Kokia plaukų spalva tau tinka, padės išsiaiškinti paprasčiausia folija

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Esame skirtingų gymių: vienų oda šviesesnė, kitų tamsesnė, vienų akys mėlynos, kitų rudos, natūralūs plaukai šviesūs arba tamsesni. Gymių variacijų yra galybė, tačiau visi jie skirstomi į 2 grupes - šiltus ir šaltus. Šilto gymio merginoms labiau tinka šilti plaukų atspalviai (medaus, raudonmedžio, kaštoniniai ir t.t.), o šalto - šalti (tamsūs, rašalo juodumo, platinos baltumo, pilkšvi ir t.t.).

Iš veido nustatyti savo gymį - šiltas jis ar šaltas, nėra taip paprasta. Nors sakoma, kad tam tikros odos atspalvio, akių ir plaukų spalvos kombinacijos atitinka šiltą arba šaltą gymį, kartais jos yra mišrios ir sunku nuspręsti, kuriai grupei priklausai.

Kad išsirinkti tinkančius plaukų atspalvius būtų lengviau ir nereikėtų valandą kitą nagrinėti savęs veidrodyje, išbandyk folijos testą. Tiesa, jam reikės ne paprastos virtuvinės folijos, o iš pirmosios pagalbos dėžutės. Joje turėtum rasti apklotą, kurio viena pusė yra sidabrinės, kita - auksinė. Kaip žinai, nelaimės atveju, jei žmogų reikia vėsinti, ant jo tiesi foliją sidabrine puse į išorę, kad apklotas atmuštų saulės spindulius. Jei žmogui reikia šilumos, užkloji jį auksine folijos puse į viršų - šis traukia saulės spindulius.

Grįžkime prie folijos naudojimo grožio tikslais. Paimk folijos apklotą ir priglausk prie veido. Jei sidabrinė folijos pusė veidą tarsi sendina, vizualiai tempia į apačią, juodina paakius, o auksinė, atvirkščiai - pakelia skruostus viršun, veidas atrodo skaistus, gaivus ir spindintis, vadinasi tavo tipas yra šiltas. Tau tiks šiltų spalvų tonai. Jei tavo veidas atrodo geriau, kai pridedi sidabrinę folijos pusę, esi šalto tipo. Tau labiau tiks šalti atspalviai.

Šalti atspalviai apima visą paletę nuo baltos iki juodos. Šiltos spalvos turi gelsvų, natūralių atspalvių, nuo medaus iki gintaro. Kai kurios spalvos gali būti tiek šiltos, tiek šaltos. Pavyzdžiui, raudona, kuri turi daug mėlynos, yra šalto tipo. Raudona, turinti geltonos, bus šilto atspalvio. Taigi, jei plaukus dažaisi salone, pasitark su meistre, kurios spalvos bus šiltos, o kurios šaltos. Jei plaukus dažaisi namuose, teks iš akies pačiai įvertinti, kuriai grupei priklauso pasirinkti dažai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.