Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys (II dalis)

 (12)
Antroje video fimo „Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys“ dalyje kartu su aktore sužinosi, kokie pratimai tinkamiausi pilvo presui ir šlaunims.
Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys (II dalis)
© Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

„IWOSTIN PURRITIN“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Agnę Grudytę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Gabija Mikalainytė, Agnė Sausaitytė, Dainius Daukševičius.

Tisingas atsakymas buvo: Agnės veikėjos vardas naujame filme – Kristina. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk antrą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Agnę Grudytę ir laimėk „IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą žiemai ir terminį vandenį.

KLAUSIMAS: Kaip Agnė save motyvuoja sportui?
a) Pasikabina gražią suknelę, kurią norėtų vilkėti;
b) Rašo dienoraštį;
c) Eina sportuoti su draugėmis.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 12 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su penktu video fimu „Žvaigždžių grožio pamokos“.

Tyrimai parodė, kad terminis vanduo teigiamai veikia epidermio atsparumą ir stangrumą bei pasižymi išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis. Atvėsus orams ir prasidėjus šildymo sezonui, oda itin išsausėja. Būdama patalpose veido odą gaivink „IWOSTIN“ terminiu vandeniu.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Tikrasis kiekis: kiek grožio produkto yra gana (1)

Greičiausiai ne viena mūsų persistengiame naudodamos grožio priemones. Ar žinojai, kiek iš tiesų pakanka veido kremo, plaukų serumo ar šampūno? Štai tie tikrieji kiekiai.

Kosmetika, kuri natūrali ir realiai veiksminga (1)

Ne paslaptis, kad moterims reikia geriausio efekto bet kokia kaina, štai kodėl jos kenčia sudėtingiausias procedūras, švirkščiasi botuliną, naudoja agresyvią kosmetiką. Ir visos šios moterys neabejotinai yra girdėjusios apie natūralią kosmetiką bei jos teikiamą naudą, tačiau panašu, kad dauguma vis dar netiki, jog natūrali gali būti ir veiksminga. Ar gali? Tikrai TAIP.

Makiažo meistrės patarimai, norinčioms atrodyti gaiviai ir stilingai

Saulės zuikučių pabučiuoti skruostai, vėjavaikiška šukuosena, vešlūs, tačiau nebekampuoti antakiai ir ryškios lūpos – akcentai, šią vasarą lydėsiantys merginas ir moteris ne tik festivaliuose, bet ir kasdienybėje.

10 paslapčių toms, kurios nori pritrenkiančių blakstienų

Pasak dailiosios lyties atstovių, meluoja ta moteris, kuri teigia, jog jai nerūpi jos išvaizda. Kone visos trokšta nepriekaištingų plaukų, nagų, ir, žinoma, blakstienų. Būtent jos paverčia akis ypač išraiškingomis.