Reklama

Norinčioms tobulai atrodančių antakių

Antakių forma keičia veido bruožus ir žvilgsnį – kartoja modernūs vizažo meistrai ir skiria jiems didžiausią dėmesį kurdami išskirtinį podiumų gražuolių įvaizdį. Suspindėk ir tu visu savo grožiu naudodama karščiausias mados tendencijas atitinkančias MAYBELLINE priemones!
© Gamintojo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nori suteikti antakiams lengvą atspalvį ir užfiksuoti formą? Štai tau NAUJOVĖ! BROWdrama – modeliuojamasis antakių tušas!

Specialiu apvaliu šepetėliu suteiksi antakiams tolygų ryškesnį atspalvį ir užfiksuosi dailią skulptūrišką formą nesulipinusi nė vieno plaukelio. Ir netgi galėsi reguliuoti spalvos intensyvumą priklausomai nuo potėpių skaičiaus!

1. Antakį pradėk dažyti lengvais judesiais iš apačios į viršų – judėdama prieš plaukelių augimo kryptį per visą antakį iki pat jo pradžios. Padenk dažais kiekvieną plaukelį. Jei pageidauji ryškesnių antakių, rinkis tamsesnio atspalvio tušą.

2. Šukuodama šepetėliu pagal plaukelių augimo kryptį suteik antakiams norimą formą.

Nori pakoreguoti antakių kontūrą ir juos paryškinti taip, kad jie vis tiek atrodytų natūraliai? Štai MASTER SHAPE – antakių pieštukas!

Šiuo minkštu pieštuku su natūraliu vašku preciziškai paryškinsi antakius, pakoreguosi jų kontūrą ir formą, o specialiu šepetėliu-šukutėmis suglotninsi plaukelius. Antakiai taps labiau pabrėžti ir pastebimesni, tačiau atrodys natūraliai!

1 Pažymėk tris antakio svarbiausius taškus: pradžią, aukščiausią tašką ir pabaigą. Pradėk ryškinti nuo antakio pradžios. Tęsk iki aukščiausio taško. Baik ties antakio galiuku.

2. Lieka tik dailiai išlyginti antakius liniją pasklaidžius pieštuko šepetėliu – ir viskas!

Auksinis patarimas. Antakiai lemia, trauksi dėmesį ar liksi šešėly. Tačiau nepersistenk! Jeigu tavo plaukai šviesūs, antakius tamsink vos vienu tonu, kitaip jie neatrodys natūraliai. Jei esi tamsiaplaukė, netamsink antakių dar labiau – tegul jų atspalvis išlieka visiškai toks pat kaip prigimtinis.

Užsakymo nr.: PT_68609488

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

5 dalykai, kuriuos turi žinoti, jei nenori pasenti per anksti

Tavo oda atspindi, kas dedasi organizme. Tad prieš pradėdama kovą su raukšlelėmis (ir tikromis, ir įsivaizduojamomis), sužinok, kodėl mes senėjame.

Geriausi Lietuvos makiažo meistrai išduoda šio pavasario grožio tendencijas

Daug violetinės spalvos, spindinti veido oda, ryškūs akių kontūrai, tviskančios lūpos, - tokius patarimus žarsto garsiausi Lietuvos makiažo meistrai ir įvaizdžio specialistai - Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, Povilas Staniulionis, Olesia Žuravliova, Paulius Pijus Zulonas, Kristina Ivanova. Visus juos bus galima sutikti ir jų patarimų gyvai paklausyti šiais metais jubiliejinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“. 25-uosius metus skaičiuojanti ir gilias grožio tradicijas sauganti paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks balandžio 6-8 dienomis.

Prieskonis, kuris apsaugo nuo senėjimo

Ciberžolė. Sveikatos specialistai sako, kad šį žodį turi įsiminti visi, besirūpinantys sveikata ir gera savijauta. Nuo neatmenamų laikų ciberžolė buvo vadinama vienu naudingiausių prieskonių. Šiuo metu šis augalas išgyvena tikrą atgimimo laikotarpį. Medicina ciberžolę atrado XVII amžiuje, kai Indijos tyrėjai nustatė, kad šis prieskoninis augalas veikia kaip antioksidantas ir pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu. Atlikdami tyrimus specialistai pildo vis ilgėjantį sąrašą gerųjų ciberžolės savybių, galinčių padėti užkirsti kelią vėžiui, Alzheimerio ligai ir sustabdyti senatvę.