Reklama

Naujovė - kosmetika, kurią gali susikurti pati

 (2)
Ar norite prieinama kaina įsigyti kokybiškos natūralios kosmetikos? Produktai, kuriuos gamina pagrindinė tiesioginio ryšio personalizuotos kosmetikos laboratorija “MixNature”, dabar yra realybė! Pagaliau jūs galite tinkamai prižiūrėti savo odą ir plaukus. Valio!

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjusiais metais supažindinome pasaulį su “MixNature”, ir pradėjome augti. Populiarių kosmetikos blogų rašytojai mėgaujasi savo kosmetinių priemonių kūrimu tiesioginiu ryšiu, naudodami šimtus galimų kombinacijų, po to dalinasi savo patirtimi tinklalapyje “Instagram”. Sveiko gyvenimo būdo šalininkams patinka kosmetikos priemonių koncepcija ir idėja, kad “tu esi unikali, todėl kosmetika taip pat turi būti unikali”. Kosmetika siūloma patrauklia kaina, išsaugant produktų kokybę, nes procese nedalyvauja tarpininkai ir mažmenininkai.

“Mixnature” koncepcija atitinka visus jai keliamus reikalavimus, todėl natūrali, personalizuota kosmetika - tai geriausias pasirinkimas:

1. 100% natūralios sudėtinės dalys yra efektyvesnės ir jums labiau tinkamos;
2. produktai pagaminti specialiai jums – Jūs turite galimybę sukurti kosmetikos priemonę pagal jūsų odos ir plaukų poreikius;
3. draugiškos kainos, nes jūs perkate tiesiogiai iš gamintojo;
4. nekenksminga gyvūnams – natūralias kosmetikos priemones patikrino ekspertai laboratorijos sąlygomis;
5. be to, tai patrauklu – galite kurti unikalias kosmetikos priemones!

Kaip užsakyti:

1. Apsilankykite tinklalapyje MixNature.com.
2. Išsirinkite reikalingą kosmetikos priemonę iš plaukų, veido ir kūno priežiūros produktų rinkinio.
3. Išsirinkite bazę, tinkamą jūsų odos ar plaukų tipui.
4. Pridėkite papildomų sudėtinių dalių ar išsirinkite kokį iš jau gatavų sprendimų.
5. Jūsų užsakymas bus pagamintas jau sekančią dieną ir nusiųstas jums gražioje dėžutėje.

Jau šiandien tinklalapyje MixNature.com kurkite savo individualias natūralias kosmetikos priemones tiktai nuo €10.

Užsakymo nr.: PT_70233562

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.

Vasaros plaukų tendencijos - nerealios spalvos ir drąsios formos

Užupyje įsikūrusio kultinio Vilniaus plaukų salono „Hair Cocktail Bar” koloristė Giedrė Grinkevičiūtė pristatė savo pirmąją asmeninę vasaros plaukų tendencijų kolekciją, skirtą individualumo ieškantiems drąsiems miestiečiams.

COSMO testas: ar atspėsi, kurias iš šių merginų patobulino plastikos chirurgai

Nustebtum sužinojusi, kiek iš tiesų moterų kreipiasi į plastikos chirurgus, norėdamos patobulinti vienas ar kitas kūno vietas.

4 visoms tinkantys akių kontūrai ir dažniausios klaidos, kurias darome

Nusibrėžti tobulą akių kontūrą - tikras iššūkis! O gal viskas ne taip jau sudėtinga, kai žinai, kaip tiksliai viską reikia daryti? Šį kartą trumpa dažniausiai naudojamų akių kontūrų apžvalga ir esminės klaidos, kurias darome.