Reklama

Lauros patirtis: žvilgsnis iš arčiau į lūpų didinimo procedūrą

 (13)
Geriau vieną kartą pamatyti nei dešimt kartų išgirsti. Taip nutarusi, praveriu plastinės chirurgijos klinikos „Vitkus Clinic“ duris. Čia netrukus bus atlikta lūpų didinimo procedūra.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Peržengusi „Vitkus Clinic“ slenkstį, akimirką netgi sutrinku – ar tikrai patekau į kliniką? Viduje jauku tarsi namuose: minkštučiai krėslai, gėlės, knygų lentynos. Ant vieno iš minkštasuolių – patogiai įsitaisiusi daili moteris gurkšnoja greipfrutų sultis ir kalbasi su klinikos darbuotojomis.

Susipažinkime. Tai – Laura. Ji atvyko iš Šiaulių. „Vitkus Clinic“ konkurse ji laimėjo galimybę nemokamai pasididinti lūpas. Laurai – 31 metai. Ji dirba pardavimų srityje, yra rinkodaros vadovė. Turi dvi dukreles, išsiskyrusi. Kol Laura kalba, stebiu jos lūpas. Tiesą sakant, jos man atrodo labai gražios. Teiraujuosi, ar ne skyrybos pažadino Laurai norą tobulinti tai, kas ir taip beveik tobula.

„Ne, ne, – nusijuokia ji. – Šiuo metu turiu draugą ir jis tikrai nemano, kad man reikėtų ką nors koreguoti, bet vis tiek palaiko mane. Žino, kad esu maksimalistė. Kiekviena moteris randa ką taisyti, nėra nė vienos tobulos. Man patinka mano lūpų forma, bet anksčiau jos buvo putlesnės, o dabar kiek suglebusios. Be to, viršutinė lūpa man atrodo per siaura.“ Laura dar prasitaria svajojanti apie botulino toksino injekcijas į kaktą. Paklausta, ar nebaisu koreguoti tokią subtilią sritį kaip veidas, Laura papurto galvą: „Pasitikiu profesionalais. Tiesa, šiek tiek prisibijau adatų. Bet noras pasikeisti didesnis nei ši baimė.“

Prieš procedūrą. Laura užpildo būtinus dokumentus, patvirtina, kad nėra alergiška, neserga tam tikromis ligomis, nėra nėščia ir t. t. Vėliau su gydytoja dermatovenerologe Julija Mozūraitiene aptaria savo pageidavimus ir procedūros eigą. Įvertinusi Lauros lūpas, gydytoja pritaria, kad jų forma tikrai daili, tad keisti jos nevertėtų, o štai truputis putlumo ir gaivumo tikrai nepakenktų. Vis dėlto profesionalus žvilgsnis fiksuoja ir tai, ko aš nebuvau pastebėjusi. „Viršutinė lūpa kiek mažoka. Yra natūralios asimetrijos – kai kalbate, matyti, kad dešinė pusė dėl atsikišusio danties kyla aukštyn, – sako gydytoja Laurai. – Taip pat papildysim ir apatinę lūpą, nes jos šonai atrodo truputį „nuvalgyti“, reikėtų juos paputlinti, kad viršutinė lūpa nenusileistų ant apatinės kaip stogelis.“

Gydytoja patepa Lauros lūpas specialiu kremu su lidokainu – kol jis suveiks, teks luktelėti dešimt minučių. „Ar labai skaudės?“ – rūpi Laurai. „Hialurono rūgšties preparate yra lidokaino, tad pirmieji dūriai gali būti skausmingi, o vėliau beveik nieko nejausite, – paaiškina gydytoja. – Išeisite aptirpusiomis lūpomis. Maždaug po dviejų valandų tai praeis. Blogiausia, kas gali nutikti, – kraujosruvos. Jos gali būti paviršinės arba gilesnės. Tokiu atveju procedūrą teks nutraukti ir baigti tik po savaitės. Iš pradžių lūpos bus kiek paburkusios dėl dūrių. Didžiausios jos bus rytoj iš ryto, atsikėlus iš šiltos lovytės, nes šviežias hialuronas, ypač šilumoje, sutraukia vandenį. Maždaug po trijų dienų lūpos sumažės apie 30 procentų. Iškart po procedūros patarčiau vengti karštų gėrimų, porą savaičių neiti į soliariumus ir pirtis, aktyviai nesportuoti. Lūpos kiek džius, tad tepkite jas vazelinu. Dažyti, pudruoti galima jau rytoj.“

Pradedam! Laura patogiai atsilošia procedūrinėje kėdėje. Pirmas, antras, trečias dūris... „Ar neskauda?“ – teiraujuosi. Laura papurto galvą. Po ketvirtojo netikėtai ištaria: „Man silpna“ ir... apalpsta. Į kabinetą atskuba medicinos sesuo, anesteziologas. Laura paguldoma, pakeliamos kojos, duodama pauostyti amoniako. Moteris atsigauna, bet jaučiasi palyginti silpnai, tad baigti pradėtą darbą tenka po geros valandos.

Iš klinikos išeinu kiek sutrikusi. Kas nutiko Laurai? Ar tai pasitaiko dažnai? O svarbiausia – ar ji nesigaili pasiryžusi šiai grožio procedūrai? Paskambinusi po kelių dienų, išgirstu džiugų Lauros balsą. Ji jaučiasi puikiai ir mielai pasakoja, kaip viskas baigėsi.

Lūpas pasididinusi Laura pasakoja, kaip jaučiasi po savaitės ir kokias išvadas padarė.

„Patinimas jau yra praėjęs. Rezultatu esu patenkinta – lūpos atrodo ir gaivesnės, ir putlesnės, tačiau pokyčiai nėra labai krintantys į akis, juos pastebi tik tie, kurie žinojo apie procedūrą. To ir siekiau. Viename kamputyje matau nedidelę asimetriją, gydytoja minėjo, kad per artimiausią vizitą tai bus galima pakoreguoti. Ar nebijau? Tikiuosi, dabar nenualpsiu (juokiasi). Nežinau, kodėl man tai nutiko. Skausmo tikrai nejutau. Gal suveikė stresas, gal adatų baimė. Man taip jau yra nutikę šalinant apgamus. Šįsyk subėgo visi profesionalai, paguldė į palatą, stebėjo mano būklę. Jaučiausi saugi. Laimė, šįsyk nenutiko nieko rimto, bet juk visko gali pasitaikyti. Įdomu, kaip viskas susiklostytų, jei būčiau procedūrą dariusi kokiame nors grožio salone savo mieste? Kalbu ne tik apie pavojų sveikatai, bet ir apie paslaugos kokybę. Kartą esu dariusi gana žinomame Šiaulių grožio salone ilgalaikį antakių makiažą. Paskui teko važiuoti į Vilnių taisyti broko. Sumokėjau trigubai. Manau, jei nori jaustis saugi ir džiaugtis rezultatais, geriau dėl tokių dalykų netaupyti. Beje, per kitą vizitą ketinu susitarti dėl botulino toksino injekcijų į kaktą. Nesu iš tų, kurios sustotų pusiaukelėje. Ką jau pradedu, tą baigiu. Nemanau, kad nualpimas svari priežastis atsisakyti savo norų.“

Laurai atliktą procedūrą komentuoja „Vitkus Clinic“ gydytoja dermatovenerologė Julija Mozūraitienė.

„Laura nenorėjo, iš tolo matomos korekcijos, siekė tik šiek tiek atgaivinti odą, kad lūpos atrodytų sultingesnės. Suleidau jai hialurono rūgšties, į viršutinę lūpą – šiek tiek daugiau, į apatinę – mažiau. Dabar jos atrodo labai natūraliai, tapo simetriškesnės, putlesnės, išsilygino odelė. Pirminis rezultatas tekina mus abi. Merginoms, kurios didinasi lūpas, silpna pasidaro palyginti dažnai. Tai paprastai nutinka iš adatų baimės. Atsisėda į kėdę ir, būna, net pamiršta kvėpuoti. Dėl to ištinka hipoksija (deguonies trūkumas) ir gali apimti silpnumas. Ypač jaudinasi tos, kurios procedūrą atlieka pirmą kartą. Atėjusios antrą ar trečią, jaučiasi kur kas ramiau. Ar tai negali būti dėl skausmo? Jei moteris jaustų skausmą, ji trūkčiotų nuo kiekvieno dūrio. Lūpų didinimo procedūra – viena neskausmingiausių. Jei pacientei silpna, darome ilgesnes pertraukėlės, keičiame pozą: paguldome, kad kojos būtų aukščiau, duodame atsigerti arbatos. Vis dėlto kiekviena intervencija į organizmą yra pavojinga, reikalauja medicininių ir anatominių žinių. Retais atvejais gali ištikti ir anafilaksinis šokas, o tada reikia reaguoti nedelsiant, gali prireikti ir reanimuoti. Todėl mes, medikai, visada griežtai esame už tai, kad tokios procedūros būtų atliekamos tik medicinos įstaigose.“

Užsakymo nr.: PT_70931972

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.