Pasimatuok tau labiausiai tinkančią plaukų spalvą

 (5)
„Kad būtum nepakeičiama – turi nuolat keistis“, - legenda tapusi Coco Chanel frazė dažnai girdima ir šiandien. To mes, moterys, siekiame nuolat. Kalbant apie pokyčius, neretai pagalvojama ir apie plaukų spalvą.
<em>Pasimatuok</em> tau <span style="color: #c00000;">labiausiai tinkančią</span> plaukų spalvą

„Moterys nuolat nori keistis, tačiau reta jų pagalvoja apie tai, kas jų laukia po užsibrėžto noro pasikeisti. Dažnai neįvertinama tai, kad pakeitus plaukų spalvą, teks keisti ne tik kosmetikos priemones, bet ir dalį garderobo. O kur dar neretas atvejis, jog moteris ir jos kirpėjas-stilistas skirtingai suprato spalvos toną bei atspalvį“, - apie dažnus kliento ir stilisto nenusikalbėjimus pasakoja plaukų meistrė Vika Vaineikienė.

Neseniai iš Kevin’o Murphy’o mokymų Roterdame grįžusi plaukų kirpėja-stilistė kartu atvežė ir visišką naujovę tiek mūsų šalyje, tiek pasaulyje. „Naujasis instrumentas, užbaigsiantis visus nesutarimus tarp kliento ir kirpėjo-stilisto“, - taip naująjį įrankį pristato Vika.

Verta atminti: bet kokie pokyčiai turi pasekmes

Vika pastebi, jog norint protingai elgtis su savo plaukais - būtina išvengti nereikalingo eksperimentavimo. Kartais meistrui tiesiog pritrūksta žodžių paaiškinti, kodėl jis nedarė būtent tokio šviesumo ar tamsumo spalvos, kokios galbūt tikėjosi klientė.

„Geras plaukų meistras niekada specialiai nedarys blogo rezultato savo klientei – visi nesusipratimai kyla dėl skirtingo spalvos, jos tono, atspalvio supratimo. Dažnai problemos kyla dar ir dėl to, kad klientė tiesiog neįvertino kokie veiksmai seks po plaukų spalvos pokyčių. Juk dažnai prireikia ne tik kitos lūpų dažų ar skaistalų spalvos, bet ir naujų drabužių, nes jų spalvos tiesiog nebetinka“, - atskleidžia ilgametę darbo patirtį turinti Vika.

Naujasis įrankis – tai dešimties šinjonų rinkinys, kurių kiekvienas nudažytas pagrindinėmis dažymo koloristikos spalvomis. Jo pagalba klientė gali ne tik „pasimatuoti“ norimą plaukų spalvą, bet ir su stilistu išsirinkti tą, kuri labiausiai tinka prie odos spalvos, veido bruožų. Moteris tuo pačiu dar gali pažiūrėti, ar jai tinka kirpčiai o gal gražiau atrodo be jų.

„Pirmiausia pasitelkiami pagrindiniai plaukų koloristikos dažymo krypčių pavyzdžiai - jie „pasimatuojami“. Tuomet klientei parenkama tinkamiausia kryptis ir tik tada individualizuojamas, kuriamas konkretus, labiausiai klientei tinkantis atspalvis“, - apie naują paslaugą pasakoja plaukų meistrė Vika.

Naująjį įrankį išmėgino ir modelis bei rankinių kūrėja Gerda Štelemėkaitė. Šviesiomis sruogelėmis dažytus plaukus turinti mergina pasimatavo keletą koloristikos krypčių.


Nuotr. Dovydo Lopetaičio

„Labai įdomu ir naudinga pamatyti, kaip tau tinka viena ar kita plaukų spalva. Akivaizdžiai matosi, kad norėdama tapti tamsiaplauke, turėčiau kasdienai rinktis intensyvesnį makiažą, kitu atveju atrodysiu blyški ir pavargusi. Rausvaplaukės spalva taip pat reikalautų daugiau laiko praleisti prie rytinio veidrodžio – tai tiesiog ne man. Turėdama pelenų spalvos plaukus bei juos šviesindama sruogelėmis pamačiau, kad labai tiktų ir šviesesnių šiltų tonų sruogelės. Tą netrukus ir padarys mano meistrė - kada geresnė proga pokyčiams nei pavasaris?“ – retoriškai klausė mergina.

