Viena mergina, trys makiažai – kuris vyrus atstumia labiausiai

 (28)
Makiažas
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Galime pačios save įtikinėti, kad kiekvieną rytą prie veidrodžio trypčiojame tik dėl to, kad norime patikti pačios sau, bet vis dėlto pripažinkime – gera atkreipti ir kitų dėmesį. Juk kiekvienai būtų malonu išgirsti komplimentą, ypatingai iš simpatiško vyruko!

Problema ta, kad vyrai grožį supranta kiek kitaip, nei mes pačios. Nors, atvirai pasakius, grožio klausimais vyrų nuomonės labai jau permainingos. Štai pavyzdys – kuomet kadaise COSMO atliko apklausą apie moterų išvaizdą, didžioji dalis vyrų tvirtai pareiškė, kad jie – už natūralumą. Rimtai? Teoriškai – taip, praktiškai – tikrai ne.

Turime įtikinamų įrodymų – neseniai atliktas vienos merginos eksperimentas atskleidė tiesą: ji įdėjo 3 natūralias savo nuotraukas į Tinder (programėlė pažintims) ir stebėjo, kiek vyrų ja susidomės. Vėliau tos pačios nuotraukos buvo paretušuotos ir rezultatas tiesiog šokiravo: tik 16 iš 100 vyrų atkreipė dėmesį į natūraliai atrodančią merginą. Nori atspėti, kiek vyrukų susidomėjo tuomet, kai nuotraukos buvo pagražintos? Ką ten spėlioti, pasakysime pačios – 73! Štai tau ir natūralumas.

Naujausioje COSMO apklausoje pateikėme vyrams trijų žinomų dainininkių nuotraukas, kuriose jos – su skirtingais makiažais. Įdomu, kuris makiažas vyrams atrodo patraukliausiai, o kuris labiausiai atstumia? Siūlome pažiūrėti į balsavimo rezultatus!

Katy Perry makiažas
1 nuotrauka - 47%
2 nuotrauka - 39%
3 nuotrauka - 14%
Rihannos makiažas
1 nuotrauka - 67%
2 nuotrauka - 29%
3 nuotrauka - 4%
Ritos Oros makiažas
1 nuotrauka - 37%
2 nuotrauka - 34%
3 nuotrauka - 29%

O dabar norime paklausti tavo nuomonės apie tas pačias nuotraukas ir pažiūrėti, ar ji sutampa su vyrukų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?