (visiška naujovė) riboja TEUL, t. y. odoje esančio šlapalo, netekimą. Užtikrina ilgalaikį ir gilų drėkinimą 24 valandas.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

NAUDINGA: greiti būdai pasigaminti grožio priemonių be didelių išlaidų

Vasarą leisk odai pailsėti nuo pirktinių grožio priemonių ir pasigamink jas pati. Tai greita, paprasta, o svarbiausia - natūralu!

GREITA IR NATŪRALU: 5 efektyvūs būdai, kaip panaudoti kokosų aliejų grožiui (4)

Kokosų aliejus arba sviestas (priklauso nuo jo konsistencijos) yra tobula ir nepakeičiama grožio puoselėjimo priemonė. Jis gali atstoti daugybę buteliukų bereikalingai stovinčių vonioje ar ant kosmetinio stalelio.

Tikrasis kiekis: kiek grožio produkto yra gana (1)

Greičiausiai ne viena mūsų persistengiame naudodamos grožio priemones. Ar žinojai, kiek iš tiesų pakanka veido kremo, plaukų serumo ar šampūno? Štai tie tikrieji kiekiai.