Plikti pradėjusi mergina atsiaugino štai tokias kasas

 (33)
© Cosmopolitan montažas/Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ugningoji gražuolė Anastasia Sidorova prisipažįsta, kad iki 20-ies metų neturėjo jokių problemų su savo plaukais - rinkdavosi paprastą šampūną ir kondicionierių, neišlaidaudavo aliejukams ir kaukės, o plaukai vis tiek atrodė neblogai. Vėliau, sutrikus merginos sveikatai, plaukai pradėjo slinkti. „Baisu prisiminti tą savo gyvenimo etapą. Verkdavau, nes ant galvos tikrąja ta žodžiu prasme švietė plikė“ - pasakoja Anastasia.

Išbandžiusi įvairiausias priemones ir nerasdama išeities, mergina kreipėsi į trichologą. Gydytojas neslėpė, kad plaukų atgaivinimo procesas gali trukti ne vienerius metus, tačiau išsamiai paaiškino, ką reikės daryti ir nuramino užtikrindamas, kad situacija laikui bėgant tikrai pagerės, tereikia imtis tinkamų priemonių. Matydama akivaizdžius pokyčius, Anastasia ir pati susidomėjo šia sritimi, tad užsirašė į kursus ir dabar pati patarinėja su tomis pačiomis problemomis susidūrusioms merginoms.

„Tai, kaip dabar atrodo mano plaukai, yra mano valios ir pastangų rezultatas. Visuomet sakau, kad ne kiekviena gali turėti ilgus ir tankius plaukus, tačiau kiekviena gali džiaugtis gražiais ir sveikais plaukais“ - rašo Anastasia. Savo Instagram paskyroje ir bloge mergina atvirai dalinasi patarimais ir pastebėjimais. Anot Anastasios, jos tikslas - suteikti skaitytojoms daugiau informacijos ir neleisti pasiklysti reklaminių triukų galybėje.

Anastasijos nuotraukos susilaukia daugybės dėmesio, tačiau ir čia pasitaiko negatyvių komentarų. „Neigiamų atsiliepimų apie savo išvaizdą susilaukiu tik internete“ - sako mergina ir tikina, kad realiame gyvenime dar niekas nebuvo prie jos priėjęs ir pasiūlęs apsikirpti kare. Be abejonės, visiems įdomi tokių išpuoselėtų plaukų paslaptis, o mergina nedaugžodžiauja ir atvirai sako: nereikia jokių super mega prabangių priemonių, tiesiog kiekvieną dieną skirti savo plaukams laiko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

5 dalykai, kuriuos turi žinoti, jei nenori pasenti per anksti

Tavo oda atspindi, kas dedasi organizme. Tad prieš pradėdama kovą su raukšlelėmis (ir tikromis, ir įsivaizduojamomis), sužinok, kodėl mes senėjame.

Geriausi Lietuvos makiažo meistrai išduoda šio pavasario grožio tendencijas

Daug violetinės spalvos, spindinti veido oda, ryškūs akių kontūrai, tviskančios lūpos, - tokius patarimus žarsto garsiausi Lietuvos makiažo meistrai ir įvaizdžio specialistai - Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, Povilas Staniulionis, Olesia Žuravliova, Paulius Pijus Zulonas, Kristina Ivanova. Visus juos bus galima sutikti ir jų patarimų gyvai paklausyti šiais metais jubiliejinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“. 25-uosius metus skaičiuojanti ir gilias grožio tradicijas sauganti paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks balandžio 6-8 dienomis.

Prieskonis, kuris apsaugo nuo senėjimo

Ciberžolė. Sveikatos specialistai sako, kad šį žodį turi įsiminti visi, besirūpinantys sveikata ir gera savijauta. Nuo neatmenamų laikų ciberžolė buvo vadinama vienu naudingiausių prieskonių. Šiuo metu šis augalas išgyvena tikrą atgimimo laikotarpį. Medicina ciberžolę atrado XVII amžiuje, kai Indijos tyrėjai nustatė, kad šis prieskoninis augalas veikia kaip antioksidantas ir pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu. Atlikdami tyrimus specialistai pildo vis ilgėjantį sąrašą gerųjų ciberžolės savybių, galinčių padėti užkirsti kelią vėžiui, Alzheimerio ligai ir sustabdyti senatvę.