Pravers kiekvienai: grožio paslaptėlės dailesniam makiažui ir plaukams

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

9 grožio greitukai padės tiksliau išgauti tą efektą, kurio nori: susisukti dailias garbanas tarsi žurnalo viršelyje, ilgiau išsaugoti įdegį ar suteikti akims gyvybingumo. Pradedam!

1. Lūpos atrodys putlesnės, jei užuot apvedusi pieštuku visą jų kontūrą, išryškinsi tik viršutinės lūpos kraštą, sušvelninusi liniją ties Kupidono linkiu. Jei lūpas tepsi dažais, rinkis jų spalvą atitinkantį pieštuką. Jei norisi natūralios rausvos ar nude atspalvio lūpų, linkio ryškinimui tiks kreminis veido kontūravimo pieštukas.

2. Niekada nepešiok labai ilgų antakių plaukelių – kaip tik jie ir kuria natūralią formą. Jei pernelyg stipriai pakeisi kontūrą, antakiai gali nebederėti prie tavo kaulų struktūros.

3. Jei nori ne garbanų, o laisvų bangų, suk plaukus stambiomis žnyplėmis, galiukus palik negarbanotus. Pagrindinis triukas: nelaikyk žnyplių vienoje vietoje – slink jomis per visą plauką, kad nespėtų įsismelkti karštis. Baigusi perbrauk per sruogas šepečiu, bangos kris laisviau.

4. Prieš tepdama drėgnus plaukus putomis ar kita formuojamąja priemone, išdžiovink juos bent iki 70 %. Kuo plaukai šlapesni, tuo stipriau naudojama priemonė atskiedžiama vandeniu ir jos poveikis silpnėja.

5. Akys atrodys didesnės, jei vidinius apatinių vokų kraštelius paryškinsi smėlio spalvos akių pieštuku. Rinkis kuo minkštesnį, tokiu dažyti bus lengviau, o akys nesudirgs.

6. Apipurkšk segtukus plaukų laku, įsegti į plaukus jie ilgiau ir tvirčiau laikysis.

7. Nenuskalaujamos ir nenuplaunamos priemonės veiksmingesnės nei tos, kurias reikia nuplauti. Neišlaidauk veido valikliams, tačiau negailėk geram veido serumui ar kremui.

8. Stenkis miegoti ant nugaros. Taip ilgiau išvengsi veido raukšlių, kurių gali atsirasti dėl pagalvės. Mėgstančiosioms įsikniaubti į pagalves labiausiai išryškėja raukšlelių linijos nuo nosies iki burnos.

9. Jei nori, kad savaiminis įdegis nenusitrintų, venk karštos vonios ir dušo. Prauskis drungnu vandeniu, odą sausink rankšluostį vos prispausdama, netrink. Pasitepk bekvapiu kūno losjonu, kad apsaugotum įdegį nuo išblukimo.

Grožis

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.