Tobula antakių forma - auksinės taisyklės, kurias turi žinoti

 (19)
Tobula <span style="color: #c00000;">antakių forma</span> - auksinės taisyklės, kurias turi žinoti
© Fotolia nuotr.

Oi, kaip mes pavydime toms, kurios iš prigimties turi tobulus antakius! Sako, akys - esminė veido dalis, bet kas tos akys, jeigu antakiai nesutvarkyti... Pakeisk antakių formą - pasikeis visas veidas! Taigi keli patarimai skirti mūsų likimo draugėms - toms, kurioms su savo antakiais tenka pažaisti.

* Jeigu nenori, kad tavo veidas atrodytų liūdnas, įsidėmėk svarbiausią taisyklę: vidinis antakio kampas turėtų būti toje pačioje vertikalioje linijoje, kaip ir vidinis akies kamputis, o išorinis antakio kampas turi būti ne žemiau, nei vidinis.

* Jei tavo antakiai atrodo tarsi svyrantys žemyn (išorinis jų kampas žemiau, nei vidinis), vertėtų pašalinti antakio "uodegėlę" - pačiame gale esančius plaukelius. Taip tavo veidas atrodys linksmesnis ir jaunesnis. Beje, jei veidas atrodo tarsi pavargęs ir susenęs, gali pabandyti kitą triuką - šiek tiek patrumpinti plaukelius arba juos pašukuoti į skirtingas puses, kad atrodytų tankesni.

* Labai stori ir tankūs antakiai dailiausiai atrodo, kuomet mergina turi storus plaukus. Taip tarsi išlaikomos proporcijos. Beje, įdomus faktas - platūs antakiai verčia vyrų pasąmonę galvoti, kad prieš juos - aistringa moteris.

* Jei tavo veidas apvalus - platūs antakiai tau netiks, nes žandukai tik dar labiau išryškės. Jei veidas ovalus - venk antakių formos, kuomet išorinis kampas kyla aukštyn - veidas atrodys dar ilgesnis.

KVADRATO FORMOS VEIDAS
Tinka: tolygiai apvalinti ir lenkti antakiai sušvelnins pernelyg aštrias veido linijas.
Netinka: tiesia linija aukštyn šaunantys antakiai dar labiau akcentuos platų veidą.
APSKRITIMO FORMOS VEIDAS
Tinka: tarytum iš dviejų atkarpų suformuoti antakiai, išlenkti ganėtinai smailiu kampu. Kuo jis aukštesnis, tuo veidas atrodys skulptūriškesnis.
Netinka: tiesūs antakiai – didelis kontrastas apvaliam veidui, jie tik paryškina jo formą.
ŠIRDIES FORMOS VEIDAS
Tinka: palyginti platūs antakiai – nei per ilgi (smakras atrodytų dar smulkesnis), nei per siauri (tai dar labiau kreiptų dėmesį į plačią kaktą). Nenuplonink jų stengdamasi sukurti gražią formą. Ir įsidėmėk: jie turi prasidėti virš vidinių akių kampučių ir baigtis tiesiai virš išorinių.
Netinka: Per ilgi antakiai tik dar labiau akcentuoja siaurą ir pernelyg smailų smakrą.
OVALO FORMOS VEIDAS
Tinka: ilgi smailėjantys antakiai, kurie baigiasi už išorinių akių kraštelių. Tikslų jų ilgį nustatysi atlikusi vadinamąjį pieštuko testą: vieną jo galą priglausk prie ties nosies šnervės kampu ir vesk aukštyn pro išorinį akies kraštą. Kaip tik toje vietoje, kur pieštukas prilies po antakių linija besislepiantį akiduobės kaulą, ir turi baigtis tavo antakis.
Netinka: jei antakiai per trumpi, ir taip jau ilgokas veidas optiškai dar labiau pailgėja.


Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Baltos šypsenos link: kaip išsibalinti dantis pačiai (1)

Sakoma, kad baltai spindinti šypsena kuria žavios, bendraujančios ir savimi pasitikinčios merginos įvaizdį. Jei nori, kad susitikimo metu pirmasis įspūdis būtų būtent toks, pasistenk skirti daugiau dėmesio dantų priežiūrai - jie pastebimai taps baltesni.

KŪNO KALBA: ką apie tavo jausmus išduoda plaukų lietimas (3)

Kūno kalba gali daug pasakyti apie tave. Greičiausiai nė pati neįtari, kokius ženklus siunti vyrams liesdama savo plaukus. Štai keli variantai.

PASIRYŽK! 2 savaičių grožio iššūkis

Tai visai paprasta - tiesiog 2 savaite stenkis džiaugtis kiekviena diena, pabėk nuo streso, daugiau dėmesio skirk sau ir būk aktyvesnė.

Uodų nemalonumai: kaip jų išvengti ir greičiau atsikratyti įkandimų (1)

Pagaliau mūsų laukia kiek vasariškesnis savaitgalis! Juk vasaros buvo ne tiek ir daug, tad kelios šiltos dienos - puiki galimybė pailsėti su smagia kompanija gamtoje. Šįmet dar neplaukei baidarėmis, nestovyklavai ar nenaktinėjai kopose - nepraleisk vasaros nuotykių.

Nori tapti patrauklesne? Štai, ką turi žinoti (1)

Kartais atrodo, kad iš po kojų slysta žemė: meilės problemos, pykčiai draugų rate ar šeimoje ir nedžiuginantis vaizdas veidrodyje. Tačiau viską gali pakeisti jau šiandien! Štai keli patarimai, kaip jaustis laimingesne ir atrodyti patraukliau kaipmat.

Tai, ką turi žinoti jaunos mamytės (1)

Maudynės - vienas svarbiausių momentų mažylio priežiūroje. Žinoma, pirmųjų maudynių metu jauna mama gali susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais, tačiau žingsnelis po žingsnelio šis procesas taps lengvas ir sklandus.

Ką daryti, kad oda ir be makiažo atrodytų puikiai (2)

Švari, išpuoselėta ir sveikai atrodanti veido oda - pirmas ir bene svarbiausias žingsnelis grožio link. Tačiau ne visos ja rūpinamės tinkamai.

Plaukai atrodys dailiau, jei rinksiesi šias šukuosenas

Vienos gali džiaugtis dailiais plaukais be didelių pastangų, kitoms, deja, tenka skirti priežiūrai kur kas daugiau laiko. Štai 3 šukuosenos, kurios padės sukurti išpuoselėtų plaukų efektą daugeliui merginų.

3 gundantys makiažai, kuriuos lengvai pasidarysi pati

Pernelyg intensyvus ir perkrautas makiažas - praėjusių dešimtmečių mada. Šiandien tokį pamiršk. Norėdama atrodyti viliokiškai verčiau ryškink tik vieną elementą. Štai 3 gundantys makiažai, kuriuos galėsi susikurti gana greitai, o atrodysi fantastiškai.

Grožio atmintinė: kaip atrodyti puikiai ir labiau pasitikėti savimi + KONKURSAS

Merginos yra be galo skirtingos, vienos prie naujų dalykų prisitaiko pamažu, kitos neria stačia galva, vienos renkasi natūralų įvaizdį, kitos drąsų ir nenuspėjamą. Tačiau kiekvienoje mūsų glūdi ne viena asmenybė: kartais norime atrodyti gundomai, kartais kukliai, sykiais pašėlusiai ar svajingai.