Reklama

Kosmetika, kuri natūrali ir realiai veiksminga

 (1)
Ne paslaptis, kad moterims reikia geriausio efekto bet kokia kaina, štai kodėl jos kenčia sudėtingiausias procedūras, švirkščiasi botuliną, naudoja agresyvią kosmetiką. Ir visos šios moterys neabejotinai yra girdėjusios apie natūralią kosmetiką bei jos teikiamą naudą, tačiau panašu, kad dauguma vis dar netiki, jog natūrali gali būti ir veiksminga. Ar gali? Tikrai TAIP.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mokslo galimybės neribotos ir dabartinė pažanga kosmetikos srityje leidžia žymiai padidinti efektyvumą produktų, kurie netgi darosi panašūs į vaistus. Iš čia kilo ir terminas “kosmeceutinė” kosmetika. Šis žodis angl.Cosmeceuticals sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija(angl. Pharmaceuticals).

Šių 2 žodžių derinys apibūdina mokslininkų sukurtą kosmetiką, kurios pagrindiniai tikslai: saugumas, efektyvumas ir gera savijauta. Būtent tokia yra ir „Novexpert“, pristatanti save kaip "kosmeceutikos" prekės ženklą. Jo kūrėjai – ilgus metus mokslo laboratorijai vadovavęs Cyrille Telinge ir svajonių komanda, sudaryta iš odos senėjimo prevencijos srityje besispecializuojančių Prancūzijos gydytojų.

Kodėl turėtume rinktis būtent šios kompanijos produktus? Nes tai natūralu, saugu, patikima ir efektyvu. Daugiau – šiame straipsnyje arba užsukite ČIA.

Kas yra natūrali ir ar natūrali = veiksminga?

Toksikologai dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai, nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo.

Pavojaus varpais skambina alergologai ir endokrinologai, savo gausiai publikuotuose moksliniuose straipsniuose atskleidžiantys įvairių endokrininės sistemos trikdytojų poveikį žmogaus hormoninėms sistemoms. Šie trikdytojai – tai beveik visur (maiste, antimikrobinėse medžiagose, drabužiuose, plastikinėje taroje, kosmetikoje) besislepiantys žmogaus rankų sukurtų cheminių priedų kokteiliai.

Mes paminėsime tik naudojamus kosmetikoje, iš kurių pirmieji dar 2004 m. sukėlę nerimą dėl ryšio su krūties vėžiu, buvo parabenai. Be to, šių metų kovą JAV Berkeley universiteto publikuoti naujo tyrimo rezultatai patvirtino anksčiau kompanijos „Novexpert“ specialistų išsakytą nuomonę apie parabenų, ftalatų, triklozano bei fenolių kaupimąsi žmogaus organizme.

Tyrime dalyvavo 100 jaunų merginų (nuo 14 iki 18), naudojančių šių cheminių medžiagų turinčią kosmetiką. Prieš tyrimą merginų šlapime buvo nustatyti nemaži endokrininių trikdytojų kiekiai, o jau po trijų dienų, joms pavartojus kitą, cheminių priedų neturinčią kosmetiką, buvo gauti stulbinantys rezultatai: ftalatų jų organizme sumažėjo 27%, triklozano - 36% ir benzofenono-3 - 36%.

Išvada aiški: kosmetikos produktų sudėtyje esantys endokrininiai trikdytojai prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, patenka į kraują ir galiausiai kaupiasi žmogaus organizme.

Taigi, kiekvienas iš mūsų yra užsiteršęs ir turi vienokių ar kitokių endokrininės sistemos sutrikimų. Nors šios sistemos veiklos visiškai ir nesukontroliuosime, bet, pereidami prie natūralių produktų vartojimo, kai ką pakeisti tikrai galime.

Ką padarė „Novexpert“?

Siekdama kuo didesnio saugumo savo vartotojams ši komanda pasiekė, kad 2013 metais Europos reglamentuose atsirastų reikalavimas atsižvelgti į cheminių priedų, ir, pirmiausia, konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme.

Patys savo ruožtu nepagailėjo 5 metų darbo bei kelių mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų ir ant visų produktų pakuočių teisėtai užrašyti: „0% konservantų, 0% cheminių medžiagų, 100% natūralių medžiagų, 100% hipoalerginis, 100% biologiškai skaidus“.

Ši informacija yra patikrinta AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ) ir patvirtinta nepriklausomų ekspertų - ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais. „Novexpert“ laikosi taisyklių, kurios užtikrina saugumą jų sertifikuotus produktus vartoti pasirinkusiems žmonėms:

- produktai natūralūs, be cheminių priemaišų ingredientai, t.y. augaliniai ekstraktai išgaunami naudojant superkritinį CO2 ar kitą, augalų komponentus tausojančią technologiją;
- veikliosios medžiagos kuriamos biotechnologiniu būdu, nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų.
- ingredientų sterilizavimui nenaudojama nei aukšta temperatūra, nei spinduliuotė.

„Novexpert“ laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.

Užsakymo nr.: PT_71450496

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Neįprastos grožio priemonės, kurios padės turėti tobulai atrodančius plaukus

Gražūs plaukai – tai turtas, idealiai tinkantis kiekvienai moteriai.

6 keliai link labiau švytinčios ir gaivios odos

Visos mes svajojame apie sveiką, švarią ir švytinčią odą. Tad remiame prie sienos ekspertus: ką turime daryti, kad pagaliau tokia puikuotumės?

Dažniausiai užduodami klausimai, susiję su spuogais

Nors informacijos apie spuoguotos odos priežiūrą internete bei spaudoje yra daugybė, daugumai su odos problemomis susiduriančių žmonių vis dar kyla klausimų, susijusių su spuogais. Dažnai klausimai kartojasi, nes daugeliui aktualūs tie patys esminiai aspektai – spuogų atsiradimo priežastys, jų šalinimas bei spuogų paliktų randelių naikinimas.

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.