Makiažo gudrybės: kurk idealų veidą

Tinkamas makiažas tikras iliuzijų meistras – padės sukurti tobulo grožio veidą. Svarbu žinoti, kur ir kuo brūkštelėti per veidą – ir tavo nosis, skruostai bei smakras įgis gerokai išraiškingesnį siluetą.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

* Naudok matinę pudrą, vienu dviem atspalviais tamsesnę nei natūrali tavo odos spalva. Ideali veido forma – tai taisyklingas ovalas, todėl nupiešk jį švelniai teptuku braukdama per tolimiausius veido taškus. Visa, kas liks už linijos, turės būti patamsinta.

* Žaidimas atspalviais liks nepastebimas, jei stropiai išsklaidysi tamsiausius potėpius.

* Makiažas atrodys natūralesnis, jei šviesiausia ir tamsiausia pudros skirsis ne daugiau kaip dviem atspalviais.

* Moterims maskuoklio paprastai reikia trims sritims maskuoti: vidiniams akių kampučiams ir po išoriniais akių kraštais, aplink nosį bei lūpų kampučius. Užmaskavusi šias zonas išlyginsi veido toną, oda atrodys jaunesnė ir skaistesnė.

* Plačiu apvaliu pudros teptuku apvesk veido ovalą paspausdama ir patamsindama tas vietas, kurios, tavo nuomone, per ilgos, per plačios ar per aukštos. Pradėk palei plaukų augimo liniją, baik po smakru. Iš taip iš abiejų pusių. Nepamiršk šiose vietose pigmento kruopščiai išsklaidyti.

* Susirask skruostikaulių liniją ir skaistalų teptuku tamsesne pudra brauk žemyn nuo smilkinių iki iškiliausios jų vietos. Įsitikink, kad tas šešėlis ne pernelyg ryškus – gražiai išskirstyk pigmentą.

* Pabaigoje iškiliausias veido vietas akcentuok šviesinamąja pudra. Brūkštelėk ja virš skruostikaulių – taip tarsi paaukštinsi skruostikaulius ir veidui suteiksi aristokratiškumo.

* Siauru šešėlių teptuku tamsiausio atspalvio pudra padenk nosies šonus. Pradėk nuo vidinių antakių kraštų, baik ties šnervėmis. Tuo tarpu šviesinamąja pudra ar kremu brūkštelėk išilgai per nosies centrą – optiškai ją susiaurinsi.

* Tokio pat atspalvio šviesinamąja priemone brūkštelėk ir per smakrą – per patį jo centrą tiesiai po apatine lūpa. Taip subalansuosi veido formas ir visą dėmesį sutelksi į jo centrą.

* Brūkštelėk šviesikliu virš Kupidono kalvos – akcentuosi lūpų formą ir optiškai suteiksi joms tokio putlumo, kad pavydėtų net Angelina Jolie.

* Pašviesink iškiliausias antakių vietas: virš jų ir po išoriniais kraštais. Šiais akcentais ne tik suteiksi veidui švytėjimo, bet ir atversi žvilgsnį, suteiksi jam daugiau išraiškingumo, be to, išryškinsi antakių formą. Gražu, jei jie išpuoselėti.

* Šviesinamąja priemone brūkštelėk ir po išoriniais akių kampučiais – akys įgis migdolų formą.

* Skaistalais paryškink iškiliausias skruostikaulio vietas. Teptuku brauk nuo jų centro smilkinių link.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.