Na, o COSMO siūlo išbandyti plaukų spalvą ir šukuoseną virtualiu būdu. Susirišk plaukus, kad būtų matyti visi veido bruožai, nusifotografuok iš priekio taip, kad veidas nebūtų pasisukęs šonu ir pirmyn! Jei turi laiko, gali pažaisti ir su makiažais. Galbūt atrasi kažką naujo savo įvaizdžiui? Programėlę rasi paspaudusi ČIA.

O čia keli mūsų pabandymai pažaisti su nuotrauka. Visai neblogai, tiesa?

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Kaip tinkamai sudėlioti akcentus, kad atrodytum prabangiai (3)

Prabangos įspūdį sukursi anaiptol ne brangiais prekių ženklais, o subtilumu. Neverta nusikarstyti auksu, deimantais ar kitais blizgučiais nuo-iki, šiandien prabanga yra harmoningas įvaizdis ir saikas.

Baltos šypsenos link: kaip išsibalinti dantis pačiai (1)

Sakoma, kad baltai spindinti šypsena kuria žavios, bendraujančios ir savimi pasitikinčios merginos įvaizdį. Jei nori, kad susitikimo metu pirmasis įspūdis būtų būtent toks, pasistenk skirti daugiau dėmesio dantų priežiūrai - jie pastebimai taps baltesni.

KŪNO KALBA: ką apie tavo jausmus išduoda plaukų lietimas (3)

Kūno kalba gali daug pasakyti apie tave. Greičiausiai nė pati neįtari, kokius ženklus siunti vyrams liesdama savo plaukus. Štai keli variantai.

ATOSTOGŲ ĮDEGIS: kaip įgauti, išsaugoti arba... "suklastoti" (1)

Ar atostogautum šiltuose kraštuose, ar leistum vasaros dienas sodyboje, būsi paglostyta saulės. Ir puiku! Juk atostogų įdegis geidžiamas: suteikia egzotiškumo, dailina ne tik veidą, bet ir figūrą, atrodo gundančiai.

PASIRYŽK! 2 savaičių grožio iššūkis

Tai visai paprasta - tiesiog 2 savaite stenkis džiaugtis kiekviena diena, pabėk nuo streso, daugiau dėmesio skirk sau ir būk aktyvesnė.

Uodų nemalonumai: kaip jų išvengti ir greičiau atsikratyti įkandimų (1)

Pagaliau mūsų laukia kiek vasariškesnis savaitgalis! Juk vasaros buvo ne tiek ir daug, tad kelios šiltos dienos - puiki galimybė pailsėti su smagia kompanija gamtoje. Šįmet dar neplaukei baidarėmis, nestovyklavai ar nenaktinėjai kopose - nepraleisk vasaros nuotykių.

Nori tapti patrauklesne? Štai, ką turi žinoti (1)

Kartais atrodo, kad iš po kojų slysta žemė: meilės problemos, pykčiai draugų rate ar šeimoje ir nedžiuginantis vaizdas veidrodyje. Tačiau viską gali pakeisti jau šiandien! Štai keli patarimai, kaip jaustis laimingesne ir atrodyti patraukliau kaipmat.

Tai, ką turi žinoti jaunos mamytės (1)

Maudynės - vienas svarbiausių momentų mažylio priežiūroje. Žinoma, pirmųjų maudynių metu jauna mama gali susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais, tačiau žingsnelis po žingsnelio šis procesas taps lengvas ir sklandus.

Ką daryti, kad oda ir be makiažo atrodytų puikiai (2)

Švari, išpuoselėta ir sveikai atrodanti veido oda - pirmas ir bene svarbiausias žingsnelis grožio link. Tačiau ne visos ja rūpinamės tinkamai.