Šukuosenos, kurios tiks praktiškai kiekvienai

 (1)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei norisi keisti įvaizdį, bene lengviausia būtų pradėti nuo plaukų. Drąsuolės pasakys: „Kirpk! Taigi čia plaukai, vis tiek ataugs!“ Bet nusirėžti plaukus drįs toli gražu ne kiekviena. O kas, jei netiks?

Norinčioms pasikeisti, bet per daug nerizikuoti, siūlome rinktis pačią universaliausią šukuoseną, kuri tinka praktiškai kiekvienai merginai. Sakai, taip negali būti? Gali, nes šios šukuosenos variantų yra galybė! Gal jau supratai, kad kalbame apie BOB stilių. Ir tik negalvok, kad tai senamadiška. Mes tau parodysime variantus, kurie tikrai pakeis tavo požiūrį į klasikinį BOB kirpimą.

Šios šukuosenos istorija prasidėjo 1909 metais, kuomet Žanos Dark įvaizdžio įkvėptas kirpėjas Antuanas de Pari sukūrė BOB kirpimą. Turint omenyje, kad tais laikais moteris trumpais plaukais buvo retenybė - BOB šukuosena sukėlė tikrą sąmyšį. Dabar, kai esame įpratusios prie įvairiausių stilių, tikriausiai sunku įsivaizduoti, kad tuomet šią šukuoseną pasirinkusios moterys sulaukdavo ne tik tylių apkalbų, bet ir viešo gėdinimo. Ne kiekvienas kirpėjas drįsdavo klientes kirpti BOB stiliumi, net jeigu jos to ir prašydavo. Tačiau BOB šukuosena vis labiau populiarėjo, o padėkoti už tai iš dalies galima ekstravagantiškajai Coco Chanel. Pamačiusi naują, XX amžiaus pradžiai visai nebūdingą šokėjos Irene Castle įvaizdį, Coco kaipmat nukeliavo pas savo stilistą ir pareikalavo padaryti jai tokią pačią šukuoseną. Neilgai trukus baigėsi tylūs šnabždesiai ir badymai pirštais - BOB tapo geidžiamiausia šukuosena tarp elito damų, juk pati Coco Chanel tokią turi!

A photo posted by @costumeofprovocation on May 19, 2016 at 4:10pm PDT

Kodėl gi BOB šukuosena tokia populiari ir metai iš metų neužleidžia savo pozicijų? Viskas labai paprasta - nes nė vieno kito stiliaus kirpimas neturi tiek daug variantų. Gali rinktis skirtingus ilgius - nuo kirptų visai trumpai, iki siekiančių pečius, gali žaisti su kirpčiukais arba jų atsisakyti, gali variuoti su kirpimo formomis - palikti priekinius plaukus ilgesnius, iškarpyti sruogelėmis ir t.t.

O jei prie viso to nepabijosi ir eksperimentų su plaukų spalva... Pavyzdžiui, norinčios ryškesnio įvaizdžio, gali išbandyk šiais metais populiarų „švelnaus saulėlydžio“ dažymą - pastelinės rausvos spalvos ir neįprasto pelenų atspalvio žaismas sukurs natūralumo įspūdį, bet atrodys gyviau ir moderniau nei įprasti šviesūs plaukai.

A photo posted by LA VILLE (@la_ville) on May 26, 2016 at 6:08am PDT

A photo posted by @tonichairstyle on May 26, 2016 at 12:41pm PDT

A photo posted by LA VILLE (@la_ville) on May 26, 2016 at 6:08am PDT

A photo posted by Dee (@mariedee_hair) on May 25, 2016 at 2:05pm PDT

A photo posted by Lorie (@lorietherrien) on May 24, 2016 at 7:38pm PDT

A photo posted by Hannah (@hannah_jay07) on May 24, 2016 at 4:28pm PDT

A photo posted by @boblovers on May 24, 2016 at 1:08pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.