Šukuosenos, kurios tiks praktiškai kiekvienai

 (9)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei norisi keisti įvaizdį, bene lengviausia būtų pradėti nuo plaukų. Drąsuolės pasakys: „Kirpk! Taigi čia plaukai, vis tiek ataugs!“ Bet nusirėžti plaukus drįs toli gražu ne kiekviena. O kas, jei netiks?

Norinčioms pasikeisti, bet per daug nerizikuoti, siūlome rinktis pačią universaliausią šukuoseną, kuri tinka praktiškai kiekvienai merginai. Sakai, taip negali būti? Gali, nes šios šukuosenos variantų yra galybė! Gal jau supratai, kad kalbame apie BOB stilių. Ir tik negalvok, kad tai senamadiška. Mes tau parodysime variantus, kurie tikrai pakeis tavo požiūrį į klasikinį BOB kirpimą.

A photo posted by Heidi Mae (@heidimaetrix) on May 21, 2016 at 4:17pm PDT

Šios šukuosenos istorija prasidėjo 1909 metais, kuomet Žanos Dark įvaizdžio įkvėptas kirpėjas Antuanas de Pari sukūrė BOB kirpimą. Turint omenyje, kad tais laikais moteris trumpais plaukais buvo retenybė - BOB šukuosena sukėlė tikrą sąmyšį. Dabar, kai esame įpratusios prie įvairiausių stilių, tikriausiai sunku įsivaizduoti, kad tuomet šią šukuoseną pasirinkusios moterys sulaukdavo ne tik tylių apkalbų, bet ir viešo gėdinimo. Ne kiekvienas kirpėjas drįsdavo klientes kirpti BOB stiliumi, net jeigu jos to ir prašydavo. Tačiau BOB šukuosena vis labiau populiarėjo, o padėkoti už tai iš dalies galima ekstravagantiškajai Coco Chanel. Pamačiusi naują, XX amžiaus pradžiai visai nebūdingą šokėjos Irene Castle įvaizdį, Coco kaipmat nukeliavo pas savo stilistą ir pareikalavo padaryti jai tokią pačią šukuoseną. Neilgai trukus baigėsi tylūs šnabždesiai ir badymai pirštais - BOB tapo geidžiamiausia šukuosena tarp elito damų, juk pati Coco Chanel tokią turi!

A photo posted by @costumeofprovocation on May 19, 2016 at 4:10pm PDT

Kodėl gi BOB šukuosena tokia populiari ir metai iš metų neužleidžia savo pozicijų? Viskas labai paprasta - nes nė vieno kito stiliaus kirpimas neturi tiek daug variantų. Gali rinktis skirtingus ilgius - nuo kirptų visai trumpai, iki siekiančių pečius, gali žaisti su kirpčiukais arba jų atsisakyti, gali variuoti su kirpimo formomis - palikti priekinius plaukus ilgesnius, iškarpyti sruogelėmis ir t.t.

O jei prie viso to nepabijosi ir eksperimentų su plaukų spalva... Pavyzdžiui, norinčios ryškesnio įvaizdžio, gali išbandyk šiais metais itin populiarų „švelnaus saulėlydžio“ dažymą - pastelinės rausvos spalvos ir neįprasto pelenų atspalvio žaismas sukurs natūralumo įspūdį, bet atrodys gyviau ir moderniau nei įprasti šviesūs plaukai.

A photo posted by LA VILLE (@la_ville) on May 26, 2016 at 6:08am PDT

Ieškančios paprastesnio varianto galėtų rinktis „tekančio medaus“ dažymą - šiltas medaus atspalvis padės išryškinti gražų įdegį, todėl tai galėtų būti idealus sprendimas vasarai.

O kad nauja šukuosena džiugintų ne tik išėjus iš kirpyklos, pasirūpink tinkama savo plaukų priežiūra. COSMO rekomenduoja išbandyti vieną iš nenuskalaujamų „Gliss Kur“ atkuriamųjų priemonių, kurios intensyviai prižiūri plaukus ir atkuria jų struktūrą.


Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai nualinti. Junginys su 8 vertingais puoselėjančiais aliejais optimaliai saugo plaukus nuo karščio ir nepalieka nuosėdų.

Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai labai pažeisti ir išsausėję. „Daily Oil“ aliejinis eliksyras su išskirtiniu vertingų aliejų mišiniu yra intensyviai puoselėjantis, tačiau stebuklingai lengvas. Jis intensyviai pamaitina plaukus, jų neapsunkindamas. Plaukai tampa lankstūs, paklusnūs ir spindintys.
Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai ypač nualinti ir šiurkštūs. Išskirtinis kreminės sudėties junginys pavirsta besvoriu serumu, kuris suteikia plaukams šilko švelnumą ir pastebimo lankstumo.

„Gliss Kur“ priežiūros priemones gali laimėti ir COSMO konkurse (informacijos ieškok žemiau), o dabar grįžkime prie BOB šukuosenų. Mes atrinkome tau skirtingų BOB kirpimų. Nuostabu, kaip paprastą šukuoseną galima nesunkiai transformuoti ir džiaugtis vis naujais įvaizdžiais. Tikimės, kad tikrai rasi tai, kas tau labiausiai tiks ir patiks!

A photo posted by @tonichairstyle on May 26, 2016 at 12:41pm PDT

A photo posted by LA VILLE (@la_ville) on May 26, 2016 at 6:08am PDT

A photo posted by Dee (@mariedee_hair) on May 25, 2016 at 2:05pm PDT

A photo posted by Lorie (@lorietherrien) on May 24, 2016 at 7:38pm PDT

A photo posted by Hannah (@hannah_jay07) on May 24, 2016 at 4:28pm PDT

A photo posted by @boblovers on May 24, 2016 at 1:08pm PDT

A photo posted by @dinocafarohairstyling on May 24, 2016 at 11:11am PDT

A photo posted by Liz Calo (@hiphopkids) on May 22, 2016 at 2:47pm PDT

A photo posted by Heidi Mae (@heidimaetrix) on Apr 2, 2016 at 11:28am PDT

DALYVAUK IR LAIMĖK!

Nori džiaugtis sveikais, gyvybingais ir žvilgančiais plaukais? Dalyvauk konkurse ir laimėk vieną iš trijų „Gliss Kur“ plaukų priežiūros rinkinių! Tau tereikia teisingai atsakyti į klausimą ir nepamiršti išsirinkti, kurio rinkinio labiausiai norėtum.

1) „Gliss Kur“ Ultimate Repair plaukų priežiūros linija praturtinta 3x veiksmingesniu skystųjų keratinų kompleksu atkuria net ir giliausius plauko pažeidimus paviršiuje ir viduje. „Daily Oil“ aliejinis eliksyras su išskirtiniu vertingų aliejų mišiniu yra intensyviai puoselėjantis, tačiau stebuklingai lengvas. Jis intensyviai pamaitina plaukus, jų neapsunkindamas. Plaukai tampa lankstūs, paklusnūs ir spindintys. Rinkinį sudaro: „Gliss Kur“ Ultimate Repair šampūnas 250ml; Ultimate Repair balzamas 200ml; Daily Oil Elixir aliejinis eliksyras 75ml;

2) „Gliss Kur“ Serum Deep Repair produktų linija praturtinta amino-proteino serumu, kuris labai efektyviai atgaivina ypač pažeistus ir nuvargintus plaukus. Tai pirmoji „Gliss Kur“ linija, kurioje esantys mikro ingredientai prasiskverbia ir veikia net iki 10 plauko sluoksnių. „Serum deep-repair extreme“ serumo išskirtinis kreminės sudėties junginys pavirsta besvoriu serumu, kuris suteikia plaukams šilko švelnumą ir pastebimo lankstumo. Rinkinį sudaro: „Gliss Kur“ Serum Deep Repair šampūnas 250ml; Serum Deep Repair balzamas 200ml; Serum deep-repair extreme serumas 100 ml;

3) „Gliss Kur“ Oil Nutritive serija – pirmoji priežiūros priemonių linija su 8 vertingais puoselėjamaisiais aliejais. Priemonės pasižymi maitinamosiomis savybėmis, atkuria plaukus iš vidaus, užpildydamos juos keratinu. Rinkinį sudaro: „Gliss Kur“ Oil Nutritive šampūnas 250ml; Oil Nutritive balzamas 200ml; Oil Nutritive blow dry spray aliejus 150 ml;

DALYVAUK IR LAIMĖK!
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją