Makiažas pagal akių formą

Tavo žvilgsnis tikrai hipnotizuos, jei darydama makiažą neprivelsi klaidų. Ypač brėždama kontūrą. Tad prieš čiupdama pieštuką pirmiausia būtinai įvertink savo akių formą. Jei tavo akys...
akis
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

... apvalios

Drąsiai gali ryškinti visą kontūrą – ir apatinių, ir viršutinių blakstienų linijas. Kruopščiai apvesk ir stipriau paryškink išorinius akių kampučius, vidinių neliesk – tegu kontūro linijos eidamos jų link tiesiog plonėja, kol išnyksta. Taip žvilgsnis bus išraiškingesnis. Beje, aklinas kontūras jį bukina.

... užkritusiais vokais

Jei vokai sunkūs, labiau paryškink viršutinę blakstienų augimo liniją. Vidinius akių kampučius patamsink žėrinčiais vokų šešėliais, kontūrą brėžk skystu teptuku – kad būtų minkštas ir palyginti ryškus. Lygiai taip pat brėžk ir po apatine blakstienų augimo linija, tik šviesesniais pigmentais.

... mažos

Sukurk ilgų ir storų blakstienų bei plačių akių iliuziją paryškinusi tik viršutinio voko kontūrą. Jo liniją ties išoriniais akių kampučiais pastorink ir pratęsk šiek tiek toliau, nei baigiasi akis. Apatinių blakstienų augimo linijos neliesk. Verčiau ten papudruok šviesiais žėrinčiais vokų šešėliais.

... arti viena kitos

Tikslas – optiškai padidinti tarp jų esantį atstumą. Vidinius akių kampučius apvesk pieno spalvos kontūro pieštuku arba papudruok balkšvais šešėliais. Brėždama kontūrą pastorink jį trečiame linijos trečdalyje. Vidinių kampučių neliesk, kontūrą išsklaidyk, kad šis neatrodytų per ryškūs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.