Kiek plastinių operacijų reikia šiai merginai?

 (14)
Korėjietė fotografė Ji Yeo sukūrė provokuojantį pasirodymą, pavadinimu „Piešk ant manęs“ („Draw on Me“), kurio metu nepažįstamieji ant jos kūno galėjo pažymėti vietas, kurias jų manymu merginai vertėtų pakoreguoti plastinės chirurgijos būdu. Eksperimento nuotraukas gali pažiūrėti ČIA.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atvykusi į Ameriką, Ji Yeo pastebėjo, koks ryškus Rytų ir Vakarų kultūrų požiūris į plastinę chirurgiją. Anot Ji Yeo, Vakarų gyventojai plastines operacijas darosi tam, kad išryškintų savo seksualumą, o korėjiečių tikslas - užmaskuoti savo kilmę, tapti panašiomis į Vakarietes. Kaip sako pati Ji Yeo, Korėja - tai šalis, kurioje vyrai vertinami pagal jų finansinį stabilumą, o moterys - pagal išvaizdą. 2010 metų duomenimis, pagal vienam asmeniui tenkantį plastinių operacijų kiekį, Pietų Korėja užima pirmąją vietą. 1 iš 5 moterų Seule yra pasidariusi kokią nors grožio operaciją: vokų pakėlimas, kad akys atrodytų labiau Vakarietiškos“, žandikaulio korekcija, kad veidas būtų „V“ formos, kaip Vakaruose...

Eksperimento metu kai kurie praeiviai užrašė, kad Ji Yeo nuostabi ir jai nieko nereikia keisti, tačiau atsirado ir tokių, kurie vis dėlto pažymėjo koreguotinas vietas. Kokie eksperimento rezultatai - gali pasižiūrėti ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Neįprastos grožio priemonės, kurios padės turėti tobulai atrodančius plaukus

Gražūs plaukai – tai turtas, idealiai tinkantis kiekvienai moteriai.

6 keliai link labiau švytinčios ir gaivios odos

Visos mes svajojame apie sveiką, švarią ir švytinčią odą. Tad remiame prie sienos ekspertus: ką turime daryti, kad pagaliau tokia puikuotumės?

Dažniausiai užduodami klausimai, susiję su spuogais

Nors informacijos apie spuoguotos odos priežiūrą internete bei spaudoje yra daugybė, daugumai su odos problemomis susiduriančių žmonių vis dar kyla klausimų, susijusių su spuogais. Dažnai klausimai kartojasi, nes daugeliui aktualūs tie patys esminiai aspektai – spuogų atsiradimo priežastys, jų šalinimas bei spuogų paliktų randelių naikinimas.

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.