Viena mergina, trys makiažai – kuris vyrus atstumia labiausiai

 (28)
Makiažas
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Galime pačios save įtikinėti, kad kiekvieną rytą prie veidrodžio trypčiojame tik dėl to, kad norime patikti pačios sau, bet vis dėlto pripažinkime – gera atkreipti ir kitų dėmesį. Juk kiekvienai būtų malonu išgirsti komplimentą, ypatingai iš simpatiško vyruko!

Problema ta, kad vyrai grožį supranta kiek kitaip, nei mes pačios. Nors, atvirai pasakius, grožio klausimais vyrų nuomonės labai jau permainingos. Štai pavyzdys – kuomet kadaise COSMO atliko apklausą apie moterų išvaizdą, didžioji dalis vyrų tvirtai pareiškė, kad jie – už natūralumą. Rimtai? Teoriškai – taip, praktiškai – tikrai ne.

Turime įtikinamų įrodymų – neseniai atliktas vienos merginos eksperimentas atskleidė tiesą: ji įdėjo 3 natūralias savo nuotraukas į Tinder (programėlė pažintims) ir stebėjo, kiek vyrų ja susidomės. Vėliau tos pačios nuotraukos buvo paretušuotos ir rezultatas tiesiog šokiravo: tik 16 iš 100 vyrų atkreipė dėmesį į natūraliai atrodančią merginą. Nori atspėti, kiek vyrukų susidomėjo tuomet, kai nuotraukos buvo pagražintos? Ką ten spėlioti, pasakysime pačios – 73! Štai tau ir natūralumas.

Naujausioje COSMO apklausoje pateikėme vyrams trijų žinomų dainininkių nuotraukas, kuriose jos – su skirtingais makiažais. Įdomu, kuris makiažas vyrams atrodo patraukliausiai, o kuris labiausiai atstumia? Siūlome pažiūrėti į balsavimo rezultatus!

Katy Perry makiažas
1 nuotrauka - 47%
2 nuotrauka - 39%
3 nuotrauka - 14%
Rihannos makiažas
1 nuotrauka - 67%
2 nuotrauka - 29%
3 nuotrauka - 4%
Ritos Oros makiažas
1 nuotrauka - 37%
2 nuotrauka - 34%
3 nuotrauka - 29%

O dabar norime paklausti tavo nuomonės apie tas pačias nuotraukas ir pažiūrėti, ar ji sutampa su vyrukų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Neįprastos grožio priemonės, kurios padės turėti tobulai atrodančius plaukus

Gražūs plaukai – tai turtas, idealiai tinkantis kiekvienai moteriai.

6 keliai link labiau švytinčios ir gaivios odos

Visos mes svajojame apie sveiką, švarią ir švytinčią odą. Tad remiame prie sienos ekspertus: ką turime daryti, kad pagaliau tokia puikuotumės?

Dažniausiai užduodami klausimai, susiję su spuogais

Nors informacijos apie spuoguotos odos priežiūrą internete bei spaudoje yra daugybė, daugumai su odos problemomis susiduriančių žmonių vis dar kyla klausimų, susijusių su spuogais. Dažnai klausimai kartojasi, nes daugeliui aktualūs tie patys esminiai aspektai – spuogų atsiradimo priežastys, jų šalinimas bei spuogų paliktų randelių naikinimas.

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.