Šukuosena pasimatymui per 5 minutes!

 (7)
Skubi? Ne bėda - nusprendusi pasidaryti romantišką šukuoseną, užtruksi visai neilgai.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Plaukus sušukuok į vieną pusę, palikdama mažą sruogelę priešingoje pusėje. O iš paliktos sruogos susipink ploną kaselę. Ją prisek kitoje galvos pusėje. Vėliau ją reikės surišti kartu su likusiais plaukais.

2. Laisvus plaukus sušukuok priešingame šone nei kasa. Tam, kad jie atrodytų puresni, gali šiek tiek pavelti su šukuosenų formavimui skirtomis šukomis. Plaukus atskirk horizontaliais sluoksniais. Suskirstyk juos į tiek sluoksnių, kiek leidžia plaukų storis. Kuo jų daugiau – tuo šukuosena atrodo įdomiau.

3. Viršutinį sluoksnį laisvai surišk plaukų spalvos gumele. Virš gumelės praplėsk tarpą, per kurį perkišk visą sruogą.

4. Tuomet iš kito plaukų sluoksnio surišk tokią pačią uodegėlę, suimant ir kartu surišat ir pirmąją. Pakartoti perkišimą per gumelę kaip ir prieš tai. Taip ir kartoti,kol suriši visus sluoksnius.

Tam, kad paslėptum apatiniąją gumelę, gali plaukų sruogą apvynioti aplink ją ir užkišti, kad laikytųsi. Viską supurkšk laku, kad neišsileistų. O šukuoseną pagyvink segtuku su gėle ar kitokia aplikacija.

Nuotraukos Gyčio Vidžiūno

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.