Veido masažas - efektyvus būdas puoselėti odos grožį

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dauguma žmonių rūpinasi savo kūnu, sportuodami stiprina kūno raumenis, tačiau veido raumenis dažnai pamiršta. Norint išlaikyti jauną ir stangrią veido odą, ją taip pat reikia mankštinti ir tinkamai prižiūrėti. Tad ne paslaptis, kad efektyviausios priemonės veido raumenims stiprinti yra veido masažas. "Nuolat ir tinkamai atliekamas veido masažas pagražina odą, išryškina dailius bruožus, grąžina jaunystę ir odos skaistumą", - sako masažo specialistė, Diana Bekasėnė.

Masažas yra viena iš efektyviausių procedūrų, kurios taikomos grožio srityje. Masažo metu yra dirginami odos, raumenų receptoriai, impulsai yra perduodami į centrinę nervų sistemą ir iš jos gaunamos atsakomosios reakcijos. Masažo metu pagerėja audinių kraujotaka, medžiagų apykaita, kraujo nutekėjimas venomis, pagerėja limfos apykaita, taip pat pakyla odos temperatūra.

Masažo efektyvumas priklauso nuo to, kaip dažnai yra atliekamos procedūros. Tam, kad turėtume nuolatinį rezultatą, veido masažo seansus rekomenduojama atlikti kelis kartus per metus. Veido masažas yra efektyvus esant smulkioms raukšlelėms, atsiradus pavargusiai, papilkėjusiai odai, po masažo raukšlės išsilygina, išnyksta, kadangi pagerėja kraujotaka, padidėja odos tonusas. Nuolatinis efektas gaunamas tik reguliariai taikant masažo procedūras.

Norint, kad masažas būtų efektyvus, svarbu dėmesį atkreipti ir į žmogaus psichologinę būseną, todėl svarbu pasirinkti tinkamus metodus, masažo intensyvumą ir laiką. Žmonės nežino arba nesusimąsto, kad veido masažas ne ką mažiau padeda atsipalaiduoti nei viso kūno masažas. Veido masažas yra lygiai taip pat efektyvus norint atsipalaiduoti, pailsinti pavargusį kūną ir mintis. Procedūros metu turėtų būti masažuojama ne tik veido sritis, bet ir dekoltė, kaklas, pečių linija ir rankos. Tad apsilankius pas tinkamą specialistą veido masažui, gausite dvigubą naudą - pailsėsite bei sustiprinsite veido raumenis, ko pasėkoje, veidas atrodys jaunesnis ir sveikesnis.

Kaip žinoti, koks būtent veido masažas Jums yra tinkamiausias?

Šiuo metu yra itin didžiulė įvairių masažų pasiūla. Žinoma, galima pasidaryti keletą skirtingų masažų ir tada išsirinkti tai, kas labiausiai yra efektyvu ir naudinga. Bet taip pat galima rinktis masažą pagal poreikį, esamą problemą ir kokį rezultatą norėtumėte gauti. Jei norite pastangrinti sukritusią veido odą, rekomenduojama rinktis giliųjų veido audinių ar prieš raukšlinius masažus, pavyzdžiui „Chiromasažą“, ar kitus, odą stangrinančius masažus, pavyzdžiui elastinį veido masažą „Gomming“. Jei tiesiog norite pailsėti, atgauti odos skaistumą ir švytėjimą, tuomet rinkitės atpalaiduojantį ar klasikinį su kosmetikos priemonėmis atliekamą veido masažą. Veido masažas, atliekamas kartu su kosmetikos priemonėmis, duoda dvigubą rezultatą, nes tuo pat metu yra atliekamas ir odos valymas.

Ar yra atvejų, kuomet negalima atlikti veido masažo?

Taip, tokių atvejų yra, pavyzdžiui onkologinės ligos, nes masažo metu yra aktyvinama kraujotaka, dėl ko atsinaujina ląstelės, tuo pačiu atsinaujina ir vėžinės ląstelės. Tačiau masažas suteikia ir psichologinę naudą. Tad dažnai žmonės nekreipdami dėmesio į savo ligą ar kažkokį negalavimą, vis tiek nori masažo. Tuomet geriau pasirinkti lengvą, klasikinį veido masažą. Taip pat dėmesį turėtų atkreipti žmonės, turintys aukštą kraujo spaudimą, tiems, kuriems pasireiškia alerginės reakcijos odoje, esant pūliniams ar uždegimui.

Atminkite, kad veido masažas yra ne ką mažiau efektyvi priemonė prieš raukšles nei įvairios injekcijos. Dažnai žmonės, norėdami gauti greitą rezultatą be jokių pastangų, čia ir dabar, renkasi injekcijas ar net plastinę chirurgiją. Be abejo, yra situacijų, kada šie būdai yra reikalingi. Bet ar susimąstėte, kad nuolat ir reguliariai atliekant veido masažą, jūs taip pat gausite norimą ilgalaikį rezultatą? Kadangi veido masažo dėka yra stiprinami veido raumenys, oda tampa stangresnė, prisotinta deguonimi. Masažo metu suaktyvėjusios kraujotakos dėka, oda tampa skaistesnė, sveikesnė, lyginasi raukšlelės. Taip pat kitas, svarbiausias momentas - masažo metu yra galimybė atsipalaiduoti, trumpam sustoti nuo šiuolaikinio kasdienio bėgimo maratono ir pasimėgauti ramybe, ko tikrai jokia adata ar chirurginis skalpelis negali pasiūlyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

5 dalykai, kuriuos turi žinoti, jei nenori pasenti per anksti

Tavo oda atspindi, kas dedasi organizme. Tad prieš pradėdama kovą su raukšlelėmis (ir tikromis, ir įsivaizduojamomis), sužinok, kodėl mes senėjame.

Geriausi Lietuvos makiažo meistrai išduoda šio pavasario grožio tendencijas

Daug violetinės spalvos, spindinti veido oda, ryškūs akių kontūrai, tviskančios lūpos, - tokius patarimus žarsto garsiausi Lietuvos makiažo meistrai ir įvaizdžio specialistai - Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, Povilas Staniulionis, Olesia Žuravliova, Paulius Pijus Zulonas, Kristina Ivanova. Visus juos bus galima sutikti ir jų patarimų gyvai paklausyti šiais metais jubiliejinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“. 25-uosius metus skaičiuojanti ir gilias grožio tradicijas sauganti paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks balandžio 6-8 dienomis.

Prieskonis, kuris apsaugo nuo senėjimo

Ciberžolė. Sveikatos specialistai sako, kad šį žodį turi įsiminti visi, besirūpinantys sveikata ir gera savijauta. Nuo neatmenamų laikų ciberžolė buvo vadinama vienu naudingiausių prieskonių. Šiuo metu šis augalas išgyvena tikrą atgimimo laikotarpį. Medicina ciberžolę atrado XVII amžiuje, kai Indijos tyrėjai nustatė, kad šis prieskoninis augalas veikia kaip antioksidantas ir pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu. Atlikdami tyrimus specialistai pildo vis ilgėjantį sąrašą gerųjų ciberžolės savybių, galinčių padėti užkirsti kelią vėžiui, Alzheimerio ligai ir sustabdyti senatvę.