Reklama

Naujovė - kosmetika, kurią gali susikurti pati

 (2)
Ar norite prieinama kaina įsigyti kokybiškos natūralios kosmetikos? Produktai, kuriuos gamina pagrindinė tiesioginio ryšio personalizuotos kosmetikos laboratorija “MixNature”, dabar yra realybė! Pagaliau jūs galite tinkamai prižiūrėti savo odą ir plaukus. Valio!

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjusiais metais supažindinome pasaulį su “MixNature”, ir pradėjome augti. Populiarių kosmetikos blogų rašytojai mėgaujasi savo kosmetinių priemonių kūrimu tiesioginiu ryšiu, naudodami šimtus galimų kombinacijų, po to dalinasi savo patirtimi tinklalapyje “Instagram”. Sveiko gyvenimo būdo šalininkams patinka kosmetikos priemonių koncepcija ir idėja, kad “tu esi unikali, todėl kosmetika taip pat turi būti unikali”. Kosmetika siūloma patrauklia kaina, išsaugant produktų kokybę, nes procese nedalyvauja tarpininkai ir mažmenininkai.

“Mixnature” koncepcija atitinka visus jai keliamus reikalavimus, todėl natūrali, personalizuota kosmetika - tai geriausias pasirinkimas:

1. 100% natūralios sudėtinės dalys yra efektyvesnės ir jums labiau tinkamos;
2. produktai pagaminti specialiai jums – Jūs turite galimybę sukurti kosmetikos priemonę pagal jūsų odos ir plaukų poreikius;
3. draugiškos kainos, nes jūs perkate tiesiogiai iš gamintojo;
4. nekenksminga gyvūnams – natūralias kosmetikos priemones patikrino ekspertai laboratorijos sąlygomis;
5. be to, tai patrauklu – galite kurti unikalias kosmetikos priemones!

Kaip užsakyti:

1. Apsilankykite tinklalapyje MixNature.com.
2. Išsirinkite reikalingą kosmetikos priemonę iš plaukų, veido ir kūno priežiūros produktų rinkinio.
3. Išsirinkite bazę, tinkamą jūsų odos ar plaukų tipui.
4. Pridėkite papildomų sudėtinių dalių ar išsirinkite kokį iš jau gatavų sprendimų.
5. Jūsų užsakymas bus pagamintas jau sekančią dieną ir nusiųstas jums gražioje dėžutėje.

Jau šiandien tinklalapyje MixNature.com kurkite savo individualias natūralias kosmetikos priemones tiktai nuo €10.

Užsakymo nr.: PT_70233562

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Grožio receptas tiesiai iš lietuvės, kuri konkurse „Miss Europe World“ iškovojo karūną

Vilnietė Julija Krekšina (22 metai) praeitą savaitę Beirute vykusiame konkurse „Miss Europe World 2018“ laimėjo pirmosios vicemis karūną ir titulą. Ši mergina atkreipė į konkursą atvykusių žiniasklaidos atstovų dėmesį.

5 neįtikėtinos gudrybės, kaip panaudoti kokosų aliejų

Dar neišbandei kokosų aliejaus grožiui puoselėti? Pats metas skirti laiko sau, gal jau net šiandien vakare, grįžus iš varginančių darbų.

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?