Tobula antakių forma - auksinės taisyklės, kurias turi žinoti

 (19)
Tobula <span style="color: #c00000;">antakių forma</span> - auksinės taisyklės, kurias turi žinoti
© Fotolia nuotr.

Oi, kaip mes pavydime toms, kurios iš prigimties turi tobulus antakius! Sako, akys - esminė veido dalis, bet kas tos akys, jeigu antakiai nesutvarkyti... Pakeisk antakių formą - pasikeis visas veidas! Taigi keli patarimai skirti mūsų likimo draugėms - toms, kurioms su savo antakiais tenka pažaisti.

* Jeigu nenori, kad tavo veidas atrodytų liūdnas, įsidėmėk svarbiausią taisyklę: vidinis antakio kampas turėtų būti toje pačioje vertikalioje linijoje, kaip ir vidinis akies kamputis, o išorinis antakio kampas turi būti ne žemiau, nei vidinis.

* Jei tavo antakiai atrodo tarsi svyrantys žemyn (išorinis jų kampas žemiau, nei vidinis), vertėtų pašalinti antakio "uodegėlę" - pačiame gale esančius plaukelius. Taip tavo veidas atrodys linksmesnis ir jaunesnis. Beje, jei veidas atrodo tarsi pavargęs ir susenęs, gali pabandyti kitą triuką - šiek tiek patrumpinti plaukelius arba juos pašukuoti į skirtingas puses, kad atrodytų tankesni.

* Labai stori ir tankūs antakiai dailiausiai atrodo, kuomet mergina turi storus plaukus. Taip tarsi išlaikomos proporcijos. Beje, įdomus faktas - platūs antakiai verčia vyrų pasąmonę galvoti, kad prieš juos - aistringa moteris.

* Jei tavo veidas apvalus - platūs antakiai tau netiks, nes žandukai tik dar labiau išryškės. Jei veidas ovalus - venk antakių formos, kuomet išorinis kampas kyla aukštyn - veidas atrodys dar ilgesnis.

KVADRATO FORMOS VEIDAS
Tinka: tolygiai apvalinti ir lenkti antakiai sušvelnins pernelyg aštrias veido linijas.
Netinka: tiesia linija aukštyn šaunantys antakiai dar labiau akcentuos platų veidą.
APSKRITIMO FORMOS VEIDAS
Tinka: tarytum iš dviejų atkarpų suformuoti antakiai, išlenkti ganėtinai smailiu kampu. Kuo jis aukštesnis, tuo veidas atrodys skulptūriškesnis.
Netinka: tiesūs antakiai – didelis kontrastas apvaliam veidui, jie tik paryškina jo formą.
ŠIRDIES FORMOS VEIDAS
Tinka: palyginti platūs antakiai – nei per ilgi (smakras atrodytų dar smulkesnis), nei per siauri (tai dar labiau kreiptų dėmesį į plačią kaktą). Nenuplonink jų stengdamasi sukurti gražią formą. Ir įsidėmėk: jie turi prasidėti virš vidinių akių kampučių ir baigtis tiesiai virš išorinių.
Netinka: Per ilgi antakiai tik dar labiau akcentuoja siaurą ir pernelyg smailų smakrą.
OVALO FORMOS VEIDAS
Tinka: ilgi smailėjantys antakiai, kurie baigiasi už išorinių akių kraštelių. Tikslų jų ilgį nustatysi atlikusi vadinamąjį pieštuko testą: vieną jo galą priglausk prie ties nosies šnervės kampu ir vesk aukštyn pro išorinį akies kraštą. Kaip tik toje vietoje, kur pieštukas prilies po antakių linija besislepiantį akiduobės kaulą, ir turi baigtis tavo antakis.
Netinka: jei antakiai per trumpi, ir taip jau ilgokas veidas optiškai dar labiau pailgėja.


Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

GREITA IR NATŪRALU: 5 efektyvūs būdai, kaip panaudoti kokosų aliejų grožiui (4)

Kokosų aliejus arba sviestas (priklauso nuo jo konsistencijos) yra tobula ir nepakeičiama grožio puoselėjimo priemonė. Jis gali atstoti daugybę buteliukų bereikalingai stovinčių vonioje ar ant kosmetinio stalelio.

Tikrasis kiekis: kiek grožio produkto yra gana (1)

Greičiausiai ne viena mūsų persistengiame naudodamos grožio priemones. Ar žinojai, kiek iš tiesų pakanka veido kremo, plaukų serumo ar šampūno? Štai tie tikrieji kiekiai.

Kosmetika, kuri natūrali ir realiai veiksminga (1)

Ne paslaptis, kad moterims reikia geriausio efekto bet kokia kaina, štai kodėl jos kenčia sudėtingiausias procedūras, švirkščiasi botuliną, naudoja agresyvią kosmetiką. Ir visos šios moterys neabejotinai yra girdėjusios apie natūralią kosmetiką bei jos teikiamą naudą, tačiau panašu, kad dauguma vis dar netiki, jog natūrali gali būti ir veiksminga. Ar gali? Tikrai TAIP.