Tobula antakių forma - auksinės taisyklės, kurias turi žinoti

 (19)
Tobula <span style="color: #c00000;">antakių forma</span> - auksinės taisyklės, kurias turi žinoti
© Fotolia nuotr.

Oi, kaip mes pavydime toms, kurios iš prigimties turi tobulus antakius! Sako, akys - esminė veido dalis, bet kas tos akys, jeigu antakiai nesutvarkyti... Pakeisk antakių formą - pasikeis visas veidas! Taigi keli patarimai skirti mūsų likimo draugėms - toms, kurioms su savo antakiais tenka pažaisti.

* Jeigu nenori, kad tavo veidas atrodytų liūdnas, įsidėmėk svarbiausią taisyklę: vidinis antakio kampas turėtų būti toje pačioje vertikalioje linijoje, kaip ir vidinis akies kamputis, o išorinis antakio kampas turi būti ne žemiau, nei vidinis.

* Jei tavo antakiai atrodo tarsi svyrantys žemyn (išorinis jų kampas žemiau, nei vidinis), vertėtų pašalinti antakio "uodegėlę" - pačiame gale esančius plaukelius. Taip tavo veidas atrodys linksmesnis ir jaunesnis. Beje, jei veidas atrodo tarsi pavargęs ir susenęs, gali pabandyti kitą triuką - šiek tiek patrumpinti plaukelius arba juos pašukuoti į skirtingas puses, kad atrodytų tankesni.

* Labai stori ir tankūs antakiai dailiausiai atrodo, kuomet mergina turi storus plaukus. Taip tarsi išlaikomos proporcijos. Beje, įdomus faktas - platūs antakiai verčia vyrų pasąmonę galvoti, kad prieš juos - aistringa moteris.

* Jei tavo veidas apvalus - platūs antakiai tau netiks, nes žandukai tik dar labiau išryškės. Jei veidas ovalus - venk antakių formos, kuomet išorinis kampas kyla aukštyn - veidas atrodys dar ilgesnis.

KVADRATO FORMOS VEIDAS
Tinka: tolygiai apvalinti ir lenkti antakiai sušvelnins pernelyg aštrias veido linijas.
Netinka: tiesia linija aukštyn šaunantys antakiai dar labiau akcentuos platų veidą.
APSKRITIMO FORMOS VEIDAS
Tinka: tarytum iš dviejų atkarpų suformuoti antakiai, išlenkti ganėtinai smailiu kampu. Kuo jis aukštesnis, tuo veidas atrodys skulptūriškesnis.
Netinka: tiesūs antakiai – didelis kontrastas apvaliam veidui, jie tik paryškina jo formą.
ŠIRDIES FORMOS VEIDAS
Tinka: palyginti platūs antakiai – nei per ilgi (smakras atrodytų dar smulkesnis), nei per siauri (tai dar labiau kreiptų dėmesį į plačią kaktą). Nenuplonink jų stengdamasi sukurti gražią formą. Ir įsidėmėk: jie turi prasidėti virš vidinių akių kampučių ir baigtis tiesiai virš išorinių.
Netinka: Per ilgi antakiai tik dar labiau akcentuoja siaurą ir pernelyg smailų smakrą.
OVALO FORMOS VEIDAS
Tinka: ilgi smailėjantys antakiai, kurie baigiasi už išorinių akių kraštelių. Tikslų jų ilgį nustatysi atlikusi vadinamąjį pieštuko testą: vieną jo galą priglausk prie ties nosies šnervės kampu ir vesk aukštyn pro išorinį akies kraštą. Kaip tik toje vietoje, kur pieštukas prilies po antakių linija besislepiantį akiduobės kaulą, ir turi baigtis tavo antakis.
Netinka: jei antakiai per trumpi, ir taip jau ilgokas veidas optiškai dar labiau pailgėja.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Makiažo meistrės patarimai, norinčioms atrodyti gaiviai ir stilingai

Saulės zuikučių pabučiuoti skruostai, vėjavaikiška šukuosena, vešlūs, tačiau nebekampuoti antakiai ir ryškios lūpos – akcentai, šią vasarą lydėsiantys merginas ir moteris ne tik festivaliuose, bet ir kasdienybėje.

10 paslapčių toms, kurios nori pritrenkiančių blakstienų

Pasak dailiosios lyties atstovių, meluoja ta moteris, kuri teigia, jog jai nerūpi jos išvaizda. Kone visos trokšta nepriekaištingų plaukų, nagų, ir, žinoma, blakstienų. Būtent jos paverčia akis ypač išraiškingomis.

6 gudrybės, kaip tapti „natūralia“ gražuole

Natūralus, lengvas vasaros įvaizdis, kai norime atrodyti it be makiažo – tvariausia visų laikų tendencija, padiktuota pačios gamtos. Be to, šiltuoju metų laiku oda labiau prakaituoja ir dažai laikosi blogiau.

Ką daryti, kad oda būtų pasakiškai skaisti (1)

Laimė, kad gyvename ne viduramžiais ir norėdamos švytėti savo skaisčiais it Botičelio Veneros skruostais papilkėjusią, miesto taršos, tabako dūmų, nemigo naktų ir streso išprievartautą odą galime užtepti sluoksniu skaistinamosios pudros, parausvinti skaistalais, imituojančiais vibruojantį prinokusio persiko atspalvį ir būti ta pačia patraukliąja Venera. Nors ne!

Plaukų stilistas V. Gigevič: moterys dažnai nežino, kokias priemones reikėtų naudoti (4)

Vienam garsiausių plaukų stilistų Valerij Gigevič, vadovaujančiam grožio salonui „Uff“, apmaudu, kad dažnai kirpėjai nepasako klientams, ką ir kaip naudoti siekiant turėti sveikus plaukus, išlaikyti jų spalvą.

Garsiausių plaukų stilistų rekomenduojamos priemonės - jau Lietuvoje (1)

Lietuvoje jau pradedama prekiauti „Helen Seward“ prekės ženklo profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis. 1969 metais Milane įkurta kompanija ne tik kuria plaukų priežiūros priemones, bet ir glaudžiai bendradarbiauja su garsiausiais plaukų stilistais bei salonais visame pasaulyje.

Ar pastebėsi: grožio klaida, kurios Kim Kardashian gailisi iki šiol (2)

Socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian atrodo negalėtų turėti priekaištų savo išvaizdai. Juk ji ne tik daugelio vadinama šiuolaikinio grožio idealu, bet ir jos įvaizdžiu rūpinasi garsiausi vizažistai bei kosmetologai. Bet yra vienas poelgis, kurio Kim gailisi.

Kokios nagų lakų spalvos vyraus pavasarį

Prižiūrėti nagai tampa vis svarbesne įvaizdžio detale. Grožio pasaulyje daugėja jų puoselėjimui ir dailinimui skirtų produktų, nuo kremų, stiprinančių gelių iki daugiafunkcinių lakų. Tačiau, kad ir kiek naujovių būtų sukurta, labiausiai domina nagų lako tendencijos.