Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite (I dalis)

 (62)
Pirmoje penkto video filmo iš ciklo „Žvaigždžių grožio pamokos“ dalyje Asta Valentaitė pasidalins grožio triuku, kaip tobulai padažyti blakstienas, ir sužinosi, kada verta pradėti gražintis botulino injekcijomis.
Žvaigždžių grožio pamokos: grožio diena su Asta Valentaite (I dalis)
© DELFI

„IWOSTIN PURRITIN“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Agnę Grudytę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Anželika Blaževičienė, Regina Vilkaitė, Renata Žukauskienė.

Tisingas atsakymas buvo: Agnei geriausias masažas – plaukimas. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

„IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą žiemai ir terminį vandenį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Agnę Grudytę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Aušra Stankevičienė, Sonata Ridzvanavičiūtė, Aida Gritėnienė.

Tisingas atsakymas buvo: Agnė save sportui motyvuoja pasikabindama suknelę, kurią norėtų vilkėti. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk pirmą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Astą Valentaitę ir laimėk „IWOSTIN HYDRATIA“ veido kremą ir prausiklį.

KLAUSIMAS: Ar Asta rūko?
a) Rūko per vakarėlius;
b) Niekada nerūkė;
c) Rūko kasdien.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 15 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su penkto video fimo „Žvaigždžių grožio pamokos“ antra dalimi.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN HYDRATIA“ yra skirtos išsausėjusiai odai fiziologiškai drėkinti. Riboja vandens netekimą per epidermį, papildo odoje esančių fiziologinių medžiagų atsargas ir (visiška naujovė) riboja TEUL, t. y. odoje esančio šlapalo, netekimą. Užtikrina ilgalaikį ir gilų drėkinimą 24 valandas.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Tikrasis kiekis: kiek grožio produkto yra gana (1)

Greičiausiai ne viena mūsų persistengiame naudodamos grožio priemones. Ar žinojai, kiek iš tiesų pakanka veido kremo, plaukų serumo ar šampūno? Štai tie tikrieji kiekiai.

Kosmetika, kuri natūrali ir realiai veiksminga (1)

Ne paslaptis, kad moterims reikia geriausio efekto bet kokia kaina, štai kodėl jos kenčia sudėtingiausias procedūras, švirkščiasi botuliną, naudoja agresyvią kosmetiką. Ir visos šios moterys neabejotinai yra girdėjusios apie natūralią kosmetiką bei jos teikiamą naudą, tačiau panašu, kad dauguma vis dar netiki, jog natūrali gali būti ir veiksminga. Ar gali? Tikrai TAIP.

Makiažo meistrės patarimai, norinčioms atrodyti gaiviai ir stilingai

Saulės zuikučių pabučiuoti skruostai, vėjavaikiška šukuosena, vešlūs, tačiau nebekampuoti antakiai ir ryškios lūpos – akcentai, šią vasarą lydėsiantys merginas ir moteris ne tik festivaliuose, bet ir kasdienybėje.

10 paslapčių toms, kurios nori pritrenkiančių blakstienų

Pasak dailiosios lyties atstovių, meluoja ta moteris, kuri teigia, jog jai nerūpi jos išvaizda. Kone visos trokšta nepriekaištingų plaukų, nagų, ir, žinoma, blakstienų. Būtent jos paverčia akis ypač išraiškingomis.