Reklama

Užburiantis Twiggy stiliaus makiažas grįžta į madą: išbandyk lėlės blakstienų triuką

Į madą grįžta lėlės blakstienos, kokiomis pasaulį praėjusiame amžiuje užbūrė modelis Twiggy Lawson. Neįtikėtinai ryškių akių efektą galima išgauti ir be dirbtinių blakstienų. Tereikia žinoti kelis paprastus triukus ir naudoti reikalingas priemones.
Twiggy
© Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1 žingsnis – pudra

Nuplauk iš švariai nuvalyk veidą. Pasirūpink, kad ant akių nebūtų likę senų makiažo likučių. Šepetėliu švelniai aplink akis pabarstyk vaikiškos pudros, kuri padengtų tavo blakstienas.

2 žingsnis – šešėlių žaismas

Nors pati Twiggy šį triuką naudodavo retai, bet jei nori sustiprinti lėlės akių efektą, rekomenduojame akių vokus ir paakius pašviesinti perlų spalvos šešėliais. Taip pat teptuku nubrėžk juodą akių kontūro liniją. Zoną virš voko raukšlės paryškink tamsaus atspalvio šešėliu. Tai optiškai dar labiau padidins ir išryškins tavo akis.

R. Ora, Vida Press nuotr.

3 žingsnis – tušas

Šis makiažo etapas erzina labiausiai, nes pasidažyti blakstienas tušu taip, kad jos atrodytų nesulipusios ir neprimintų voro kojyčių, pavyksta ne kiekvienai. Todėl ypač svarbu pasirinkti tinkamą akių tušą. COSMO rekomenduoja išbandyti blakstienų tušą „Bourjois 1 Seconde“, kuris suteikia maksimalios apimties.

Twiggy, Vida Press nuotr.

Twiggy makiažo paslaptis būtent ir yra neįtikėtinai ryškių, didelės apimties dirbtinių blakstienų efektas.

„Bourjois Mascara Volume 1 Seconde“ dėl unikalaus šepetėlio blakstienoms suteikia maksimalios apimties. Šepetėlis, sukurtas BOURJOIS kompanijos, atkartoja plaukų šepečio formą. Jis iššukuoja blakstienas ir suteikia joms maksimalios apimties. Šalia esantys tiesūs šereliai atskiria blakstienas.

Blakstienų tušas „Bourjois Mascara Volume 1 Seconde“, gamintojo nuotr.

Išskirtinė tušo tekstūra nesukietina blakstienų. Jojoba esteris ir bičių vaškas tušui suteikia apimties ne tik prie šaknų, bet visam ilgiui – iki pat galiukų.

Atkreipk dėmesį, kad tušu padengti turi tiek viršutines, tiek apatines blakstienas.

Rihanna, Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_69220980

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją