Reklama

Kosmetika, kuri natūrali ir realiai veiksminga

 (1)
Ne paslaptis, kad moterims reikia geriausio efekto bet kokia kaina, štai kodėl jos kenčia sudėtingiausias procedūras, švirkščiasi botuliną, naudoja agresyvią kosmetiką. Ir visos šios moterys neabejotinai yra girdėjusios apie natūralią kosmetiką bei jos teikiamą naudą, tačiau panašu, kad dauguma vis dar netiki, jog natūrali gali būti ir veiksminga. Ar gali? Tikrai TAIP.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mokslo galimybės neribotos ir dabartinė pažanga kosmetikos srityje leidžia žymiai padidinti efektyvumą produktų, kurie netgi darosi panašūs į vaistus. Iš čia kilo ir terminas “kosmeceutinė” kosmetika. Šis žodis angl.Cosmeceuticals sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija(angl. Pharmaceuticals).

Šių 2 žodžių derinys apibūdina mokslininkų sukurtą kosmetiką, kurios pagrindiniai tikslai: saugumas, efektyvumas ir gera savijauta. Būtent tokia yra ir „Novexpert“, pristatanti save kaip "kosmeceutikos" prekės ženklą. Jo kūrėjai – ilgus metus mokslo laboratorijai vadovavęs Cyrille Telinge ir svajonių komanda, sudaryta iš odos senėjimo prevencijos srityje besispecializuojančių Prancūzijos gydytojų.

Kodėl turėtume rinktis būtent šios kompanijos produktus? Nes tai natūralu, saugu, patikima ir efektyvu. Daugiau – šiame straipsnyje arba užsukite ČIA.

Kas yra natūrali ir ar natūrali = veiksminga?

Toksikologai dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai, nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo.

Pavojaus varpais skambina alergologai ir endokrinologai, savo gausiai publikuotuose moksliniuose straipsniuose atskleidžiantys įvairių endokrininės sistemos trikdytojų poveikį žmogaus hormoninėms sistemoms. Šie trikdytojai – tai beveik visur (maiste, antimikrobinėse medžiagose, drabužiuose, plastikinėje taroje, kosmetikoje) besislepiantys žmogaus rankų sukurtų cheminių priedų kokteiliai.

Mes paminėsime tik naudojamus kosmetikoje, iš kurių pirmieji dar 2004 m. sukėlę nerimą dėl ryšio su krūties vėžiu, buvo parabenai. Be to, šių metų kovą JAV Berkeley universiteto publikuoti naujo tyrimo rezultatai patvirtino anksčiau kompanijos „Novexpert“ specialistų išsakytą nuomonę apie parabenų, ftalatų, triklozano bei fenolių kaupimąsi žmogaus organizme.

Tyrime dalyvavo 100 jaunų merginų (nuo 14 iki 18), naudojančių šių cheminių medžiagų turinčią kosmetiką. Prieš tyrimą merginų šlapime buvo nustatyti nemaži endokrininių trikdytojų kiekiai, o jau po trijų dienų, joms pavartojus kitą, cheminių priedų neturinčią kosmetiką, buvo gauti stulbinantys rezultatai: ftalatų jų organizme sumažėjo 27%, triklozano - 36% ir benzofenono-3 - 36%.

Išvada aiški: kosmetikos produktų sudėtyje esantys endokrininiai trikdytojai prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, patenka į kraują ir galiausiai kaupiasi žmogaus organizme.

Taigi, kiekvienas iš mūsų yra užsiteršęs ir turi vienokių ar kitokių endokrininės sistemos sutrikimų. Nors šios sistemos veiklos visiškai ir nesukontroliuosime, bet, pereidami prie natūralių produktų vartojimo, kai ką pakeisti tikrai galime.

Ką padarė „Novexpert“?

Siekdama kuo didesnio saugumo savo vartotojams ši komanda pasiekė, kad 2013 metais Europos reglamentuose atsirastų reikalavimas atsižvelgti į cheminių priedų, ir, pirmiausia, konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme.

Patys savo ruožtu nepagailėjo 5 metų darbo bei kelių mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų ir ant visų produktų pakuočių teisėtai užrašyti: „0% konservantų, 0% cheminių medžiagų, 100% natūralių medžiagų, 100% hipoalerginis, 100% biologiškai skaidus“.

Ši informacija yra patikrinta AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ) ir patvirtinta nepriklausomų ekspertų - ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais. „Novexpert“ laikosi taisyklių, kurios užtikrina saugumą jų sertifikuotus produktus vartoti pasirinkusiems žmonėms:

- produktai natūralūs, be cheminių priemaišų ingredientai, t.y. augaliniai ekstraktai išgaunami naudojant superkritinį CO2 ar kitą, augalų komponentus tausojančią technologiją;
- veikliosios medžiagos kuriamos biotechnologiniu būdu, nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų.
- ingredientų sterilizavimui nenaudojama nei aukšta temperatūra, nei spinduliuotė.

„Novexpert“ laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.

Užsakymo nr.: PT_71450496

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Įdomu: kaip Lietuvoje pasikeitė požiūris į kosmetiką

Šviesios atminties rašytojo Ričardo Gavelio žmona Nijolė Gavelienė daugybę metų dirbo Lietuvos kongresų ir parodų centre „Litexpo“. Ji stovėjo ir prie šiandien vienos didžiausių grožio industrijos parodų Baltijos šalyse „Pelenė“ pradžių pradžios. Kokia anuomet buvo šiandien 25-erių metų jubiliejų švenčianti grožio paroda?

Blakstienų tušo paslaptys – kaip sukurti nepamirštamą žvilgsnį?

Niekas kitas žvilgsniui nesuteikia tiek gyvumo kaip nepriekaištingai paryškintos blakstienos. Kai ateina laikas išsirinkti labiausiai tinkantį blakstienų tušą, dažnai paklystame didžiulėje jų įvairovėje.

Grožio receptas tiesiai iš lietuvės, kuri konkurse „Miss Europe World“ iškovojo karūną

Vilnietė Julija Krekšina (22 metai) praeitą savaitę Beirute vykusiame konkurse „Miss Europe World 2018“ laimėjo pirmosios vicemis karūną ir titulą. Ši mergina atkreipė į konkursą atvykusių žiniasklaidos atstovų dėmesį.

5 neįtikėtinos gudrybės, kaip panaudoti kokosų aliejų

Dar neišbandei kokosų aliejaus grožiui puoselėti? Pats metas skirti laiko sau, gal jau net šiandien vakare, grįžus iš varginančių darbų.

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?