ŠOKIRUOJA: štai ką su nagais padaro populiarus nagų lakas

 (38)
Viena kolegių internete aptiko ypač nemalonias nuotraukas, kuriose akis badė siaubinga nagų būklė. Be abejo, būdamos smalsios ėmėme ieškoti daugiau tokių nuotraukų. Radinys pašiurpino.
© Instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Amerikoje populiarus nagų lako gamintojas „Mentality Nail Polish“ nuvylė klientes. Internete ėmė žaibiškai plisti nuotraukos, kuriose merginos demonstruoja, kaip naujieji šios kompanijos lakai „pagražino“ jų išpuoselėtus nagus. Vaizdai labai nemalonūs.

Instagram.com nuotr.

Naujus nagų lakus išbandžiusios merginos neteko žado, kai daugybę jų ištiko onicholizė – nagai išsauso ir pradėjo atsilupinėti nuo guolio. Socialinį tinklą „Instagram“ viena po kitos užplūdo nemalonių vaizdų nuotraukos: išsausę, pageltę ir vos ant pirštų besilaikantys nagai pradėjo sklisti tarsi virusas.

Instagram.com nuotr.

Instagram.com nuotr.

Instagram.com nuotr.

Nagų lako gamintojas, žinoma, sureagavo į merginų skundus, tačiau ne viena klienčių viešu „Mentality Nail Polish“ atsakymu „Facebook“ tinkle pasipiktino. Gamintojas neatsiprašė dėl to, ką teko patirti merginoms, nagų niokojimą įvardijo tiesiog kaip didesnį jautrumą ir patarė nedelsiant nebenaudoti nagus sugadinusio lako. Paragino kreiptis asmeninėmis žinutėmis – defektiniai produktai bus pakeisti kokybiškais, taip pat suteikta nuolaidų kitoms jų kuriamoms nagų lakų kolekcijoms. Tačiau netrukus po pasisakymo paviešinimo gamintojas nusprendė nebegalintis finansuoti klienčių, kurios kreipėsi dėl nekokybiško gaminio – neva, finansinis limitas išnaudotas. Todėl visiems nagų lakams buvo pritaikyta 50 procentų nuolaida. Beje, nekokybiški nagų lakai iš prekybos pašalinti nebuvo, nors gamintojas pripažino pakeitęs „blogųjų“ nagų lakų sudėtį.

Ką gi, belieka tikėtis, kad merginoms (dauguma jų yra manikiūrus kuriančios tinklaraštininkės) pavyks susidoroti su nemalonia situacija ir grąžinti nagams įprastą išvaizdą. Prieš įsigydama dar nebandytą grožio produktą nepamiršk paieškoti atsiliepimų. Jei ne drąsuolės, kurios nepabūgo parodyti siaubingų nagų, greičiausiai produkto nebūtų bandyta tobulinti ir atsirastų dar daugiau nukentėjusių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.