Plonos, o gal putlios? Ką lūpos atskleidžia apie tavo charakterį

 (10)
Sakoma, kad net ir kietai sučiauptos lūpos moka kalbėti. Ką jos gali papasakoti apie savo šeimininkę? Kas tu esi: romantikė, azarto mėgėja, paslaptingoji dama, reguliuotoja, avantiūristė, o gal realistė?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei tavo lūpos putlios, plačios, tu – avantiūristė!

Jeigu šiai merginai kas nors patiko, gauti tai ji turi tuojau pat, ir visai nesvarbu, apie ką kalbama – ar tai naujas rankinukas, ar žavingas vyrukas. Atsipalaidavusi, visuomet energinga, tvirtai laikanti iniciatyvą savo rankose – kaip tokia mergina gali negauti to, ko nori? Ji nelaukia malonių iš dangaus ar aplinkinių žmonių ir viską pasiima pati. Jos gyvenimas nuolatos verda ir žodžio „nuobodu“ ji paprasčiausiai nesupranta. „Dabar arba niekada“ štai jos gyvenimo kredo.

Šiai merginai labai svarbi laisvė ir nepriklausomybė, ji gerbia kitų žmonių asmeninę erdvę ir saugo savąją, nors kartais atrodo, kad yra atvira absoliučiai visiems. Vyras, su kuriuo ji nuspręs praleisti visą gyvenimą, turės būti ryžtingas ir labai atkaklus, nes mamytės sūnelio tokiai savimi pasitikinčiai merginai tikrai nereikia.

Jei tavo lūpos pilnos, tačiau neplačios, tu – romantikė!

Tokiai merginai jausmai visuomet pirmoje vietoje. Ji emocionali, tarsi vaikystėje būtų pasodinta į labai aukštas supynes, tačiau taip iš jų ir neišlipusi iki šiol. Visas jos gyvenimas – tai emociniai pakilimai ir nuopoliai. Ji puiki klausytoja, visuomet suprantanti ir mokanti paguosti, todėl nenuostabu, kad aplinkiniams ji dažniausiai sukelia tik teigiamas emocijas. Tačiau medalis turi dvi puses: tokiai merginai sunku spręsti savo pačios problemas. Dažniausiai kritinėmis situacijomis ji užsimerkia, tarsi bandydama apsimesti, kad problemos apskritai nėra.

Tokios merginos vyro idealas – savotiškas pasakų personažas: simpatiškas, stiprus, rūpestingas... Žodžiu, ponas tobulybė, už kurio – tarsi už sienos. O patiems vyrukams dažnai atrodo, kad šio tipo merginos – kuklios, ramios ir pažeidžiamos mergaitės, besąlygiškai atsiduodančios meilei. Nevertėtų apsigauti, nes supykusi, ši pažeidžiama mergaitė gali priimti labai tvirtą sprendimą ir tuomet jos gražiais žodeliais jau nebeįkalbėsi apsigalvoti.

Jei tavo viršutinė lūpa putlesnė, nei apatine, tu – reguliuotoja!

Lakstyti šen ir ten – tikrai ne šiai merginai. Jeigu ji imasi kokio reikalo, vadinasi 100% žino, kad jai to reikia ir jau yra viską gerai apgalvojusi bei paskaičiavusi. „Viskas arba nieko“ – toks jos gyvenimo kredo. Nenuostabu, kad pradėjusi darbą ji padarys jį iki galo, kad ir kiek pastangų tam prireiktų.

Ši mergina turi pilną lyderio savybių rinkinuką, o papildomai – nemažai charizmos, todėl turi visus šansus pasiekti tai, ko nori. Santykiuose tokia tvirtybė neretai tampa kliūtimi, juk rasti tokį pat ambicingą, bet nesavanaudišką partnerį nėra taip lengva. O silpnavalis, kurį nuolatos reikės stumti į priekį, tokiai merginai taps ne gyvenimo palydovu, o kliūtimi. Užtai atradus savo antrąją pusę, ši porelė būtų tiesiog nenugalima.

Jei tavo apatinė lūpa putlesnė, nei viršutinė, tu – paslaptingoji dama!

Ji visuomet dėmesio centre, nes nepastebėti tokios merginos tiesiog neįmanoma. Yra moterų, kurios gali apsivilkti pačią seksualiausią suknelę ir vis tiek likti tarsi nematomos, o yra tokių, kurioms ir bulvių maišas netrukdytų spinduliuoti seksualumu. Būtent šių lūpų savininkei ir tinka pastarasis variantas. Ji tarsi iš vidaus spinduliuoja moterišku žavesiu, keldama pavydą moterims ir žadindama medžioklės instinktus vyrams.

Rasti vyruką šiai merginai nelengva, nes ji gerai žino, kad bet koks variantas jai netinka. Nors aplink šią žavingą damą sukasi būriai gerbėjų, jos išrinktuoju gali tapti tik ypatingas vyras. O kiti – tik lengvas pažaidimas, juk flirtas tinka kiekvienai moteriai.

Jei tavo lūpos plonos ir plačios, tu – realistė!

Ji visuomet tvirtai stovi ant žemės, o jausmų proveržiai ir galvos pametimas – svetimas reikalas. Realistė mėgsta viską suplanuoti iš anksto, juk taip gyventi paprasčiau. Galbūt mažiau malonių staigmenų, bet ir netikėtų nuopolių ne tiek daug! Ji praktiška, moka iš visų pusių įvertini situacijas ir puikiai žino, kad visame kame yra balansas: kur yra gėris, turi būti ir blogis. Todėl ši mergina būna pasiruošusi įvairiems situacijos vingiams ir dažniausiai išvengia netikėtumų.

