Liemenėlės dėvėjimo klaidos

 (3)
Ne vienerius metus apatinio trikotažo specialistai tvirtina, jog daugiau nei 60 procentų moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėlę. O netinkamos liemenėlės dėvėjimas gali sukelti nemažai nemalonių pojūčių: ne vien krūtų skausmą ar jų deformaciją, bet ir nugaros, pečių, netgi galvos skausmus ar migreną.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

* Pirmas ženklas, kuris įrodo, kad liemenėlė tau netinka – įsispaudusi juosta ant odos nugaroje. Verčiau pasitikrink veidrodyje, nes nepajutus nepatogumo ar skausmo tai pastebėti sunku. Taip būti neturėtų – susisek liemenėlę ant laisvesnio kabliuko. Nebeįmanoma daugiau jos atlaisvinti? Tuomet keliauk pirkti naują ir kuo greičiau!

Etiketėje nurodyti išmatavimai privalo atitikti tavuosius, kitaip liemenėlės juosta ar kaušeliai bus per maži/ per dideli. Tau ir tavo krūtinei, patikėk, iš to jokios naudos. Todėl pirkimo „iš akies“ metodą čia reikėtų pamiršti.

* Kai kurios merginos, norėdamos vizualiai padidinti, sukelti krūtinę, smarkiau įtempia dirželius ir tampriau susisega liemenėlę. Taip negalima! Didesnės žalos nei toks dėvėjimo būdas, greičiausiai, savo krūtinei padaryti nė neįmanoma: veržianti liemenėlė sukels nugaros, pečių, krūtų skausmus, oda bus sudirgusi, didelė tikimybė, kad nuolatos suspaustos krūtys deformuosis.

* Jei pastebi liemenėlės dirželių įspaudus ant pečių, pats metas atleisti „vadeles“. Dauguma moterų mano, jog dirželiai – tai pagrindinė ašis, laikanti krūtinę. Deja! Svarbiausią darbą atlieka liemenėlės juosta, ne dirželiai. Todėl gali juos ramia sąžine atlaisvinti ir nesibaiminti, kad dėl to krūtinė nebesilaikys tinkamoje pozicijoje.

* Tarp kaušelių esanti juostos dalis turi būti prigludusi prie krūtinkaulio. Jei taip nėra, liemenėlė greičiausiai tau yra per didelė.

* Jokiu būdu nedėvėk liemenėlės, jei atrodo, kad krūtys išvirs iš kaušelių. Ne vien dėl priežasties, kad „lipančios lauk“ dvynės atrodo labai neskoningai (!). Į kaušelį turi tilpti visa krūtis, o esant priešingam atvejui, teks įsigyti didesnę liemenėlę. Juk nenori, kad tavo krūtinės forma taptų neatpažįstama?

* Sportuojančioms merginoms privaloma įsigyti specialią liemenėlę. Tai lygiai taip pat svarbu, kaip bėgikams įsigyti tinkamą sporto avalynę. Speciali liemenėlė tinkamai prilaikys tavo krūtis: bėgant tavo krūtinė vertikaliai juda 20 centimetrų diapazonu, todėl specialus apatinis trikotažas, akivaizdu, yra būtinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją