Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.
© Unsplash

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šių „stebuklų“ neįsigysi vaistinėje, jie neregistruoti, platinami pogrindyje – virtualybėje. Surinkome informaciją apie pavojingiausias lieknėjimo piliules. Įsidėmėk medžiagas, kurios gali tave pražudyti, ir visada atidžiai skaityk visų preparatų sudėtį, nors ir kokių stebuklų tau žadėtų jų pardavėjai!

Tajų piliulės

Gamintojai ir platintojai aiškina, esą šie preparatai – visiškai natūralios sudėties, stebuklingi rezultatai pasiekiami dėl ypatingų žolelių, kurioms būdinga šlapimo varomųjų ir vidurių laisvinamųjų savybių. Tačiau ar įmanoma per mėnesį atsikratyti 10–15 kg vartojant preparatus vien iš žolelių? Ne! Gamintojai nutyli svarbiausią sudedamąją dalį – fenfluraminą, kuris poveikiu primena amfetaminą, todėl yra įtrauktas į draudžiamų dopingo preparatų sąrašą. Vartojant tokius „papildus“ gresia depresija ir neurozė.

Sibutraminas

Šio preparato veikimo mechanizmas grįstas skrandžio pilnumo pojūčio kontrole. Dabar jis pašalintas iš rinkos, nes sukelia širdies ir kraujagyslių sutrikimų, insultą, sutrikdo žarnyno ir kepenų veiklą.

Dinitrofenolis

Šios piliulės ypač pavojingos, tikrų tikriausi nuodai. Dinitrofenolis naudojamas piktžolėms naikinti – kaip jis atsidūrė lieknėjimo tabletėse, iki šiol mįslė. Dabar dinitrofenolis uždraustas beveik visame pasaulyje dėl negrįžtamų šalutinių poveikių: nuplikimo, odos pažeidimo, virškinimo sistemos sutrikimų. Užregistruota ir mirties atvejų jį vartojant.

Braziliškos tabletės

Milžiniškas sąrašas ingredientų, kurie iš tiesų yra raminamųjų ir stimuliatorių mišinys. Tarp šalutinių poveikių minimi staigūs nuotaikos pokyčiai, neurozė ir depresija. Užfiksuota sunkių asmenybės sutrikimų atvejų. Tad dar sykį pabrėžiame: užuot žavėjusis ryškiomis pakuotėmis ir pažadais, pirmiausia išstudijuok sudėtį.

Furosemidas

Norėdamos išsaugoti lieknumą, merginos griebiasi bet ko. Furosemidas yra diuretikas, t. y. jis skiriamas žmonėms, kurie tinsta dėl skysčių užsilaikymo organizme, tad svorio trumpam dėl to ir netenkama, kad iš organizmo pašalinami užsilaikę skysčiai. Sveikam žmogui, kuriam nekyla problemų dėl skysčių užsilaikymo, šis preparatas gali tik pakenkti.

Fluoksetinas

Grupelių a la „tipinė anorektikė“, „40 kg“ ir t. t. gerbėjos jį vadina tiesiog „flu“. Tai – vienas populiariausių preparatų tarp norinčiųjų žūtbūt atsikratyti svorio, mat jis esą mažina apetitą ir vaiko įkyrias mintis apie maistą. Tačiau jo vartojimas sukelia rimtų padarinių sveikatai, tokių kaip nerviniai priepuoliai, psichikos išbalansavimas, seksualinio potraukio sumažėjimas, bėrimai, raumenų skausmai. Šio preparato jokiu būdu negalima vartoti be gydytojo priežiūros!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Grožio receptas tiesiai iš lietuvės, kuri konkurse „Miss Europe World“ iškovojo karūną

Vilnietė Julija Krekšina (22 metai) praeitą savaitę Beirute vykusiame konkurse „Miss Europe World 2018“ laimėjo pirmosios vicemis karūną ir titulą. Ši mergina atkreipė į konkursą atvykusių žiniasklaidos atstovų dėmesį.

5 neįtikėtinos gudrybės, kaip panaudoti kokosų aliejų

Dar neišbandei kokosų aliejaus grožiui puoselėti? Pats metas skirti laiko sau, gal jau net šiandien vakare, grįžus iš varginančių darbų.

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?