Realistė nelinkusi viešai rodyti savo jausmų, todėl aplinkiniams gali pasirodyti šalta, uždara ar net pasikėlusi. Iš tiesų taip nėra, tiesiog atsiveria ji tik tiems žmonėms, kurie įgyja jos pasitikėjimą. Užtai tiems, kuriems pavyko įsilieti į realistės gyvenimą, tikrai pasisekė: tokios ištikimos draugės, kuri gins tave iš paskutinių jėgų, reikėtų gerai paieškoti. Realistės svajonių vyras gali būti visai neromantiškas, bet jis tiesiog privalo būti tvirtas, ryžtingas ir svarbiausia – patikimas. Kitokių vyrų į savo gyvenimą ji tiesiog neįsileidžia.

Jei tavo lūpos plonos ir neplačios, tu – avantiūristė!

Jūra iki kelių! Taip galima būtų apibūdinti šias merginas. O jų optimizmo pakaktų 3-4 įprastiems žmonėms. Ji tiesiog negali nusėdėti vietoje, todėl turi dirbti įdomų, jokiu būdu ne monotonišką darbą ir daug pramogauti. Geriausias avantiūristės bruožas – pasitikėjimas savimi. Na ir kas, jeigu kažkas nepavyko. Niekas netrukdo pabandyti dar kartą!

Ji – tikra kovotoja, labai stipri mergina, galinti pastovėti ir už save, ir už kitus, kuriems tik prireiks jos pagalbos. Tokios merginos vyru gali tapti toli gražu ne kiekvienas. Nei vienas silpnavalis šalia jos ilgai neišsilaikys. Bus praspirtas pro duris be jokio gailesčio! Juk gyvenimas nestovi vietoje ir stumdytis pirmyn atgal ši mergina tikrai neturi laiko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip atgaivinti nagus po gelinio lako nuėmimo

Gelinis lakavimas - tikras išsigelbėjimas norinčioms tvarkingai atrodančiais nagais džiaugtis bent porą savaičių. Tačiau visos puikiai žinome, kad nusivalius gelinį laką vaizdas gali nedžiuginti - nagai susilpnėja, lengviau lūžinėja, sluoksniuojasi.

Specialistės atskleidė ką daryti, kad plaukai neslinktų ir neskilinėtų

Plaukų slinkimas ir bendras silpnumas gali kankinti dėl labai įvairių priežasčių – streso, sveikatos sutrikimų, vitaminų trūkumo ir taip pat dėl dirginamo skalpo, prastos galvos odos būklės.

Testas: ką apie tave sako tavo kasdienė grožio rutina

Nagi, pažiūrėkime, ar moki visą dieną išlikti graži ir gaivi!

Ką valgyti, kad oda būtų lygi ir švelni

Nes svarbu ne tik tai, kuo ją tepi, bet ir tai, ką dedi į burną!

Katažina Zvonkuviene kvietė prisidėti prie labdaringos grožio misijos

„Dabar pažvelgusi į veidrodį sau atrodau kur kas jaunesnė, žvalesnė. Esu tikrai patenkinta naujuoju savo įvaizdžiu“, – sakė atlikėja Katažina Zvonkuvienė, grožio industrijos renginyje visus nustebinusi išvaizdos pasikeitimais. Žavi moteris ne tik pasitrumpino plaukus, bet ir juos gerokai pašviesino.

Jei turi odos problemų, atkreipk dėmesį į šiuos maisto produktus

Aknės atsiradimą skatina daugybė faktorių – stresas, hormonų disbalansas, skydliaukės ligos, netinkama odos priežiūra. Ne paskutinėje vietoje yra ir mityba.

Grožio ir sveikos odos puoselėtojams – naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Kaip atsikratyti spuogų ar suvaldyti odos blizgėjimą? Kaip iš gausybės produktų išsirinkti sau tinkamą? Kada kreiptis pas dermatologą ir kur rasti geriausią specialistą? – į šiuos ir kitus aktualius klausimus apie sveikos odos paieškas atsako naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Grožio priemonės, kurias gali pasigaminti pati

Prieš savaitę pasibaigė skystas akių kontūras, o naują nusipirkti ir vėl pamiršai! Nieko baisaus, kai kurias grožio priemones galima susikurti pačiai!

Garsios Lietuvos moterys mėgavosi grožio pusryčiais su charizmatiškąja Saphira Greenberg

Plaukų priežiūros priemonių linija „Saphira“ švenčia 3 metų gimtadienį Lietuvoje. Šia proga, ankstų trečiadienio rytą, parduotuvių tinklas „Cascada“ surengė grožio pusryčius, kurių metu garsios Lietuvos moterys susirinko padiskutuoti apie plaukų priežiūrą bei mokėsi plaukų formavimo subtilybių. Specialiai šiam renginiui į Lietuvą atvyko ir pati „Saphira“ prekės ženklo įkūrėja Saphira Greenberg.

Kasdienės klaidos, kurios riebią odą daro dar riebesne

Paradoksalu: kuo labiau stengiesi pašalinti odos riebalų perteklių, tuo daugiau problemų iššauki! Tad šias klaidas turėtų įsidėmėti kiekviena, turinti riebią veido odą.